Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

verisek.s
11. srp 2012

@hannyy Já se na nic nevymlouvám....ale tak to prostě je. Není to o žádném stylu, otěhotenět může kdokoliv, i ta, co na gyndě v životě nebyla 😀 Právě na tom to nestojí a o tom je ta příroda. Všechno se prostě zařídí tak nějak samo...to, že budeš žít nějakým stylem ti může pomoct, ale otěhotnění na tom nestojí...to jsem tím chtěla říct 😉 😉

verisek.s
11. srp 2012

@ddanda Mno co to vidííííím???? Trháš partůůůůůůůůůůů 😀 😀 Strašně moooooc gratuluju a strašně moc ti to přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 🙂

ddanda
11. srp 2012

@verisek.s Díky moc Veru a čekám na tvé testování 😉

tera87
11. srp 2012

@ddanda kolikaty DC si testovala? a cejtila si to na sobě? 🙂
přeju ti to moc!

jane_s
11. srp 2012

@hannyy Tak co beruško? Manžel se vrátil a všechno v pohodě😉? tak tady máme mezi sebou další těhulku, to je mazec vid? Musíme to sakra taky dokázat že?🙂)))
@tera87 Danča to dokázala, te´d jsme na řadě my ostatní🙂)))

jane_s
11. srp 2012

@verisek.s JJ je to borka, že to dokázala, jako Veru ale my už jako žádný crcání a ať to taky klapne jasan?😀 to by v tom byl čert sakra!

tera87
11. srp 2012

@jane_s to si piš že nám to vyjde 🙂 a to brzy.Akorát mi chybí recept na to jak to úplně vypustit z hlavy. :-\😀

jane_s
11. srp 2012

@tera87 Já se o to teď taky snažím😀DD a proto jsem si nabrala od příštího týdne tolik práce, že na to nebudu mít asi ani kdy myslet😀DD jinak bych to totiž nedokázala kočko😀 to prostě nejde!

ddanda
11. srp 2012

@tera87 no uplně první testí jsem testovala 10 DPO (takže asi 24DC),ale to byl upně pidi duch, tak jsem to nechala být. Ale 13DPO (27DC) jsem cítila takový šimrání v podbřišku a nějak mi to nedalo a odpoledne jsem zkusila testík a už tam byly // 😀 Jinak mně bolely prsa už asi týden před očekávanou ms, což normálně bolely až tak 2-3 dny před ms. Jinak snad žádný příznaky ani nemám.

tera87
11. srp 2012

@ddanda já ti to tak závidim 🙂 ale v dobrym 🙂 já už se jarnátka 2013 nedočkám ale hlavní je že to vyjde v průběhu roku 🙂 doufám teda 😀
ten pocit že máš pod srdíčkrm miminko je nádernej tak si to kočko užííívej co to jen jde 🙂

tera87
11. srp 2012

@jane_s zlatí já mám kolem jeníčka taky lítání a stejně na to stíhám myslet :-d můj mozerk je zřejmě geniální ale na věci co nepotřebuju 😀

jane_s
11. srp 2012

@tera87 Tak to já jsem asi taky geniální😀DDD na kraviny mám mozek mega velkej!!!😀 kočko že to dokážeme jednou?😉 Dneska jsem byla v obchodě Takko a zase tam ty věcičky na miminka😀 chjoooo,ale počkám😉 ono to někdy vyjde a pak se bude nakupovat🙂

tera87
11. srp 2012

@jane_s Janinko popravdě já jsem stále nějak v háji ubulená ...jsem hold taková jakmile nemám něco hned ☹ tak magořim....jedeme nakupovat tak si koupim nějaké bylinky na sklidnění jinak už jsem fakt na facku.když mě furt bolej prsa, píchá mi vnich a chvilkama jak brněj a v podbřišku mě už minimálně týden bolí jako při MS ...tim víc na to myslim a znervoznuje mě to :-/ každopádně jsem rozhodnutá že pokám až se vrátíme z Moravy a zajdu si na gyndu aby se na mě mrknul a zjistil čim to je a trošku začal řešit ty bolesti při sexíku.podaří se nám to bez pochyby to ti zlato moje slybuju jako že se Kubíčková jmenuju 😀

ddanda
11. srp 2012

@tera87 no jo, jarňátko jsem tak nějak vždycky chtěla. Když na jaře vyleze sluníčko, vždycky mně láká někde sebrat kočárek a jít drandit. Tak snad se mi to na jaře poštěstí už se svým 😉

verisek.s
12. srp 2012

Dobré ránko holky 🙂
@jane_s Jani, přišel nám leták z Lidlu, jsou tam úúúžasné věci na miminka, hlavně ten fialový kabátek se sovičkama a ušima na kapuccééééé 😀 😀 😀 😀 Já to chcíííííííííí 😀 😀 😀
Dneska je 10.DPO, zkoušela jsem test (klasika, nevydržela jsem), ale není tam ani pididuch ☹ ☹

jane_s
12. srp 2012

@verisek.s Včera jsem Verunko byla zrovna v Lidlu, ten leták jsem viděla a přesně jsem koukala na tu fialovou měkoučkou mikinku s ouškama😀DDD koukám, že máme stejné myšlenky, ukazovala jsem to manželovi a říkám jak to jednou pořídíme takovýhle parádičky😀DD Tak ty si zase nevydržela Beru? Já vyhodila všechny testy jak OVU tak TT😀 tak mám smůlu, až to nedostanu, tak pak teprve půjdu kupovat testy, já jich totiž spotřebovala už zbytečně tolik.. a tak kočko nezoufej, počkej na MS a teprve pak testuj ano? 10DPO je kolikrát brzy víš?

jane_s
12. srp 2012

@tera87 Kočičko a kdy bys to měla dostat? Neboj se, žádný nervy a slzy jasný?Tím si akorát uškodíš a příroda si řekne, že bude miminko až se sklidníš, my to dokážeme, neboj se ničeho ano? Jsem s Tebou zlatííííí, bude to dobrýýýý..co mám říkat já? Já mám všechno v nedohlednu ty jo!!! Hlavu vzhůru, kup si bylinky a ono bude dobře uvidíš, teď se musíš hlavně přestat trápit a nervovat ano?🙂

tera87
12. srp 2012

@jane_s kočinko mám to dostat 21.8. testy negativni.Snaźim se co můžu.To víš že to dokážeme :-*:-*:-* na netu jsem včera našla nějaký přírodní kapky a prý po nich otěhotněli i holčiny co se snažily 5 let.

mazula
12. srp 2012

@tera87
ahoj moja, však to je ešte moc skoro,ja som pri 1 synovi mala 5 dni pred menzesom test negatívny.Veď to si ešte len cca 5 dní po ovu?

tera87
12. srp 2012

@mazula zlatíčko ovu jsem zřejmě měla 2.8. ale ještě opravdu počkám u Honzíčka jsem měla po spoždění MS teprve slaboulinkou čárečku.tak moc bych si to přála 🙂

jane_s
12. srp 2012

@tera87 A jaké kapky to jsou beru?😀DDD budeme to do sebe lejt horem dolem a to by bylo aby nebylo že? Já jsem teď zkusila na doporučení ten Femibion, tak jsem zvědavá, prý je to to nejlepší..ale nijak to už neřeším.. doufám, že máš dneska lepší náladičku a už nebudou žádné slzičky😉 Jaký si měla den kočko?

verisek.s
12. srp 2012

@tera87 Terezko, tak já měla 2.8. ráno pozitivní testík, takže 3.8. ráno ovu....tak to máme skoro na stejno 😀 😀 😀 Tak jsem zvědavá, jestli nám to vyjde, nebo kdy se červená přiřítí 😀 😀
@jane_s Jani, já jím Femibion 2 měsíce...a nic.....

verisek.s
12. srp 2012

@tera87 Jinak ovu byla 19.DC ráno, teď jsem 28.DC a na testu nic....nejdelší cyklus byl 32 dní a nejkratší 27 dní. Takže nikdy nevím přesně, kdy by se MS měla dostavit. Každopádně by to mělo být příští týden....tak uvidím,no....kéž by nedorazila ☹ 🙂

tera87
12. srp 2012

@jane_s Janinko je to emulips...můžu tý pani napsat ...a nebo tady je odkaz tak jukni sem http://www.jakotehotnet.com/jak-rychle-otehotnet/

@verisek.s jééé 🙂 bylo by to krásný vid 🙂 musíme zlatí věřit 🙂

jane_s
12. srp 2012

@verisek.s Faaaakt? No jo , tak třeba to je k ničemu, ale tak ty vitamíny asi nebudou špatný hm?😉 My to dokážeme Veru!
@tera87 Děkuji moc beruško, já se na to určitě mrknu😉 každá rada k nezaplacení, ale ono to dopadne i bez toho uvidíš, my to dokážeme🙂))
Jéééé tak vy jste stejně holky, tak přeju mnoho štěstíčka..snažily jste se pořádně?😉

tera87
12. srp 2012

@jane_s to si piš že to zvládneme i bez toho 🙂 ten femibion je prý dobrý když to berou i chlapi...asi to vnutim Mildovi 😀
Holky já jsem tak ráda že vás mám :-* hrozně mi to pomáhá tady 🙂 alééézase kecáme o čem nemáme 😀

verisek.s
12. srp 2012

@jane_s Jojo, je to stejné jako obyč listovka, jen je tam přidaná už stravitelná forma listovky, ale v pidi množšśtví...takže spíš takový trhák kasovní... 😀 Já mám i listovku obyč za 30kč z lékárny, za Femibion už neutrácím...Určo to dokážeme i bez toho, i bez kapek, prostě se to povede 🙂
@tera87 Chlapům nevím, na co by to bylo, když kyselina listová, resp. její aktivní folát odpovídá za správný vývoj neurální trubice u plodu....což teda chlapovi moc nepomůže 😀 😀 😀

jane_s
12. srp 2012

@tera87
@verisek.s No holky, já začala pít kontryhelový čaj, a manžel prej že mňam😀DD tak mu vždycky půl hrnku daruju😀DDD přece ho neodmítnu, jsou to blbý bylinky😀
Taky jsem ráda, že držíme při sobě a věřte, že to dokážeme😉 jen na to nesmíme už tak myslet..já už to hodlám fakt vypustit a nechci se na to tak soustředit, jinak to fakt asi nepůjde.. všechny holky mi tady vždycky říkaly ne nadarmo "přijde to ve chvíli kdy to budeš nejmíň čekat"😉 něco na tom bude že?
A jaký jste měly víkend kočky?😉

verisek.s
12. srp 2012

@jane_s Víkend super, v pátek jsem byla s holkama na nákupech, v sobotu celý den rodinná grilovačka na domečku na zahrádce a dneska vaření, trošku úklid, nakupování a relax na balkoně na novém lehárokoutku 😀 😀 No a teď sledujem s manžou Farmu 🙂 A zítra do práce...ach jooooo, se mi nechce a nechce a nechce 😅 😀 A co vy?
Dneska od 22hod je padání hvězd, tak to sledujte, kočky a hlavně - něco si přejte, až bude hvězdička padat!!!!! 😉 😉

jane_s
12. srp 2012

@verisek.s Jeeeee..tak to budu pozorovat nebe a jednu hvezdicku si chytim pro stesti😉 ted ho budeme moooooc potrebovat..jinak my vikend v sobotu pracovni..pak navsteva rodiny..prochazka a dneska pout. chalupa a taky prochazka..k tomu trosku tech nakupu😉 co sis hezkeho koupila kocko? Zitra zase do praaaace..vikend tak utekl ze? Vy jste to meli moc fajnovy😉 ja ted budu jezdit 4 tydny do byvale prace..potrebuji me tam a pak jedeme do tech Krkonos..moc se tesim a vypada to tam na plodne dny😀 ale co z toho😉