Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

veruvojtkova
12. srp 2011

holky mějte se, já jdu se psem a pak asi zalehnout, tak dobrou

rennik
autor
12. srp 2011

tak to mě u Lukáška nebylo vůbec nic až ten šílený pocit že každou sekundu dostanu MS. Lítala jsem pořád na záchod a nic. Až když už jsem věděla že jsem těhotná tak mi bylo na nočních a v autě blbě ale jen lehce, když jsem se najedla měla jsem pokoj 😉 teď spíš furt pozoruju že ikdyž jsem dneska málo pila furt chodím čůrat. Ale to přisuzuji tomu že jsem nachlazená, mám rýmu jako hrom, teče mi z nosu. ☹

poletuszka
13. srp 2011

ahojte.. tak to ja jsem u krystufka mela jen motanice, ale ty po prvnim trimestru ustaly a nebyt tech problemu kolem, tak to bylo pohodove tehotenstvi.. hned na zacatku jsem mela silene chute na ryby.. kazdy den jsem musela mit tunaka se zeleninou 😀 ale to bylo jen na zacatku.. 😀

rennik
autor
13. srp 2011

Ahoj holky takže hlásím že dnešní BT byla 36,8, čípek mám tvrdý a pořád ten bílý hlen 🙂

poletuszka
13. srp 2011

@rennik 😅 hele zeptam se uplne blbe.. a to znamena co?? ze asi jsi tehu nebo ze nee?? 😀

rennik
autor
13. srp 2011

@poletuszka to je právě to co nevím, tyto příznaky by mohly znamenat těhu ale taky třeba vůbec ne, může to být úplně normální jev. Takže mi asi nezbude jiného než počkat do toho 22 jestli přijde MS nebo ne.Ale sleduju to každý den tak kdyby byla nějaká změna tak pisnu. 😀

jak se vám ostatním holky daří???

prtka007
13. srp 2011

Vyčkáváme do září....pak na to vletíme

rennik
autor
14. srp 2011

@prtka007 jj to už je za chviličku. 😉 já si taky myslím že pro mě bude aktuální až září jak je v plánu 🙂)))

mojsha
14. srp 2011

holky já mám plodný dny ut,st,čt takže budeme dělat holčičku :o) snad to vyjde...už se moc těším na mimi at je to jakýkoliv pohlaví.. 😀 ..hi hi těd se kolem mě furt rodí tak už aby to bylo....jinak denska ta něděle bude krásná, sluníčko hřeje tak mějte hezký zbytek víkendu 😉

reny83
14. srp 2011

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Taky se začínáme snažit o druhé mimi, chtěli jsme teď v srpnu, ale manžel byl vystresovaný z práce, měli tam nějaké problémy, tak jsme to nejspíš nestihli a čekám každým dnem ms, ale v září to snad vyjde 🙂 Až půjde Terezka spát, tak vás zkusím dočíst, ať jsem v obraze..

rennik
autor
14. srp 2011

@reny83 Ahojky jasně přidej se, Teda ty máš Terezku? To je můj životní sen mít holčičku Terezku tak snad se mi to vydaří 😀
@mojsha neboj určitě to vyjde, jen věřit a bude to 🙂 dneska je fakt krásný den, konečně po tak dlouhé době 🙂

poletuszka
14. srp 2011

ahojte.. nedele byla opravdu krasna, skoda ze tech letnich dni v tom lete neni vic 😒 dneska je mi porad blbe od zaludku a ms misto aby koncila, tak snad rozjizdi nove kolo ci co.. normalne uz 5.den jen spinim a ono nic.. stale cervena 😖

@rennik ja si rikala, ze pokud se to delsi dobu nebude darit, tak zacnu nad tema vecma hloubat, jak spravne na mimi, ale porad doufam, ze se to podari jako minule.. 3 mesice snazeni a bylo to 😀 nejstastnejsi byl asi muz.. byl uz nejaky zmozeny 😀 😀 😀

holky dneska se mne zdal sen, ze se mi narodilo druhe mimi.. vypadalo jako holcicka od nasich znamych, ale byl to kluk... a vsichni.. jee to je krasna holcicka a ja ne.. je to kluk.. divejte ma pindoura 😀 😀 jeste se poradne nesnazime a uz mi to leze do snu 😀

reny83
14. srp 2011

@rennik - Tak to je náhoda - my bysme teď zase chtěli kluka Lukáše 😀 Tak se to třeba povede a budeme mít stejný páreček akorát v opačném pořadí 😵
@poletuszka - Taky doufám, že se nám brzo zadaří, poprvé to bylo napoprvé 🙂 A super sen 😀

rennik
autor
14. srp 2011

@reny83 to je teda fakt náhoda my jsme měli Lukáška taky napoprvé 😀
@poletuszka mě se občas taky takové sny zdají a vždycky se mi narodí zase kluk tak já nevím 😖 jinak s tím špiněním teda to je zajímavé a nemůžeš být těhulka když jen pořád špiníš? To na začátku těhu může prý být. 😉
u mě ráno teplota klesla o jeden stupeň takže 36,7 ale čípek pořád tvrdý a hlen je taky.

holky já se s vámi na pár dní loučím, odjíždím do těch Tater ale ve čtvrtek jsem zpět tak tady nezlobte 😀 a až přijedu tak si vás pěkně dočtu ať vím co je nového.

veruvojtkova
15. srp 2011

Ahoj holky, tak já to dneska pro změnu dostala, tak možná to po ms už zkusíme, přítel je nějaký nedočkavý, prý se bojí abych si to druhý nerozmyslela 😅

@reny83 ahoj, já jsem taky chtěla Terezku, máme Aleše 😉
holky teda já od tý doby co máme malýho mám noci bezesný, jak nespim v kuse je to na prd 😀
@rennik užij si dovolenou, v Tatrách je krásně
@mojsha tak at se zadaří! my bychom taky radši holku, říkám si že bude určitě hodnější a klidnější 😀 😀 ale ono je to nakonec uplně jedno.. 🙂

reny83
15. srp 2011

Ahoj holky 🙂

@rennik - užij si dovču 🙂
@veruvojtkova - No taky jsem si kdysi myslela, že holčičky jsou klidnější a hodnější, ale u Terezky to neplatí, to velká dračiče, ale hlavně že je zdravá 😀

prtka007
15. srp 2011

My bychom si taky přáli chlapečka, holčičku už doma máme...i dvojčátka bych brala 😀

poletuszka
16. srp 2011

ahojte

@rennik uzij si dovcu v tatrach.. my vyrazime zase v patek rano, ale opacnym smerem.. pod Bouzov

holky ja bych brala asi taky holcicku, kdyz uz je doma kluk, ale uvidime, co umi delat tatka 😀 a hlavne aby to bylo zdrave, ostatni veci se daji dycky prezit 😎

byla u vas tez vcera ta silena bourka??

denousek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mojsha
16. srp 2011

@poletuszka my jsme bouřku buď neměli nebo jsme ji zaspaly ale s mým lehkým spaním spíš nebyla...

mojsha
16. srp 2011

tak jsem od zítra měla mít PD a dnes zase špinění ... grrr co to zase je? 😠
stává se vám že po MS ještě zašpiníte?mě teď dost často...chjo 😒

ashlee
17. srp 2011

ahoj holky,
tak my se ted nebudeme snažit,manža chce až za rok .

mojsha
17. srp 2011

@ashlee ahoj, tak je hlavní že manžel chce...a jestli ted nebo za rok asi není tak důležitý 😉

prtka007
17. srp 2011

Ahoj holky, tak mám takový dotaz, mohu dvoultému děcku zapnout biolit do zásvky na noc?

amj
18. srp 2011

ahoj všem.jak válčíte? nějaký novinky?

@prtka007 dyt je ted ten novej...pro děti. do zásuvky. koukni na to někde po netu

poletuszka
18. srp 2011

ahojte.. tak uz mam v podstate sbaleno, jeste zitra rano posledni veci a hura na 4 dny z mesta 😀

@mojsha ja ted mivam po klasicke ms jeste nekolik dni spineni 😠

@ashlee mne by taky nevadilo posunout druheho caparta.. nemuselo by to byt o rok.. stacilo by o nekolik mesicu nez bychom vymalovali a predelali byt, kdyz uz se nam nedari sehnat vetsi 😒 ale to uz by nam nenavazovala materska a zustat nekolik mesicu bez penez je dostatecny motivator na to skocit hned 😀

@prtka007 my to davame do zasuvky tak hodku dve pred spanim a pak vytahujem a jeste se nestalo, ze by v noci zautocili
@amj o biolitu pro deti nevim.. to by bylo super, pac je to fakt hroznej smrad

holky nemate nekdo zkusenost s vysetrenim v glaukomove poradne a zaroven s tehotenstvim?? jestli se muze jit na to tehotna, ci nikoliv??

ashlee
18. srp 2011

@poletuszka tak malemu je 13 měsicu zitra,tak mame času na druhy

amj
18. srp 2011

@poletuszka já to viděla někde na netu..je to od ambipur, nebo něco takovýho. fialovej hajzlik do zásuvky s přijemnou vůní. asi 99 kč

amj
18. srp 2011
poletuszka
18. srp 2011

@amj 😀 hezky si to pojmenovala 😀 😀 😀 😀 😀 dekuji za odkaz mrknu na to

@ashlee jee to mate jeste mrnouska 😵 .. to my uz zaciname zjistovat jak je to se skolkama, protoze je pry problem dite do nejake dostat.. dost to pripomina situaci, kdy se me moji rodice snazili do nejake dostat 😒 nakonec jsem chodila do skolky na druhem konci mesta..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru