• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od července 2011

8. srpna 2011 
@andelka no protože to píšou chlapi :rolling_eyes: a na ženských chtějí vydělat, protože se testuje a testuje... Jinak máš pravdu, že hodně lidí - žen ( chlapi si to nemyslí) si myslí že ovulka je jen mezi 12-16 dnem a pak nic. Teď to vidím na švagrové, začínají se snažit.
13. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 chlapi a ještě k tomu doktoři, ne? no a vidíš, to mě nenapadlo, že když se začne testovat brzo, tak čím víc tím líp, že :angry:
ehm, hodně žen ani neví co ovulka je.
13. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka zase pravda, ale osvěta už začíná :grinning:
13. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :slight_smile: no je to potřeba :slight_smile: I když se přiznám, že dokud jsem byla "regulovaná" (od 18ti) tak jsem též houby věděla. Ve škole jsme z toho měli prdel a pouštěli to jedním uchem tam a druhým ven, páč My přece víme, že :grinning: v biologii jsme na to narazili, ale spíš okrajově.
13. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to jsme měly stejně, až nato, že já se oto zajímala až před snažením
13. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baaaf :grinning: holky, je tady vedro na padnutí, jse na pár hodin usnula a šla bych spát zase... ty vedra jsou unavující
13. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 ta únava nebusí být z tepla, ale i zněčeho hezčího :wink:
13. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 za chvilku se to dozvíš :wink: , víš kdy byla o?
13. črc 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 dnes jsem 9DPO
13. črc 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 tak o bys mohla v pátek zkusit
13. črc 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no asi do toho půjdu, cítím se taková happy a hodně na pohodu, tak se trošku bojím toho výsledku, že tam zase bude jen /
13. črc 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,dneska bylo teda hnusný dusno,už by mohlo zapršet.Jinak jsem dnes koukala na DVD z naší svatby a zase jsem brečela u slibu a když jsme řekli ANO a že přijmeme děti ochotně.Strašně moc se už těšim až na testíku objevim // :slight_smile: a oznámim to hezky manželovi :slight_smile:
13. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsem úplně mrtvá, to vedro mi nedělá dobře a ještě stres v praci, ještě k tomu jsem přestala brát prášky na alergii .....už aby bylo mimi, těším se na mateřskou
BT také zatím neměřím, ale když to nepůjde, tak začnu
13. črc 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jak vyfluslá, normálně asi na mě budete koukat jak na dementa ale musela jsem si zatopit :sweat_smile: začala mi být kosa
13. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 tak to vypadá nadějně :wink:
13. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 bojím se myslet na to, že by to vyšlo... mám strach, že opět nic :pensive:
13. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 tak radši počkej do termínu MS a uvidíš víc. To zklamámí z / je strašné, ale o to větší je pak radost z //
13. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 snad to ještě vydržím, má přijít 19. tak uvidím... i když už zítra by desítka mohla něco ukázat
13. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 to už bude jen na tobě, ale test nestojí až tolik :wink:
13. črc 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to ne no, o peníze nejde, jde spíš o to, že tady není lékárna, takže je jen na manželovi jak ho stihne koupit. Jinak k čípku, od včera se prodloužil, je položení jakoby směr pánev, ještě víc se uzavřel a je takový ani ne tvrdí a ani měkký, jakoby špička nosu nebo tak něco, nevím k čemu to přirovnat :sweat_smile: ale hledat příznaky můžu kde chci, dokud neuvidím test, ničemu nevěřím :grinning:
13. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 nechci tě nějak chlácholit, ale ....
Jinak se loučím, manžel chce na PC
13. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :wink: doubrou noc, u mě nikdo PC nechce, manžel příjde až v noci... tak jdu něco koumat... MK je mor :grinning:
13. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@najemnici jé, to je krásný :dizzy_face: což mi připomnělo, že máme brzy 4výročí a asi se taky kouknu na video - pamatuju si, že krátce předtím, než jsme vyjeli do kostela, jsem si slib několikrát opakovala nahlas, a až napotřetí se mi povedlo ho říct souvisle a nebrečet u toho :grinning: A Danyho jsme zplodili pár dní před výročím. Takže moc držím palce :dizzy_face:

@smudlinka10 já jsem byla včera prokazatelně 10DPO a byla tam sotva duch a to ještě po nějaké době, takže mimo platnou dobu. Já bych počkala.
Jaký je čípek v těhu vlastně nevím, jako špička nosu bývá po ovulce. Myslím že jsem se i minule sledovala a nevšimla sjem si rozdílu v čípku před a v těhu¨.
13. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to mě to příjde jinak než špička nosu od manžela a jinak než moje :grinning: jsem baculka, takže je taková poloměkká ale čípek je už hodně zavřený... ale uvidím, nebudu si malovat růžovou budoucnost dokud nebudu mít jasné potvrzení... o čípku jsem se teď dočetla, že pokud není sledovaný přes celý den a ještě k tomu několik měsíců, nic moc se z něj nepozná, jen ovulka a příprava na MS
13. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky budeme mít 4. výročí (1.září) :grinning:
14. črc 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................34DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................18DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................24DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........20let............... .......... 23DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................27DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................33DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................11DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................11DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................10DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................20DC............................................................
jessulnka(Jessica).............28 let.........................23DC.............................................................kraj ústecký
spartykaty..............................24 let........................13DC..............................................................Středočeský kraj
14. črc 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 to je pravda, čípek je fajn pomůcka, ale člověk ho musí dobře znát.

@janaj0 to je pěkné datum :dizzy_face: to jsem manželovi oznamovala //. My máme 25. srpna
14. črc 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0
Kačka026(Katka) 26let, 6DC, Praha
14. črc 2011 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo zkušenosti s ovulačníma testama? Jestli se jim dá věřit. Já si je dělala, mám cyklus pravidelnej po 24dnech a ovulaci bych podle toho měla mít 10 den.
14. črc 2011 v 08:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek