Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

smudlinka10
12. črc 2011

mě je pohlaví u .... a kdyby náhodou miminko nebylo zdravé, taky za něj budeme rádi... co má člověk mít, to mít bude

sylvka
12. črc 2011

jo jestli to naše matky neměly lehčí.čekali měsíc,než jim to dr.potvrdil,myslim že to snad bylo lepší.kolik zaml.těhotenství si ani nešimly...???

janaj0
12. črc 2011

@sylvka moje řeč

smudlinka10
12. črc 2011

je tu někdo? Nejde mi spát

andelka
13. črc 2011

@smudlinka10 jestli ten graf můžeš poslat, tak mi ho pošli, jsem "expert" na grafy 😉 Mám jich naměřených dvacet a desítky jiných jsem viděla a hodnotila.

Já teda minule jsem testovala 13DPO, protože vím, kdy mám MS dostat. Teď musí MS přijít nejpozději v sobotu (ovulka potvora zrovna v tomto cyklu nebyla úplně jasná), takže víkend mám jistej. Testy mám dva.

Jinak bysme chtěli holčičku, ale celkem je mi to jdeno, hlavně ať je těhu v pořádku a miminko zdravé. Vzhledem k tomu, že sex byl 3dny před ovu, tak by bylo fajn, kdyby to ta holčičí potvůrka vydržela 😀

smudlinka10
13. črc 2011

@andelka graf mám už v albu, moc bych ti přála holčičku 😵

gagulka
13. črc 2011

@andelka já Ti závidím 🙂 taková ta hezká nervozita, kdy nevíš jestli jo nebo ne 🙂 já bych asi testovala každý den..🙂

v grafech se vůbec nevyznám...docela vás obdivuju, že každé ráno měříte...mě by to asi nebavilo...ale když to nepůjde, tak to pak asi taky budu muset začít sledovat...tak mi to pak někdo vysvětlíte🙂

jinak se také více rozepíšu až budeme zamknuté...spíš z toho důvodu, že nějaký menší promlém mám a nechci to tu řešit veřejně a protože také všem říkáme, že s miminkem čekáme až postavíme 🙂

přeji všem pěkný den 🙂

andelka
13. črc 2011

@gagulka no, to víš že se musím držet 😀
to meření - já třeba měřím jen od 11DC do potvrzené ovulky, takže asi 14dní.

@smudlinka10 mrknu. A dík 🙂

janaj0
13. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................33DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................17DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................23DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........20let............... .......... 22DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................26DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................32DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................10DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................10DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................9DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................19DC............................................................
jessulnka(Jessica).............28 let.........................22DC.............................................................kraj ústecký
spartykaty..............................24 let........................12DC..............................................................Středočeský kraj

spartykaty
13. črc 2011

Ahoj holky, včera mi přítel tak rychle usnul, že jsem mu ani nestačila říct dobrou 🙂 Tak doufám, že dneska dorazí dřív a budou nějaký výkony 😀 Jinak přítel už má 3 letou holčičku, takže by chtěl kluka, mě to je momentálně úplně jedno, hlavně aby to mrně bylo zdravé 🙂

sylvka
13. črc 2011

dobré ránko,zdravím při středě.já jsem si moc přála holku,ale teď když jsme ve snažícím procesu,je mi to úúúúplně jedno.dva bráchové jsou taky fajn 😀 grafy jsem zkoušela před martínkem,vím celkem jak to funguje,ale jsem na to líná 😝 holky,dneska je úplně blbej tlak,jsem jak praštěná....

berticka
13. črc 2011

Já BT měřím poctivě, od začátku cyklu jsem měla +/- stejné teploty, dnes ráno poprvé zvýšená teplota, tak uvidíme, jestli se zvýšenýáteplota udrží ...Včera mě píchalo v pravém podbřišku, doufám (a modlím se), že to byla OVU...mě totiž zatím bude ke štěstí stačit, že vůbec budu ovulovat 🙂

andelka
13. črc 2011

@berticka tak to vypadá nadějně 🙂
Jinak pro zajímavost, kdo rád okukuje grafy - udělala jsem u sebe nové album 🙂

@sylvka já jsem si vždycky myslela, že budu mít jako první holčičku. Popravdě jsem ani netušila, co bych si počala s klukem. Ale od 6tt jsem věděla, že to je kluk a ve 20tt mi to jen potvrdili. Přeju si oboje, tak je mi to jedno. Hlavně ať je vše OK. Docela se ale bojím, malej ještě nechodí, takže ho musím nosit. A jak začne běhat, tak to bude lítačka. Naštěstí je celkem klidný, vnímavý..a mám blízko babičku, takže kdyby něco, šetřit se budu moct.

berticka
13. črc 2011

@andelka Andělko, díky za grafíky - těch není nikdy dost!

janaj0
13. črc 2011

@spartykaty no co si udělá, to bude mít. Ž enské tohle neovlivní 😉

sylvka
13. črc 2011

@andelka já jsem si prve hrozně přála holčičkua byla jsem přesvědčená že tam nelinka opravdu je.můj šok,když mi dr.ukázal ve 20tt pindíka ale tval jen asi dvě minuty a pak jsem brečela štěstím že čekám chlapečka.volala jsem tehdy mámě.-tak my už víme co to bude...
bude to ta holčička,jo?
a já s brekem,je to chlapeček ,já jsem tak šťastná...později mi říkala,že vůbec nechápala,když jsem chtěla holku,proč jsem brečela štěstím nad klukem 😀 takže já budu šťastná za oboje,hla zdravé.

janaj0
13. črc 2011

@sylvka já už od pozitivního testu čekala holčičku, pak v půlce těhu jsem byla nejistá - na UZ se pohlaví ukázalo až ve 36 TT a to už jsem vědět nechtěla - tak bylo překvápko a bylo to krásný, když řekly je to holka 😵

janaj0
13. črc 2011

jinak v neděli jsem byla v Tescu a v C&A a měly tam úžasný slevy na ty prťavoučký věci, škoda, že nemám komu kupovat - manželovi sestřenky jsou teprve na začátku 2 . trimestru a ještě nevědí,co tobude

gagulka
13. črc 2011

já si vždycky myslela, že ovulace je v půlce cyklu a teď koukám, že taky nemusí 🙂) to abysme se začali víc snažit 🙂)

sylvka
13. črc 2011

@janaj0 já na malýho kupuji oblečení jedině v tescu,ceny přijatelný ,moc se mi líbí provedení .sice to nevydrží dva roky,ale ty děti stejně tak rychle vyrostou... 🙂 no já když tam jdu,tak se musím vyhejbat kojencům,jinak bych to finanč.neutáhla 😠 😀 na ty holčičky,krááááááááááááása.

spartykaty
13. črc 2011

@janaj0 jj, se bude muset snažit mno 🙂

sylvka
13. črc 2011

@gagulka
@spartykaty my taky teď jedem mimo ovulku 😉 náhoda je blbec 😀

spartykaty
13. črc 2011

@sylvka tak nějak 🙂

gagulka
13. črc 2011

to je fakt 🙂

sylvka
13. črc 2011

@spartykaty nic jiného nezbývá když v ovulce jedu sama na dovču,chjoooooo 🙄

spartykaty
13. črc 2011

@sylvka tak to je bída 😢 A jak to že jedeš sama?

sylvka
13. črc 2011

@spartykaty to mi povídej,jedu s našima a s malym a starej bude mít doma odpočinek 🙂

spartykaty
13. črc 2011

@sylvka aha, ale neboj, když to nevyjde tenhle měsíc, tak ten další určitě jo 🙂

sylvka
13. črc 2011

já to taky vidím spíš na srpenec 🙂 ale to teda budu mít do práce tak tak,když ms mám 5 každýho měsíce a do práce jdu 7 😖 já pracuju v domově důchodců.kde se na M:D chodí hned po potvrzení těhu,tak si neumím představit jak by to bylo.

andelka
13. črc 2011

@gagulka záleží jak je dlouhý cyklus. V půlce bývá když je 26-28dní. Já mám ovu vždycky 12dní před MS, ať je cyklus dlouhý jak chce. Takže někdy jsem měla 18DC a do konce cyklu 12dní a někdy 25DC a do konce cyklu taky 12dní. To teda polovina opravdu není.
Nevím kde na to ti chytráci chodí. Teď jsem to četla i na letáčku k těhutestu. Prej u delších cyklů můžete testovat už 6dní před MS - což je hovadina, protože u delších cyklů je ovu později a testovat třeba po 5dnech od ovu (6do konce cyklu) je jasná jedna čárka, že. Nechápu jak tam takové dezinformace můžou napsat 😠
@sylvka taky mám ráda Tesco 🙂 i CA.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru