Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

sipkova
autor
28. čer 2011

Ahoj kdepak jste všechny? TO jste jeli všichni na dovolenou? jste všechny
@tygrous užij si dovolenou

janaj0
28. čer 2011

@sipkova já sem teď jen nakukuju, protože malá je nemocná, tak ani jiné myšlenky moc nejsou 😉

tygrous
28. čer 2011

@sipkova Diky😉 Jen jsem sem kukla, ale jinak pc nestiham...dnes jsem si chystala veci na hromadky a Honzik je zas odnasel zpet do loznice nebo si prohlizel svoje oblibene obleceni a pulku vyzehlenych a poskladanych veci roztahal po obyvaku😀 Super pomocnik😀
Mejte se tu hezky a za 11 dni papa (to uz budu ofiko snazilka😉

andelka
29. čer 2011

@janaj0 čtyřlístek 😵 to je krásný. Ať je malá brzy zdravá 🙂

@sipkova my jsme teď řešili nějaké problémy doma. Dovča se teprve blíží, muž už bude jen 3 dny v práci a pak 9 dní doma. 🙂 už aby to bylo.

@tygrous taky mám doma takového pomocníka 😀 užij si dovču, načerpej optimismus a energii a pak hurá do toho 😵

janaj0
29. čer 2011

@andelka děkujeme, ale ještě musíme alespoň do neděe vydržet doma a nevím pro koho je to horší

katka_kv
5. črc 2011

@tygrous přesně takhle mi malá taky "pomáhá" Nejraději rozhazuje vyžehlené věci...
@sipkova ono jak teď bylo krásně, tak jsme pořád běhali venku 🙂 Zítra odjíždíme a já ještě nezačala balit... Těhu zatím nejsme, uvidíme 13.... nějak nám nevyšlo dávat si pozor.... 😅 😀 A co ty? Snažíte se?

angeela
5. črc 2011

ahoj holky, můžu se přidat?
zítra bych měla dostat MS a bude ze mne snažilka..

sipkova
autor
5. črc 2011

@katka_kv ahoj tak u mě taky nic nového...nějak na TO není čas ani síla, takže určitě zatím nic. O víkendu jsem tu měla sestřenici s dvojčaty a bylo to super, takoví mazlíci.....jéje to bylo moc fajn.

@angeela ahoj a vítej, jasně přidej se bude nás aspoň víc. 🙂

najemnici
5. črc 2011

Ahojky holky,mohu se k vám přidat?V pondělí 11. doberu poslední pilulku HA,pak dostanu ms a začneme se snažílkovat 🙂 Tak jsem zvědavá kdy se to zadaří 🙂

sipkova
autor
5. črc 2011

@najemnici ahoj jasně, přidej se.

domi123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sylvka
6. črc 2011

Ahojky,taky bych se ráda přidala.dnes jsem dostala MS a po ní jdem na to 🙂

angeela
6. črc 2011

ahoj..
@sylvka taky dnes očekávám MS, tak na tom budeme stejně..
přeji všem krásný den a brzké nalezení // na testu..

sylvka
6. črc 2011

@angeela paráda 🙂 vypočítala jsem nám plodné dny (dle internetu) a máme je od 15-26,7 😉 my teda bohužel jedeme s našima (já a malej) 17.7 na pět dní na dovču,tak to budem muset zvládnout už příští vikend 😉

angeela
6. črc 2011

@sylvka já mívám ovulku 15-17 DC, takže mně to vychází na 20.-22.7., což budeme zrovna s kámošema na vodě.. tak jsem na to zvědavá, jestli budeme mít šanci něco podniknout.. s kamarádama za zády a malou ve stanu to nebude tak jednoduché..

smudlinka10
6. črc 2011

Ahojky,
můžu se přidat? Jsem 15DC, ovulína už byla, takže teď jen čekáme

angeela
6. črc 2011

@smudlinka10 ahoj, jasně, přidej se.. a budem držet palce, aby se zadařilo..

sipkova
autor
6. črc 2011

@sylvka
@smudlinka10 ahojte, to je super že nás bude víc, jen trochu ztrácím přehled 🙂

sylvka
6. črc 2011

@sipkova díky 🙂 holky to je šílenost,jednou člověk na tu ms čeká a ona furt ne a ne se rozjéct 😠

sipkova
autor
6. črc 2011

@sylvka já mám nepravidelný cyklus, tak čekám pokaždé 🙂 někdy i 50-60dní

janaj0
6. črc 2011

tak jsem tu dlouho nebyla a přidalo se tolik snažilek 🙂 . Vítám nové tváře, u nás zatím nic nového

smudlinka10
6. črc 2011

@angeela
@sipkova

Děkuji za přivítání, asi by to chtělo tabulku 😀 Jinak, jen pro info, většinou mám vše zamklé pro přátelé, tak se divte kdyby toho na profilu bylo málo 😅

angeela
6. črc 2011

@sipkova teda, takhle dlouhé cykly.. to je děs.. řešila jsi to nějak?
@smudlinka10 tabulku klíďo.. aspoň budeme mít přehled..

andelka
6. črc 2011

Já už po ovulce jsem. Mívám ji kolem 20DC, takže byla před asi 4 dny. Ale moc nám to nevyšlo, takže v červenci asi nic 😅

andelka
6. črc 2011

@sipkova a ví se čím to je? Já jsem měla jednu dobu (asi půl roku) nepravidelné cykly 29-43 dní a čekat 31dní na ovulku se mi fakt nechtělo, pomohla mi tinktura z drmku, srovnalo se to asi za dva měsíce. Teď mám zatím cykly pravidelné, ovulky byly 22, 21 a 21 DC, což je u mě normální stav. Ty delší cykly mi až tak nevadily, aspoň jsem neměla MS tak často, ale při snažení by mě kleplo mít to takhle.

smudlinka10
6. črc 2011

@andelka nezoufej, u nás asi červenec bude asi taky zabitej 😅 tak nějak se teprve učím vše kolem ovulajdi atd... takže jsem v tomhle telátko 😀

najemnici
6. črc 2011

Holky já se taky ještě moc nevyznám v těch ovulacích atd ale nalš ajsem si hezkou kalkulačku.
http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalenda... 🙂

sipkova
autor
6. črc 2011

@angeela ano řešila jsem dlouhé cykly a to u doktora....ale je to trochu složitější....jde o to že mi předepíše hormony a tím se to spraví....ale je to prostě zásah do organizmu a dělá to s člověkem divy....a zatím mi to tak ani nevadilo tak jsem to prostě neřešila a hormony mám schované doma......někdy piji bylinky a tím se mi to také trochu zkrátí ale jinak to nějak zásadněji neřeším......tedy momentálně, jinak dříve když jsem se snažila s manželem tak jsem brala hormony skoro dva roky a byl to tedy děs běs 😝

sylvka
6. črc 2011

@sipkova to jsou pěkný cykly 😨 holky,přijdu večer,malej jede až do pátku k babičce 😵

andelka
6. črc 2011

@sipkova já jsem se Dr na hormony taky vyprdla. Jakože ne že by mi je nabízel, ale když viděl délky mých cyklů na preventivce, tak zahlásil, že asi budou anovulační (což prokazatelně nebyly, to jsem věděla) a když jsem se ptala co s tím, tak říkal že teď nic a že teprve kdyby se dýl nedařilo, tak by byla hormonální léčba. Já jsem byla ráda, že v každém cyklu ovulka je a to je myslím hlavní. Ta nepravidelnost mi avdila spíš z jiných důvodů. Jinak ybch to asi též nechala tak.
@najemnici ten výpočet je super, ale platí to pro pravidelné cykly a ještě je dobré znát délku luteální fáze a to většina žen nezná, jinak to počítá s průměrem 14dní. Ale když jsem naklikala vše co o svých cyklech vím, tak mi to spočítalo skoro přesně, tak jak si to určuju sama. 🙂

@smudlinka10 no, uvidíme. Ale jelikož už jednoho prcka mám, tak se trochu bojím, a asi si nebudu dělat test moc brzo. Mám pocit, že když člověk neví že je těhu, tak to tolik neřeší a je víc v klidu. Minule jsem naklusala k Dr na začátku 6tt a byla tam jen dutinka a stejně mi nic pořádně nemohl ještě říct. Tentokrát půjdu nejdřív až bude srdíčko. A třeba mi ani nebude blbě, když na to nebudu myslet 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru