Jdeme na to
sipkova
19. čer 2011

Snažilky od července 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂
merkuciooo
6. črc 2011
Ahojky, ráda bych se k vám přidala, teďka jsem vysadila HA a s manželem chceme začít pracovat na prvním mimi, tak doufam, že tu najdu nějaké dobré rady ....
janaj0
6. črc 2011
@andelka taky plánuju dělat test po delším zpoždění, protože při malé jsem šla k Dr. při zpoždění 2 dny a co ta bylo? Nic jen narostlá sliznice a HCG 150, ale protože jsem věděla přesný den početí, tak jsem ani nepomyslela na to, že by to nebylo ok 😉
andelka
6. črc 2011
@merkuciooo přidej, vítej 🙂 ať jde všechno jako po másle

@janaj0 no právě. A čím míň na to člověk myslí, tím míň se stresuje. Já sice vím kdy mám MS dostat, minule jsem měla v kalendáři puntík, kdy si mám udělat test 😃 ale teď budu ráda, když si ani nevzpomenu, že jsem to měla dostat...pokud teda to vyjde. O čemž pochybuju, takže to ani neřeším. Byla by to velká haluz.
sylvka
6. črc 2011
ahojky,tam mladej odloženej k babičce,doma bordel,nechce se mi uklízet :-| vyštvala jsem přítele pro kontryhelovej čaj a už srkam 😃 minule mi strašně pomohl 🙂 musím se přiznat,že já doufám že to vyjde co nejdřív a to proto že jdu 7,9 do práce,no tatínek si pozdě vzpomněl že by to druhé bylo fajn ]-(
janaj0
6. črc 2011
@andelka no mě už urputná snaha přechází a pomalu to nechávám plynout 😉
@sylvka tak to máš fajn, budete mít s přítelem víc času sami pro sebe 🙂
sylvka
6. črc 2011
@janaj0 no spíš budu mít klid na to uklidit,vyžehlit,mrknu na nákej film...
janaj0
6. črc 2011
@sylvka taky dobré 😉
andelka
6. črc 2011
@janaj0 správný postoj 🙂

merkuciooo
6. črc 2011
Prijde mi, že jste vsichni tak zkusené...prijdu si hloupe, když obcas nevím, o čem se mluví, jako kontryhelovej čas 😞
merkuciooo
6. črc 2011
Já zatím měsív papkám kyselinu listovou...je to pro začátek dostatečné?
andelka
6. črc 2011
@merkuciooo to stačí 😉 kontryhelový čaj se pije spíš jako lék, na bolestivou MS nebo problémy s cyklem apod.
Já zapomínám i na tu😃
angeela
7. črc 2011
dobré ráno, holky..
jen hlásím, že jsem 1DC a mám megaopar.. pak vás dočtu..
janaj0
7. črc 2011
@merkuciooo zbytečné to určitě není 😉 , kyseli listová naponáhá správnému vývoji nervové soustavy plodu
janaj0
7. črc 2011
jinak dobré ráno
sylvka
7. črc 2011
@merkuciooo 😃 kontryhel.čaj jsem pila před martínkem,protože mi nedorůstala děl.sliznice a moc mi pomohl,tak jdu do toho zase 😃 😃 😃 vitamínky začnu brát po ms calibrum babyplan 🙂
jessulka
8. črc 2011
Ahoj snažilky, mohu se k vám přidat? Ráda bych se zeptala těch, co už první miminko mají, od kdy vám začalo být špatně od těhu? Zda jste měli nějaké bolesti v podbřišku, něbo nějaké stahy, tiky. Kdy vám začalo být zle od žaludku, nebo jste neměli chuť na jídlo. Jmenuji se Jessica, je mi 28 let a již týden se snažíme zasadit semínko. Včera jsem pravděpodobně měla ovulku, tak jsme na to hned vlítli. Jenže na testování je ještě moc brzy a já jsem napjatá jak kšandy 🙂
andelka
8. črc 2011
@jessulka ahojky, jasně 🙂
Já jsem první tušení měla 10 dní po ovulce, protože nepřišlo obligátní špinění a sem tam mě zapíchlo v podbřišku...pořád jsem si ale myslela, že MS přijde. 13 den jsem si udělalal test a bylo vymalováno. Vyloženě špatně od žaludku mi nebylo nikdy, jen asi mezi 8 a 10tt jsem někdy neměla na nic chuť, jedla jsem taková obyčejná nevýrazná jídla. Bolesti v podbřišku jsem taky cítila, jak se napínají nějaké ty děložní vazy nebo co, většinou na bocích jakoby, to je normální. Jinak mi celkem nic nebylo, kromě toho, že v půlce těhu mě chytly záda a na konci zase spodek, ale díky cvičení jsem to zvládla v pohodě. Jo a ulítávala jsem na zavařené červené řepě 😃
janaj0
8. črc 2011
@jessulka hlavně nehledej příznaky, protože ty najdeš vždycky 😉 . Pokud jsi měla ovulku včera, tak na testování máš minimálně 10dní čas. Jinak mě bylo špatně tak od 6tt a bolesti břicha jsem měla, ale tak jsem to mívala i před MS. Zpětně si vzpomínám, že jsem byla víc unavená - usla jsem i na noční a to se mi nestávalo
jessulka
8. črc 2011
@andelka @janaj0 Ahojky holky, mockrát vám děkuji za odpověď a za přijetí. Do testíku budu muset ještě vydržet, nebo počkám, zda se dostaví MS. Ale spoustu mých kamarádek to ještě jedenkrát dostaly a pak zjistily, že jsou těhotné. Já bych si to tak moc přála. Také jsem se hodně dočetla o nějaké kyselině listové Femibion 800. Mne v lékárně prodali Kyselinu listovou plus od Favea, je tam obsažena kyselina listová, Pyridoxin (vitamin B6) a Inulin, tak by mne zajímalo, zda beru správné vitamíny, či mám zakoupit ten Femibion 800.
meatfly24
8. črc 2011
@janaj0 😃DD to si vystihla priznaky najdes hocikedy 🙂)) teda ked chces najdes 🙂 a inak s tym testovanim to priroda velmi zle vymyslela ze treba az 2 tyzdne cakat pokial vyjde test... neviem ci to kazda je taka ale ja keby som mohla ta si robim kazdu hodinu test ci nahodou 🙂))
inak mozem sa k vam baby pridat? my sa snazime este len prvy mesiac - teda snazime nazvem to tak ze si cielene nedavame pozor... ale mrcha asi pride lebo pocity su uz predmenstruacne a skusali sme to asi az po ovulke... ale keby motyka vystrelila by som sa nepohnevala takze dufam ze nepride a ked pride tak na buduce uz nepride 🙂
jessulka
8. črc 2011
@meatfly24 Držím palečky, aby mrcha nepřišla 😉
meatfly24
8. črc 2011
@jessulka heh dakujem ... snad raz fakt nepride 🙂
janaj0
8. črc 2011
@jessulka stačí Ti i ta "obyčejná" a Femibion si nech až na těhotenství.
@meatfly24 ale ještě, že ty testy máme. Když mi mamka říkala, jak čekala měsíc až jí to doktor potvrdí těhotenství :-p (když čekala mě - zlátá osmdesátá léta 😃 )
jessulka
8. črc 2011
@janaj0 Tak to mi spadl kámen ze srdce, děkuji za vysvětlení 🙂
janaj0
8. črc 2011
@jessulka myslím, že v tom Femibionu jsou nějaké vitaníny na víc. Ale moc to neřeš spíš si užívej snažení 😉 , vím že se mi to lehce říká, ale sama jsem si to teď musela připomenout,abych nebláznila 😉
jessulka
8. črc 2011
@janaj0 No mne už z toho celkem hrabe. Snažím se na to nemyslet, dávám si pozor, abych nezapomněla brát listovku, pít kontryhel, nedávala si horký koupele 🙂
janaj0
8. črc 2011
@jessulka tím si asi projde každá, ještě nezapomeň na nohy nahoru po milování 😉 . Nám malá vyšla na poprvé a teď se musíme taky víc snažit, ale pomalu se od toho odpoutávám, ale taky na to myslím, to bych lhala, že nikdy
jessulka
8. črc 2011
@janaj0 Nohy už jsem začla také praktikovat 😉
A jak je to s milováním každý den? Mne jak už z toho hrabe a blížila se mi ovulka, tak jsme sexovali prakticky každý den. Ale vyčetla jsem, že se doporučuje obden, aby spermijky dozrály. Je možné otěhotnění i při každodenním styku?
janaj0
8. črc 2011
@jessulka to víš, že je. Je pravda, že se doporučuje sex ob den - to abys neprošvihla ovulku a i ty spermije, ale u každého muže to může být jinak. My jsme počali malou - odpoledne sex, druhý den odpoledne sex a večer zas a podle UZ malá vznikla následující den 😉
jessulka
8. črc 2011
@janaj0 Tak to jsi mne uklidnila. To mám radůstku, ani nevíš jakou. Tak to na to ještě radši vlítnem dneska znova, když včera byla ovulka. Aby jsme si to posychrovali.