Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 Jak to dostaneš, tak pak od toho 10.dne zkoušej ovu testíky a hned zjistíš, jestli máš ovulku.

hanule89
21. kvě 2014

@nolies dekuji za podporu... no jsem z toho takova smutna ... takova vnitrne zklamana... ale tobe moc a moc blahopreju 😉

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 Děkuju. Hani a opravdu nebuď smutná, tam může být malinkatý zádrhel a jak se vyřeší, bude miminko. Moje sestřenice nemohla 2 roky otěhotnět, její dr. jí pak právě udělala hor.profila a zjistila vyšší prolaktin - zabraňuje ovulaci. Dala jí prášky a za 2 měsíce otěhotněla.

pettyp
21. kvě 2014

Ahoj,
přidávám se ke snažilkám.

Nedávno jsem vysadila antikoncepci a začali jsme s přítelem "pracovat", tak doufám, že se zadaří, co nejdříve a budu moct být taky tak nadšená jako většina ze zdejších pisatelek. 🙂

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Ahojky, vítám tě 🙂 Snad se od nás brzo nakazíš 😀

pettyp
21. kvě 2014

Ahoj, děkuji za milé přijetí. 🙂 No, v to mi nezbyde než doufat. 😀

Škoda, že na to není žádný zaručený recept, jak zařídit, aby se to povedlo.. 😀

hanule89
21. kvě 2014

@nolies jj Market ja vim ze tam muze byt nejaky malinky zadrhel... ale tak nejak jsem porad doufala a navic jsem si nemyslela ze by opravdu mohl byt nekde problem... celou dobu jsem si to nechtela pripustit ... ale tak snad dopadnu taky dobre a upravi se to lekama 🙂 jeate mi doktorka doporucila nosifol tak si ho koupim v lekarne ... tak uvidime

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Ahoj, děkuji za milé přijetí. emoticon No, v to mi nezbyde než doufat. emoticon

Škoda, že na to není žádný zaručený recept, jak zařídit, aby se to povedlo.. emoticon

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 Nosifol je dobrý, taky dost pomáhá. Vím, jak ti je, bohužel jsem to zažívala ☹ Neboj se, bude to dobrý.

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Kéž by byl recept 🙂

pettyp
21. kvě 2014

@nolies To by bylo fajn, ale na tohle dle mého žádná 100% rada ani nic podobného není. Nechám to na osudu, nebudu se tím stresovat, zaměřovat se na to, "práci" si budu užívat a uvidíme. 🙂

nolies
21. kvě 2014

@pettyp A víš, že u mě to bylo naopak? Tenhle měsíc jsme se hodně na to soustředili a myslela na to neustále a ono to vyšlo 🙂

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Opravdu? Já se bojím toho, že když se na to budu soustředit, tak to tím spíš nevyjde. 😒 Furt mi hlavou lítá: "ať to vyjde", "chci, aby to vyšlo", "přeju si" a v minutě si říkám, že bych si takové myšlenky měla zakázat. 🙂

hanule89
21. kvě 2014

@pettyp ahoj takové myšlenky si nejde zakazat 🙂 přesně to znám...

pettyp
21. kvě 2014

@hanule89 Ahoj.. no jde to těžko. Také je máš? Já od doby, co jsme se rozhodli, stále.. Ale říkám si, že čím víc si budu přát, aby to dopadlo (a brzo), tím spíš se mi to nevyplní.

hanule89
21. kvě 2014

@pettyp jj bohužel je mam taky my už se snažíme 3/4 roku a pořad nic a nakonec je asi nějaký zadrhel na mé stráně tak uvidíme ... ale i tak mám pořad v hlavě někde ty myšlenky co když už se to povedlo 🙂 atd... i když na to nemyslím pořad tak někde v hlavě to je v podvědomí ...

pettyp
21. kvě 2014

@hanule89 Já vysadila opravdu nedávno, takže bych mohla napsat, snažíme se "týden"... 😀 Ale když vidím, jak nad tím přemýšlím teď, po tak krátké době, tak si neumím představit, jak to v té hlavě budu mít, když se to delší dobu nebude dařit..

Tak to budu mooooc držet palce, aby se to co nejdříve povedlo! 🙂 Určitě to dobře dopadne!

nolies
21. kvě 2014

@pettyp JJ, na to nejde nemyslet. Stejně to pořád někde vzadu v hlavě máš. A rady od okolí, abys na to nemyslela, jsou směšný. Podle mě, když na to člověk bude myslet pozitivně, tak to vyjde. 🙂

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Beru si k srdci! 🙂 Myslím na to, myslím na to pozitivně - vyjde to, vyjde to, vyjde to... 🙂

Jsem ráda, že jsem našla tyhle stránky, kde se z toho člověk může vypovídat a ostatní mu dodávají optimismu.. 🙂

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Jj, já sem taky ráda chodím, můžeš tady říct otevřeně věci, které bys někdy narovinu neřekla. Některé mé kamarádky by si klepaly na čelo.

pettyp
21. kvě 2014

@nolies No, já to v mém okolí nikomu krom mých rodičů a jedné kamarádky ani neřekla, jelikož vím, že všechny ty ostatní by si klepaly na čelo, že dítě vůbec chci (chceme 🙂 ). Je mi 23 a pro spoustu z nich je to do 26 prostě "moc brzo" a nepochopitelné.

lennaaa
21. kvě 2014

@hanule89 nevěš hlavu, hlavně že se to řeší. o nisofolu jsem slyšela samé dobré věci - takže s chutí do něj 😉 věřím že se brzičko zadaří! užívej tepla, sluníčka a ono to přijde ani nebudeš vědět jak.a je jen dobře že jdeš na ten horm. profil!

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Já jsem se začala snažit v mých 25 a vyšlo to až 27 a ve 27 jsem i porodila. 23 je na první úplně super. 🙂

hanule89
21. kvě 2014

@pettyp jj přesně tohle znám ... někteři ti řeknou a proč nepočkate vždyt jste mladí atd... ale u nás to naštěstí až na jednu kamošku nikdo neví chceme to tajit ať je to pak překvápko 😉 ale tady můžeš říct všechno holky ti poradí pomůžou ti a podrží tě 🙂 je to tady strašně fajn

hanule89
21. kvě 2014

@lennaaa děkuji moc no snad budeš mít pravdu ... a co jak se daří?

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Já si také myslím, že to je ideální věk. Ale to naše okolí nepochopí. 🙂 Jsem ráda, že slyším konečně názor, že jsem "normální"... 😀

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 @pettyp A až budete vozit kočárek, tak vám budou závidět a budou chtít taky 😀

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Taky kdyby ti bylo 18 nebo 45 to bych asi nepochopila, ale takhle? Je to akorát, však tady v dizkuzi máme 23ti letou těhulku 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@hanule89 dneska to celkem jde...dík za optání. žaludek po jídle na vodě,ale to je během celého dne..snažim se dýchat z plných plic čerstvý vzduch..a vždy to nějak vydýchám - už jsem si na to všechno nějak zvykla.. 😀 sluníčko miluju,ale teď mi nějak vadí...dřív jsem na něm vydržela celé dny sedět,ležet ale teď mi stačí pár minut...

pettyp
21. kvě 2014

@hanule89 Jojo, to jsem slyšela jen když jsem se s kteroukoliv kamarádkou teoreticky bavili, kdy by kdo chtěl mimčo. A kterékoliv z nich, když jsem řekla, cca před půl rokem, že bych se tomu v nejbližší době asi nebránila, tak si klepala na čelo, jestli jsem normální, že si mám užívat a né se "upíchnout k dítěti". 🙂
Já to řekla jen mým rodičům - Ti už totiž o vnoučátku sní asi rok 😀 a jedné kamarádce, toť vše, nikomu jinému to říkat nebudeme, chceme to říct, až v momentě, kdy se to povede, aby nám do toho nikdo nemohl kecat. 🙂
Jojo, působí to tu na mě takovým milým a vstřícným dojmem. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru