Snažilky od ledna/února 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂
nolies
27. kvě 2014
@lennaaa My máme Brno 20 km a v pohodě. To stihnete 🙂
bozenavedralova
27. kvě 2014
Holky kdyz si merite ovulaci testama za jak dlouho jste pak otehotnely ?
nolies
28. kvě 2014
@bozenavedralova Do tří měsíců 🙂
nolies
28. kvě 2014
Ahojky holky, jelikož jsem zvědavá ženská 😃 , tak jsem dneska počůrala jedlou sodu a nic se nedělo, takže by to měla být holčička. Za pár týdnů uvidíme 😃
makuka88
28. kvě 2014
@nolies a co se melo dít? 😃 to jsem neslysela...
nolies
28. kvě 2014
@makuka88 No když začne pěnit, tak je to kluk a když se nic neděje, tak holka. Ale jistli to fakt funguje, nevím 😃
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies já ještě nečůrala...
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa Tak to musíš zkusit 😃
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies to sis to normálně nasypala do záchodu, a čůrala,jo? 🙂
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies a seženu to nármálně v sámošce? jsem to snad ještě ani nekupovala 😃
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa Nee, do skleničky 😃 To koupíš v každým obchodě - jedlá soda. Bývá to u prášků do pečiva atd.
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies jsem si říkala že ta voda v hajzlu by to zkreslila 😃 asi dnes odpo koupím a testnu 😃
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa Jsem zvědavá, jestli to fakt funguje. Do toho 13.týdne je ještě daleko 🙂
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies to jo no...připadá mi že to vůbec neutíká..
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa To mě povídej, je to hrůza. První trimestr je zdlouhavej, pak už je to lepší.
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies doufám. páč teď počítám každej den pomalu 😃
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa a co vlastně děláš za práci?
verunka_korunka
28. kvě 2014
Jedla soda reaguje penive kdyz je kyselina slabsi 🙂 si to pamatuju z chemicke olympiady. Soda s kys. Citronovou byl mazec a kys. Sirova naopak skoro zadna reakce.
Jaky to ma vliv jestli holka nebo kluk to nevim... Ze by pri klukovi byla kyselina mocova slabsi a u holky silnejsi to teda nevim 😃
nolies
28. kvě 2014
@verunka_korunka Někde tady o tom holky diskutovaly 😃 Tak jsem sama zvědavá, ale člověk to samozřejmě musí brát s rezervou. 😃
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies jsem osvč...mám cestovní agenturu.a ty?
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa Fakt? To je super 🙂 Já jsem ekonomka.
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies no takže kdyby se mi přihoršilo tak tady stejně musím být, páč nemocenskou si neplatím takže bych byla zadarmo doma :-| a v listopadu bych to chtěla prodat,doufám že seženeme kupce v dnešní internetové době.a co konkrétně dělás? jsi zaměstnanec?
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa Dělám v leasingovce, účtuju a dělám finanční vyrovnání atd. Je toho dost. 🙂
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies hmm..to zní jako dobrý job 🙂 já bych po mateřské už chtěla normálně pracovat jako zaměstnanec..snad se potom zadaří něco najít.
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa V něčem je lepší být OSVČ, v něčem zaměstnanec :-| Já jsem sama zvědavá, jak to bude po mateřský.
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies to je pravda, vše má svoje výhody a nevýhody..ale cestovní agentury hodně bojují s těma internetovýma..net prostě vládne světu...není to jak kdysi.
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa To je pravda. A ty půjdeš na rodičák přes manžela?
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies ještě jsem nějak nepátrala co bude lepší a výhodnějš.a to už se nejmenuje mateřská ale rodičák? to můžu jít nějak přes manžela,jo? to ani nevím...
nolies
28. kvě 2014
@lennaaa Mateřskou bereš 28 týdnů a nastupuješ na ni 8-6 týdnů před termínem porodu, musíš splňovat podmínky a ty jsou za poslední 2 roky být aspoň 270 dní nemocensky pojištěná nebo být v ochranné lhůtě. Pokud tohle nesplňuješ, nastupuješ rovnou na rodičovskou po porodu, pokud si neměla nárok na mateřskou je rodičák na 4 roky, pokud půjdeš přes manžela a ten platí nemocenskou, budeš si moct délku rodičáku vybrat. Přes manžela jde je volba rodičáku, mateřská ne.
lennaaa
28. kvě 2014
@nolies aha...takže co je pro mě výhodnější... jsme z toho celá paf 😃 uplně si mě dostala.ono začít si teď platit nemocenskou asi nemá smysl...to bych nestihla.a ochranná lhůta je co?

Začni psát odpověď...

Odešli