Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
21. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, je to normální. Občas to taky mám 😒

makuka88
21. čer 2014

@nolies už to skoro přešlo... a jak je ?

01alka
22. čer 2014

Ahoj holky, s manželem se snažíme od ledna ( po vysazení prášků) a stále nic, už si říkám co je špatně, ovu testy a podobné nedělám. MS mám občas nepravidelnou... už fakt nevím co je špatně ? ☹

lennaaa
23. čer 2014

ahojte holky, jak se daří? mě pořád stejně...Ve čtvrtek jdu na gyn na odběry a jestli budu mluvit s doktorkou tak uvažuju, že jí řeknu jestli na ty nevolnosti něco není 😒 ale bojím se aby mě neposlala někam,že nic nevydržím a že to musím nějak přečkat...ale Když ono je to tak vysilující ☹
@makuka88
@nolies

makuka88
23. čer 2014

@lennaaa ahoj ja se ti nedivím... musí to byt strašné ☹ me je proste neuveritelne dobře... nebyt curani v noci a bolavych prsou tak nevím ze jsem tehu 🙂 kdy jdeš na další utz? Ja jdu na odběry v pondeli. A další utz az 10.8. S mužem 🙂

makuka88
23. čer 2014

@01alka ahoj nekdy je lepší se nesnazit... řekne to asi kazdy.... pak záleží na tom jestli se nsazite primo v.době ovu. Ja vím kdy ji mam a beztak to bylo k ničemu .. a když jsem to vzdala bylo to tam.

lennaaa
23. čer 2014

@makuka88 na takový ten břišní NT utz kde se možná uvidí pohlaví a dow.syndrom...jdeme za týden v úterý s mužem. naštěstí jsem si zjistila že mi ho proplatí pojišťovna, stojí 1000,- Ty jdeš až 10.8. ? a to jdeš ke svojí dr nebo taky takový ten velký?

lennaaa
23. čer 2014

@01alka chce se to obrnit trpělivostí.já čekala pomalu rok. hlídej si ovu a vlítněte na to. zkoušela jsi konth. čaj? pijí se 2 šálky jen do ovu. Určitě se brzy zadaří 😉 leto, sluníčko k tomu vybízejí 🙂

makuka88
23. čer 2014

Kontryhel je super... ja ho pila 1 měsíc a hned ten se to povedlo. Možná náhoda, možná kouzlo čaje

makuka88
23. čer 2014

@lennaaa na ten screening ve 12tt jdu taky, ale nevím kdy protoze jsem se jeste neobjednala pres dr. Jdu tam na krev tak to vezmu pri jednom. A tam může i chlap ? Akorát s tím pohlavím si nejsem jista... snad Kazda kamarádka čekala az do 20tt

makuka88
23. čer 2014

@lennaaa a na NT jdu do nemocnice a na velikej ke své pravé az 10.7. jsem se preklikla a na ten jdeme oba

lennaaa
23. čer 2014

@makuka88 no na ten NT prej může i chlap...je to ten břišní a pohlaví se uvidí možná.jestli bude dobře natočené...takže uvidíme 🙂 nemůžu se dočkat.

lennaaa
23. čer 2014

jj mě čajík taky pomohl hned první měsíc...možná čajík možná náhoda - kdoví 😉

makuka88
23. čer 2014

@lennaaa tak to je super, půjdu k dr v týdnu aby napsala tu žádanku na to, protože dr když mi k tomu dávala info tak se tvářila spíš tak, že tam chodit ani nemusim, ale všichni řikají že jo.

makuka88
23. čer 2014

Tohle jsem našla když jsem hledala na netu pravděpodobnost, že řeknou pohlaví už ve 12tt ..já si furt myslím, že čekáme kluka a je to tam.. 😀

01alka
23. čer 2014

@makuka88 ja se snazim na to nemyslet nebo dokonce ani nemyslim. Ale kdyz pak prijde Ms tak prijde obcas i zklamani... ten caj koupim jrn v lekarne nebo kde je k mani? Poznam ovu i bez testu , da se to vypocitat? Zatim jsem to moc neresila

verunka_korunka
23. čer 2014

@01alka Ahoj, mam uplne stejne pocity 🙂 akorat ovu testy jsem si delala, abych dokazala poznat ovu i bez nich. jde to podle hlenu. Taky se da merit bazalni teplota, ale to ze ovulace probehla vlastne zjistis 3 dny po ni a nekdo ma ty teploty tak divoky ze to stejne nepozna 🙂
Taky me prepadsva smuyek ze to nejak nejde, tak jsem manzela poslala na spermiogram at jsme klidnejsi. Vse je v poradku, takze asi jsme nemeli zatim jen stesti. Jinak u me v okoli jsou holky ktery jsou tehotne hned napoprve a nebo tak po 3/4 roce snazeni... Tak to jeste mame cas 🙂 Taky jsme zacali v lednu

01alka
23. čer 2014

@verunka_korunka ahoj. Tak aspon nejsem v tom sama. Nekdo se nesnazi vubec a otěhotnění hned, nekdo se snazi , touzi a jak naschval to trva.... ja si rikala ze taky objednam ten spermiogram ale stale vaham a cekam, takze uvidim jeste pockam asi- Zitra pujdu koupit ten caj jak mi tu radi. Tak snad se upravi aspon ciklus 🙂

makuka88
23. čer 2014

@verunka_korunka
@01alka ten půl rok je asi normální, já ten stres znám, ale uvidíte, že to vyjde... ježiš jak já byla zoufalá.. jinak OVU je při 28mi denním cyklu 12-15DC takže začít třeba ten 11DC a každý den... někdy se to nechytne hned... a čaj určitě zkuste v lékárně mě poslali do bylinek, takže spíš nějaká bylinkárna (ale lékárna asi taky) a sypaný hlavně 🙂

verunka_korunka
23. čer 2014

@01alka Já mám cyklus docela pravidelný... ale čaj taky piju (kontryhel), dá se koupit v lékárnách 🙂
A určitě v tom nejsi sama 🙂 je nás tahle dost, neboj. My spermiogram chteli brzo, preci jen je nam už skoro 30 a navic nejaké zdravotní problémy tam byly, tak jsme chteli mít jistoto, že se nesnažíme zbytečně 🙂
Jinak já mam ovulaci 15-16 den a potom zase tak 15 dní do menstruace 😀 ale každá holka to má jinak, takže jestli to chceš zjistit doporučuju testy na ovulaci.

nolies
24. čer 2014

@lennaaa Ahojky Leni, u mě nevolnosti hodně polevily uff, už se to někdy nedalo. Určo se dr. zmiň, protože nemá smysl, abys takhle trpěla. Zkus si koupit v lékárně EMESIN - jsou to tabletky na polykání při nevolnosti v těhotenství.

lennaaa
24. čer 2014

@makuka88 mě taky podle tabulky vyšel kluk 🙂 no uvidíme

lennaaa
24. čer 2014

@nolies ahoj Markét, teda je to záhul...dneska ráno jsem dokonce dvakrát zvracela!! jak jsem šla ráno na záchod, a potom za hoďku jak jsem vstanula - už nemůžu ☹ dneska kdo mě vidí mi říká jak hrozně vypadám, bere mi to sílu energii a kdoví co ještě ☹ tohle fakt nejde .... kdyby aspoň po zvracení polevily nevolnosti ale trvají prostě celý den...někdy mi připadá že bych nejradši vyzvracela i žaludek ☹ navíc mě k tomu dneska hlava bolí a jsem unavená...prostě už nemůžu ☹ neuškodí ty tabletky o kterých píšeš dítěti ??

makuka88
24. čer 2014

@lennaaa jeee tak to jsem strašně zvědavá 🙂 a co chcete víc ? 🙂

edelin
24. čer 2014

Holky můžu se přidat? 😎 Máme už jednu treperendu 14měs a teď strašně toužím ještě po jednoum miminku aby něměly tak daleko od sebe, poslední asi 3dny jsem tím úplně posedlá mám pocit, že mám všechny příznaky pak si říkám že už magořím a jen si to vsugerovávám. 😀 Poslední MS jsem měla 1. tak je ještě daleko a kdyby mimi bylo tak nejspíš ze 17.6. což je teprve týden... Jsem strašně nedočkavá, nejradši bych si udělala test hned a to je to teprve první měsíc - kéžby se zadařilo hned jako tenkrát u malé! Obdivuju maminky co se snaží třeba několik let mě by z toho normálně hráblo, pořád koukám na internet co už by mimi zrovna mohlo dělat jako putovat ve vejcovodu, zavrtávat se do děložní sliznice... Normální mačo holky! 😀 😀 😀 Ještě, že chodím do práce a nejsem pořád doma dneska mám až od jedné klientky a furt na to myslím...

enalga
24. čer 2014

@lennaaa
@nolies Tak holky, opět 1 DC ☹ osmý pokus už asi nedám ☹ brečím a brečím ☹ v práci mi otěhotněla kolegyně, takže o to víc trpím. Ona je happy a pořád se chlubí, jak už bude mít UTZ miminka a já se pokaždé musím jít vybrečet na záchod ☹ Je mi to tak líto ☹ Moc jí miminko přeju, ona bude dobrá matka, ale víte jak to je.... ☹

enalga
24. čer 2014

@edelin Ahoj, no my už se snažíme osm měsíců, pořád nám to nejde, taky si představuju takovýhle věci, v noci se mi zdává jak jsem těhotná, jak rodím, jak vozím kočárek... ale to jsou bohužel jen sny ☹

lennaaa
24. čer 2014

@makuka88 jelikož je to první tak je mi to jedno.ale muž by chtěl kluka 🙂 já bych chtěla pár...

lennaaa
24. čer 2014

@enalga vydrž holka a neztrácej naději.co víc poradit. víš, že já čekala déle a podařilo se až na 11 pokus...takže zatím v tom nevidím nic hroznýho. vím že se to blbě poslouchá. to, že otěhotněla kolegyně je pro tebe asi o dost horší, tomu rozumím...celou situaci ti to jen ztěžuje.ale bohužel tak to v životě chodí a za pár měsíců se budeš určitě taky radovat 😉 moc ti rozumím a moc ti přeju ať se co nejdříve zadaří !!! ono by asi nebylo marný poslat mužíčka na spermiogram...ale mě to doktorka do roka moc nechtěl řešit, prej to je normální.

lenkasaf
24. čer 2014

@edelin Ahoj, tak to máme na chlup stejně. Já, pokud by to tento měsíc vyšlo, musím čekat. MS byla 1.6. a ovu 18.6., takže je to ještě brzo. I když si myslím, že se opět nepodařilo, snažíme se už 5. cyklus. Příznaky už ani nepočítám, píchá mě každou chvíli v podbřišku, vaječníky, prsa... mám všechno, ale to mám každý měsíc. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru