Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
6. črc 2014

@makuka88 Tak to má být Marti, to jen značí, že je mimi v pořádku 🙂 Jinak mě zas pobolívá pravá strana a to k tomu prostě patří 😒 Ale přejde to 🙂

lennaaa
7. črc 2014

@nolies Ahoooooooj, krásné miminečkooooo!!!jak nám ty dětičky krásně rostou 🙂 taky Vám roste už bříško? mě už se tak nějak pomaličku zvětšuje...je to vidět že se to začíná kulatit🙂 mám radost, teď nám schází už jen fotečka od Marti 😉 @makuka88

nolies
7. črc 2014

@lennaaa Ahojky Leni, na mě to už jde vidět. U druhýho těhu je to mnohem rychlejší 😀 😀 😀

lennaaa
7. črc 2014

@nolies no na mě už to je taky vidět,ale jakmile mě začne nadýmat a udělá se mi špatně tak se mi břicho ještě k tomu nafoukne a vypadám tak na 5 měsíc 😀 takže někdy nevím jestli je to těhu nebo od nevolností 😀

nolies
7. črc 2014

@lennaaa Prvím těhu to na mě bylo vidět až cca od 18.týdne 🙂 Taky si teď připadám nafouklá, hrůza 😀

makuka88
7. črc 2014

@lennaaa ja ve středu a ve čtvrtek znova.. a strašně se bojím. Necítím se těhotná. Ale břicho začínám mit ... 🙂

lennaaa
8. črc 2014

@makuka88 jakto že ve čtvrtek znova? buď ráda že se necítíš těhotná, užívej si to 😉 není se čeho bát. hlavně že bříško roste 🙂 pak hoď fotečku drobka

makuka88
8. črc 2014

@lennaaa zítra screening a ve čtvrtek velkej u moji dr.. ja se tak těším.. a co kila nahoře mas ? Ja nic. Stejná vaha

lennaaa
8. črc 2014

@makuka88 váha stejná,ale bříško roste..

makuka88
8. črc 2014

@lennaaa tak to máme stejně 🙂

nolies
9. črc 2014

@makuka88 Marti, držím pěsti. Určo pak napiš, jak budeš mít výsledky a fotku. Já jdu dneska taky k dr., ale až na odpolko, takže tady budu k večeru 🙂

makuka88
9. črc 2014

@nolies
@lennaaa ahoj dnes jdu 12.30hod takže držte palce 🙂 market a jdeš na utz ?

nolies
9. črc 2014

@makuka88 Já jdu ve 13:00, ale než se dostanu z brna, tak bude večer 😒 No já si myslím, že dr. mě UZ neudělá, jen mě prohlídne hmatově. ☹

nolies
9. črc 2014

@makuka88 Ale teď mi to vůbec nevadí, protože jsem mimi viděla v pátek. Dr. říkal, že už by poznal pohlaví, ale že mi to řeknou na NT.

makuka88
9. črc 2014

nolies@ fakt ? mnoooo u nás to bude asi blbý, moc to prý neřikají ... Liberec ☹ uvidíme, čas na to je...

makuka88
9. črc 2014

@nolies tak jednou vlezu na PC a neodesila odpovědi...

nolies
9. črc 2014

@makuka88 Ale u prvního je to jedno, ne? Ikdyž já jsem hrozně zvědavá osoba, takže by mě to zajímalo vždycky 🙂 Třeba u mě bude mimčo špatně natočený a taky mi to neřeknou...

makuka88
9. črc 2014

@nolies prave... 🙂 me to jen zajima, někomu to řekli .. ale hlavně když bude ok. Už pomklu jedeme.. mam pěkný nervy

makuka88
9. črc 2014

@nolies
@lennaaa Tak holky krásný co ... 🙂 já jsem tak šťastná že je miminko ok 🙂 uffff 🙂 ale 3D mám strašou fotku, takže ani nepřidám 😀 a pohlaví samozřejmě nevim 😀

lennaaa
9. črc 2014

@makuka88 jéééé, krásňoučkééééé. naše mimčo taky dělá tajnosti s pohlavím😀

nolies
9. črc 2014

@makuka88 Gratuluju, miminko je krásný. A jak dopadlo NT? Určo všechno ok, že?

makuka88
9. črc 2014

@nolies netuším . Na pohled dobry a brala mi krev ze výsledky dostane moje dr. Co ty ?

nolies
9. črc 2014

@makuka88 U mě dobrý. UZ mi nedělala, říkala, že podle hmatu jde vidět, že mimčo roste 🙂 A dneska došly výsledky krve a ty říkala, že mám ukázkový. Takže ještě to NT, už se moc těším. Nějakou vadu nebo tak, si nepřipouštím. A kdy máš teda termín?

makuka88
9. črc 2014

@nolies jasný . . Tak super. 17.1.

nolies
9. črc 2014

@makuka88 Takže za pár dní končíš první trimestr. To letí 🙂

makuka88
9. črc 2014

@nolies jej příští týden !!!! 🙂 a jak se vrtel prcek ale museli jsme ho probudit .. 🙂 kdy jdeš na nt ?

nolies
9. črc 2014

@makuka88 21.7 - to budu už ve 14.týdnu 🙂

nolies
9. črc 2014

@makuka88 A zítra už bude vědět tvoje dr. výsledky?

lennaaa
9. črc 2014

@nolies 21.7. je za chvíli...jsem zvědavá jestli se tobě prcek ukáže a uvidíte co to je 🙂 jak to tak vidím tak budeme rodit každá co týden,já začnu první tejden,pak Marťa a pak Market ...jestli se některému mimču nebude chtít spíš ven 🙂
@makuka88

nolies
9. črc 2014

@lennaaa Tobík šel o 6 týdnů dřív, takže u mě je to velmi pravděpodobný 🙂 Navíc říká se, že u druhýho těhu je to rychlejší 😀 Tak uvidíme. Já doufám, že se nám ukáže, teď v pátek roztahovalo nožičky pěkně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru