• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@nolies je možné abych cítila takové ťukání v břiše...?jako že by mimčo?zdá se mi to brzo.ve čtvrtek začínám 14.týden...nebo že by to byl nějáký tik. Jo a muj tip - u tebe si myslím že to bude holčička :slight_smile:
9. črc 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa Počkej a nezačínáš už 15.týden?? Ještě je dost brzo, většinou u prvorodičky jdou cítit pohyby od 18.týdne (ale u mě to bylo už od 16.týdne, protože byl Tobík větší :grinning: ) JJ, na holčičku mě typuje každý a já v to hrozně doufám.
9. črc 2014 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies néé..ve čtvrtek začínám 14.týden.minulé utery jak jsme byli na nt tak na zprave bylo napsano 12+5 dle crl.tak to asi bude jen nějáký tik..blbnu už :grinning: moc ti tu holčičku přeju :wink:
9. črc 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa 12+5 je 13.týden, takže teď seš ve 14.týdnu a ve čtvrtek v 15.týdnu :slight_smile: Vysvětlím: 12+5 znamená 12 týdnů + 5 dnů z dalšího týdne, tudíž 13.týden. Však ty máš v bříšku taky holčičku :grinning:
9. črc 2014 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lennaaa Jinak ty nevolnosti mě už fakt ser....Už se modlím, aby to přešlo.
9. črc 2014 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies no to je docela logické jaktože mi to nedošlo :grinning: si připadám teď jak trubka. o nevolnostech mi ani nemluv...už mě trápí od 5. týdne...je to nekonečné :frowning2: čekám na zlepšení jak na smilování,je pravda že některý den to vypadá lépe a já zvracim jen jednou denně,ale za dva dny nato už zas 3x za den...a zase si říkám že kdyby se mi udělalo dobře,že bych se bála jestli není nic s mimčem.nooooo...já bych staršího raději chlapečka :sweat_smile:
9. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies tak jsem si ty týdny upravila i tady,ať jsem v obraze :grinning:
9. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa No super, teď jsem v obraze i já, mátlo mě, že tam máš TP tak pozdě. :slight_smile: A nejseš trubka, spousta holek to tak počítá, hlavně u prvního těhu :slight_smile: Je pravda, že je lepší mít prvního kluka, když by byl páreček. Já osobně jsem chtěla 2 holčičky. Ale tohle si člověk nevybere a hlavně platí to klišé, ať je zdravý :slight_smile:
9. črc 2014 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lennaaa V pondělí mi došel Angelsounds, ale ještě jsem mimíska neslyšela, je moc brzo. Tak každý den zkouším, kdy ho uslyším....většinou to bývá od 14.týdne.
9. črc 2014 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies jééé,to pak dej vědět jak ho uslyšíš :slight_smile:
9. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa Jéé, ty máš pěknou fotku :slight_smile:) Vypadáš hrozně mladě :slight_smile:
9. črc 2014 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies dík,vybrala jsem tu nejschopnější :grinning: to je focene v době jak jsem na těhu čerstvě přišla,takže nějáký 4tt. tady mám čočky..jinak nosim i brejle...no to slyším pořád že vypadám na 14:grinning: však už jsem ti říkala...ale čím jsem mladší tím méně mi to vadi :slight_smile: vim že kdysi ještě mi to vadilo hodně, že vypadám tak mladě.
9. črc 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies blbnu...čím jsem starší tim meně mi to vadi ,ne čim jsme mladší.bohužel nemládneme, že :grinning:
9. črc 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa Vždyť to je super, že ti každej typuje míň, opačně by to byla hrůza :slight_smile: Tak já taky pohledám nějakou fotku :slight_smile: Taky jsem nosila brýle a před rokem jsem byla na laseru, ale to už jsem určo říkala.
9. črc 2014 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies jj,říkala. pohledej, pohledej :wink: no nic,jdu večeřet a dneska brzo zalehnu,jsem kantááre .tak páá
9. črc 2014 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa My už taky půjdem, Tobík dneska vůbec přes den nespal a už je protivnej. Tak pa pá
9. črc 2014 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa
@nolies takže to máme tak nějak ob týden :slight_smile: to je hezké..holky.. vy budete mit holky a ja kluka.. cooo ? :grinning:
9. črc 2014 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies netuším.. talhle to navázalo omylem. Snad budou výsledky ok
9. črc 2014 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@makuka88 Tak ty seš jasná, že budeš mít kluka :slight_smile: V kolik dneska jdeš k dr.?
10. črc 2014 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies kamarádce bylo dobře i při holčičce a to čekala druhý :slight_smile: a teď co moje známá rodí tak taky holku a nic .... :slight_smile: ale kdo ví ... dnes 10.15hod :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@makuka88 JJ, u někoho to tak neplatí. Však se říká, že jsou to jen babské řeči. Tak uvidíme :slight_smile: Jistotu stejně budeme mít, až je budeme držet v náručí :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies Asi tak nějak :grinning: a jak je tobě ?
10. črc 2014 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@makuka88 Ještě jsem nejedla, tak dobře. Ale jak se najím, bohužel to začne :angry:
10. črc 2014 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies teda ,ale už by to taky pomalu mělo ustoupit. já už jsem po :grinning: dnes i s kávou ... a vážila jsem se a furt ani ťuk ...
10. črc 2014 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@makuka88 Teď jsem se taky zvážila a mám o cca kilo víc :slight_smile: Ale to mě lítá takhle pořád, kilo sem kilo tam. Modlím se, aby už bylo líp.
10. črc 2014 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies jj mě taky, ale spíš jdu dolů pak na svoji, pak dolů a furt :grinning: ale asi se není čeho bát ... Furt koukám na tu fotku ... to bylo tak krásný :slight_smile: a jak se mi tam pěkně vrtělo :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@makuka88 Když jsem chodila na UZ s Tobíkem, tam měl vždycky nohy a ruce u obličeje, prostě se nechtěl ukazovat. Ale svoji parádu mezi nožkama, to ukazoval pořád :slight_smile:
10. črc 2014 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies nám to včera taky mohla vykoukat na tom 3D si myslim, ale těžko říct ... dnes u mojí mi to asi neřekne :frowning2: na 13tt to řikaj jen na screeningu
10. črc 2014 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@makuka88 dr. nemají tak dobrý UZ, tak to určo pozná až později. Ale za chvilku budeš mít druhý screening a to už bude tutovka :slight_smile:
10. črc 2014 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies 4.9 mám další !!!! To jsou 2 měsíce :grinning: Dnes si nesu flashku k dr ..dostanu další fotky :grinning: už bysme chtěli koupit album ale nevíme barvu :sunglasses: :grinning:
10. črc 2014 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek