• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@nolies jak ríkáš. Nepřekvapil mě.. :slight_smile: byla jsem si jistá na 90%
4. zář 2014 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 A byla si s manželem?
4. zář 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies sama jako jediná tam :frowning2: dnes vynechal... Musel být v práci.
4. zář 2014 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Já teda jdu s přítelem a aji s malým. Ale teď měl malej očkování a zubaře a bojí se doktorů. Takže nakonec možná dopadnu tak, že tam budu sama a oni budou čekat venku :frowning2:
4. zář 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Je to škoda no... jinak co se týče té cukrovky ...tam se musí ne ?
4. zář 2014 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Teda ty nevolnosti to je mazec :frowning2:... taky už zařizuju pomalu výbavu :slight_smile: dnes i první modrá věc doma :grinning: jinak mě pokopává nejvíce večer (21-22h) ale někdy kopne i během dne.
4. zář 2014 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Na cukrovku nemusíš, ale standartně se tam posílá. Já vím, že mám cukr nízko (tchán má na to testy), tak se mě tam moc nechce.
5. zář 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies dnes mi dala žádanku :-/
5. zář 2014 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 jééé, super, gratuluju ke klučíkovi:slight_smile: já jdu na těhu cukrovku 19.9. taky se mi tam nechce,ale vzhledem k tomu že pořád teď tlačím sladké tak se i bojím abych ji neměla..
5. zář 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 A máš fotečku?
5. zář 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa U vás se musí objednávat? Tady jdeš do porodnice kdykoliv chceš a udělají ti ji. Ale ty 3 hodiny hladu jsou hrůza. :frowning2:
5. zář 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies no mě řekla sestra na minulé poradně, že příště bude test na cuktrovku, že mám přijít nalačno...atd.tady se děsím toho hladu a te ,,tekutiny,, a asi vím jak to skončí :confounded: ostatně nic nového u mě...
5. zář 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Ta není tak hrozná, neboj. Není to tak sladký :grinning: A budeš ráda, že ti ji dají, jakej budeš mít hlad :grinning:
5. zář 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies bude to tak že to vypiju,no a během těch 2 hodin čekání mě vezme i do poradny..nevim nevim jak to zvládnu
5. zář 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies no, ale když mám hlad tak je mi víc blbě a zvracím...takže paráda..bude to asi nekonečné
5. zář 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Není to příjemný, ale to dáš. Měj u sebe jídlo a hned jak budeš moct, se najez. Před dvěma lety se to dělalo tak, že ti vzali na lačno krev a dali vypít tekutinu, za hodinu ti vzali další krev a další tekutinu a za další hodinu zase krev. Teď už se to pije jen jednou a krev se bere za 2 hodiny?
5. zář 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Zkus se zeptat, jestli můžeš třeba trochu vody nebo neslazenýho čaje.
5. zář 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jj o vodě myslím něco mluvila...tu si vezmu a zeptám se ještě pro jistotu.
5. zář 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Teď jsem našla, že se může i černý čaj. Ale radši se zeptej.
5. zář 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa
@nolies Jakoooo, je to pěkný miminko... ale fotka se moc nepovedla :grinning:
5. zář 2014 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makuka88 Vždyť je to krásná fotka :slight_smile: To je neskutečný, jak je z centimetru už tak velký miminko :grinning:
8. zář 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 pěkný miminečkooo
8. zář 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky pridavam se k vam no snazim ze teda uz dyl ale beru to ze jsem musela brat prasky n srovnani cyklu a od ledna je neberu jinak teda zatim mimi zadne,bohuzel snad se co nejdriv zadari to cekani je hrozne :unamused:
8. zář 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa
@nolies Je to moje zlatíčko hodný :grinning: Holky mám 4 dny kašel ...ale jakej :frowning2: mám pocit, že malýho vyašlám ... už jsem strašně unavená z toho :frowning2: dnes jsem začala brát Stodal (na doporučení dr), ale docela se bojím abych mu tim něco neudělala, v noci hodně kašlu ze spaní ... :unamused:
8. zář 2014 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Bobku tak hlavně výdrž ... zase bude dobře :frowning2: ... A myslím, že doktorka by ti nedala nic co by maličkému ublížilo.
10. zář 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 ahoj dekuju.. Už je to kapsu ale není to.dobry. Dr.mi řekla stodal takže snad to rychle přejde úplně
malej začíná bejt pěknej aktivista :slight_smile: co nového u tebe?
11. zář 2014 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa @hanule89 @makuka88 Naše potvrzená holčička :slight_smile: 340 gramů/26 cm. Leží na bříšku, kolínkama pod sebou :slight_smile:
11. zář 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makuka88 Ahojky Marti, tak snad tě to rychle přejde. A neboj se, v druhým trimestru je mimčo už vyvinuto a léky mu neublíží :slight_smile: Doktoří ví, co můžou předepsat :slight_smile:
11. zář 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies pěkná fotečkááá:slight_smile:

@makuka88 marťó to přejde a dr snad nejlépe ví co nám napsat:slight_smile:

holky mě se zdá, že s příchodem 6. měsíce přišly otoky nohou, rukou už těžko dávám prstýnky, v noci se mi blbě spí...často se budím a hledám polohy..v noci mě to víc tahne čurat s pocitem, že mám plnej močak a pak čuram jen malinko...a dychám jak lokomotiva :grinning: hned se zadycham.nějak jsem čekala že takové problémy přijdou až někdy v 8. měsíci...zvracení a nevolnosti nepočítám - ty mám pořád.včera jsme zase 2x zvracela. no myslím že toto těhu si nějak už užívat bohužel nebudu....Jak se daří vám? vše ok?
11. zář 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Já už se taky zadýchávám :unamused: Otoky naštěstí nemám...Zkus úplně vyřadit z jídla sůl, ta hodně zadržuje vodu. A to čůrání mám taky, malá je hlavou u mýho močáku a furt lítám. Tak to máš asi podobě.
11. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek