Snažilky od ledna/února 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂
makuka88
4. zář 2014
@nolies jak ríkáš. Nepřekvapil mě.. 🙂 byla jsem si jistá na 90%
nolies
4. zář 2014
@makuka88 A byla si s manželem?
makuka88
4. zář 2014
@nolies sama jako jediná tam 😞 dnes vynechal... Musel být v práci.
nolies
4. zář 2014
@makuka88 Já teda jdu s přítelem a aji s malým. Ale teď měl malej očkování a zubaře a bojí se doktorů. Takže nakonec možná dopadnu tak, že tam budu sama a oni budou čekat venku 😞
makuka88
4. zář 2014
@nolies Je to škoda no... jinak co se týče té cukrovky ...tam se musí ne ?
makuka88
4. zář 2014
@lennaaa Teda ty nevolnosti to je mazec 😞... taky už zařizuju pomalu výbavu 🙂 dnes i první modrá věc doma 😃 jinak mě pokopává nejvíce večer (21-22h) ale někdy kopne i během dne.
nolies
5. zář 2014
@makuka88 Na cukrovku nemusíš, ale standartně se tam posílá. Já vím, že mám cukr nízko (tchán má na to testy), tak se mě tam moc nechce.
makuka88
5. zář 2014
@nolies dnes mi dala žádanku 😕
lennaaa
5. zář 2014
@makuka88 jééé, super, gratuluju ke klučíkovi🙂 já jdu na těhu cukrovku 19.9. taky se mi tam nechce,ale vzhledem k tomu že pořád teď tlačím sladké tak se i bojím abych ji neměla..
nolies
5. zář 2014
@makuka88 A máš fotečku?
nolies
5. zář 2014
@lennaaa U vás se musí objednávat? Tady jdeš do porodnice kdykoliv chceš a udělají ti ji. Ale ty 3 hodiny hladu jsou hrůza. 😞
lennaaa
5. zář 2014
@nolies no mě řekla sestra na minulé poradně, že příště bude test na cuktrovku, že mám přijít nalačno...atd.tady se děsím toho hladu a te ,,tekutiny,, a asi vím jak to skončí :-S ostatně nic nového u mě...
nolies
5. zář 2014
@lennaaa Ta není tak hrozná, neboj. Není to tak sladký 😃 A budeš ráda, že ti ji dají, jakej budeš mít hlad 😃
lennaaa
5. zář 2014
@nolies bude to tak že to vypiju,no a během těch 2 hodin čekání mě vezme i do poradny..nevim nevim jak to zvládnu
lennaaa
5. zář 2014
@nolies no, ale když mám hlad tak je mi víc blbě a zvracím...takže paráda..bude to asi nekonečné
nolies
5. zář 2014
@lennaaa Není to příjemný, ale to dáš. Měj u sebe jídlo a hned jak budeš moct, se najez. Před dvěma lety se to dělalo tak, že ti vzali na lačno krev a dali vypít tekutinu, za hodinu ti vzali další krev a další tekutinu a za další hodinu zase krev. Teď už se to pije jen jednou a krev se bere za 2 hodiny?
nolies
5. zář 2014
@lennaaa Zkus se zeptat, jestli můžeš třeba trochu vody nebo neslazenýho čaje.
lennaaa
5. zář 2014
@nolies jj o vodě myslím něco mluvila...tu si vezmu a zeptám se ještě pro jistotu.
nolies
5. zář 2014
@lennaaa Teď jsem našla, že se může i černý čaj. Ale radši se zeptej.
makuka88
5. zář 2014
@lennaaa
@nolies Jakoooo, je to pěkný miminko... ale fotka se moc nepovedla 😃
nolies
8. zář 2014
@makuka88 Vždyť je to krásná fotka 🙂 To je neskutečný, jak je z centimetru už tak velký miminko 😃
lennaaa
8. zář 2014
@makuka88 pěkný miminečkooo
nynus
8. zář 2014
ahojky pridavam se k vam no snazim ze teda uz dyl ale beru to ze jsem musela brat prasky n srovnani cyklu a od ledna je neberu jinak teda zatim mimi zadne,bohuzel snad se co nejdriv zadari to cekani je hrozne :-|
makuka88
8. zář 2014
@lennaaa
@nolies Je to moje zlatíčko hodný 😃 Holky mám 4 dny kašel ...ale jakej 😞 mám pocit, že malýho vyašlám ... už jsem strašně unavená z toho 😞 dnes jsem začala brát Stodal (na doporučení dr), ale docela se bojím abych mu tim něco neudělala, v noci hodně kašlu ze spaní ... :-|
hanule89
10. zář 2014
@makuka88 Bobku tak hlavně výdrž ... zase bude dobře 😞 ... A myslím, že doktorka by ti nedala nic co by maličkému ublížilo.
makuka88
11. zář 2014
@hanule89 ahoj dekuju.. Už je to kapsu ale není to.dobry. Dr.mi řekla stodal takže snad to rychle přejde úplně
malej začíná bejt pěknej aktivista 🙂 co nového u tebe?
nolies
11. zář 2014
@lennaaa @hanule89 @makuka88 Naše potvrzená holčička 🙂 340 gramů/26 cm. Leží na bříšku, kolínkama pod sebou 🙂
nolies
11. zář 2014
@makuka88 Ahojky Marti, tak snad tě to rychle přejde. A neboj se, v druhým trimestru je mimčo už vyvinuto a léky mu neublíží 🙂 Doktoří ví, co můžou předepsat 🙂
lennaaa
11. zář 2014
@nolies pěkná fotečkááá🙂

@makuka88 marťó to přejde a dr snad nejlépe ví co nám napsat🙂

holky mě se zdá, že s příchodem 6. měsíce přišly otoky nohou, rukou už těžko dávám prstýnky, v noci se mi blbě spí...často se budím a hledám polohy..v noci mě to víc tahne čurat s pocitem, že mám plnej močak a pak čuram jen malinko...a dychám jak lokomotiva 😃 hned se zadycham.nějak jsem čekala že takové problémy přijdou až někdy v 8. měsíci...zvracení a nevolnosti nepočítám - ty mám pořád.včera jsme zase 2x zvracela. no myslím že toto těhu si nějak už užívat bohužel nebudu....Jak se daří vám? vše ok?
nolies
11. zář 2014
@lennaaa Já už se taky zadýchávám :-| Otoky naštěstí nemám...Zkus úplně vyřadit z jídla sůl, ta hodně zadržuje vodu. A to čůrání mám taky, malá je hlavou u mýho močáku a furt lítám. Tak to máš asi podobě.

Začni psát odpověď...

Odešli