• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. únor 2015 ve 14:19 • maminkamajka1
@nolies Markét my jsme na um a stejně nespí :grinning: ..ale v noci neuspávám, nakrmím a odložím ..chvíli je vzhůru a pak usne ..no a za 3 hodiny znova ať dám 60ml nebo 90ml ...
6. únor 2015 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 tak jsem to myslela, ze se mimca na um sice v noci budi, ale hned usnou, jak se naji. Malej to tak taky mel. Mala ta se naji a klidne i hodinu rve a usne jen, kdyz dudle prso a to je me hrozne neprijemny a jsem bolava. Ja asi nejsem ten kojici typ.
6. únor 2015 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já bych déle jak šestinedělí nekojila ...no a dopadlo to úplně jinak ...ale je fakt, že Dáda je zlatý miminko ...celá rodina udivená... asi to bude tim UM ... chápu tě ...mně to také nesvědčilo - záda, prsa ... . :sweat_smile:
6. únor 2015 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka :slight_smile: ,
tak další měsíc snažení před náma :grinning: .
Jak se máte? Povídejte :slight_smile:
11. únor 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. den zpozdeni a tt negativni. Ach jo :frowning2:
12. únor 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a my se konečně dočkali a já jsem již 15+5 :slight_smile: dříve jsem nenapsala bála jsem se,že to zakřiknu a nevěděla jak vše dopadne. na 13tt jsme byli v Praze v profema a vše dopadlo dobře mimi je zdravé... jsem tak šťastná. Všem kteří se dále snaží držím palečky,aby i vy jste se brzo dočkali :grinning: posílám fotečku z 13tt.
6. bře 2015 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj ženy, můžu se k vám přidat? V březnu 2014 jsem vysadila prášky, nyní frčím 4 měsíc na Clostilbegitu a Ultrogestanu.. máte to některá podobně?
9. bře 2015 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k Vám :slight_smile: snažíme se od ledna, mě 25 let, ale přítel starší (42let) Doufáme, že se nám brzo zadaří, snažím se na to nemyslet a radši jdu vždycky běhat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užívám listovku od prosince, občas si dám Kontryhel :grinning:
9. bře 2015 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, take se k Vám přidávám od února 2014 jsem vysadila prášky a snažíme se s přítelem o miminko. Zatím neneúspěšně. Zítra mě čekají odběry krve. Přítele na konci měsíce spermiogram. Tak uvidíme zda je vše v pořádku.. :confounded: už aby to bylo :slight_smile:
10. bře 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik ahoj chtela jsem se zeptat ma nejake nepriznive ucinky ten clostik?? nebo je to bez problemu
16. bře 2015 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já neberu prášky od ledna a za tu dobu se mi dostavil jednou menzes ... Pry jsem v pořádku, ale holky poradím kdyby nedej bože měl někdo antikoncepci trinovum, změnte si ji je to nejvetsi svinstvo. Mám teď hrozné problémy.
5. kvě 2015 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na koníkovi jsem celkem nová ale o mimčo se snažíme (no užíváme si) od 1.1.2014. Manžel o půlnoci přišel na silvestra a povída tak jdeme na to :grinning: No zatím se nic neděje, ale třeba to brzy příjde.
8. zář 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek