Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

chrobacik13
28. led 2014

@maarika Ahojky 🙂 Mě se na DC a podobný zkratky neptej,já jenom vím co to znamená,ale kdy to mám a ostatní věci vůbec netuším 😀
@viwy Sklamaná nebud', všetky sme na to m približne rovnako-preto si hovoříme snažilky 😀 😀
@urmakart Ahoj 🙂 Mám to stejně,taky mám cácorku 3 roky a makáme o stošest aby nebyla sama 😀

maarika
28. led 2014

čauky 😀 😀 jeeee a jak si na tom ty?Ještě se snažíte?Nebo to kvůli té práci odkládáte? 🙂

maarika
28. led 2014
domca89
28. led 2014

tak kdo už čeká prďolu? Chvilku jsem tu nebyla a přibylo moooooc stránek. 🙂

chrobacik13
28. led 2014

@maarika Prázdnou zprávu jsem už dlooouho nedostala 😀

chrobacik13
28. led 2014

@domca89 Ahoj martinakl nás všechny předběhla,asi se snažila víc než my 😀 Jsem říkala,že nám přinesla naději 🙂 Jak se vede?

maarika
28. led 2014

@chrobacik13 mrkni víš 🙂 Já jsem tě zapomněla označit,tak jsem musela poslat jen prázdnou zprávu,aby si viděla,že jsem ti psala 😉

domca89
28. led 2014

@chrobacik13 Nic moc, nedaří se, navíc mi všichni známí nezapomínají připomenout, kdo okolo mě je taky v tom, atd... Takže nálada klesá a depka se dostavuje častěji a častěji

chrobacik13
28. led 2014

@domca89 No jasně,tak to chápu,že to na pohodě nepřidá,kašli na to,rejpat lidi budou i když buděš v tom i když se to narodí a pořád a pořád,no co ti budu vykládat 😒 Já už to neřeším,kdo už je já mu to přeju a ostatní odmáchnu stejnou otázkou 😀
@maarika Néé jěště se snažíme,pracovat budu pak už dosmrti,ale miminko by už pak nemuselo přijít,když tak můžu makat a popřitom se snažit 🙂

domca89
28. led 2014

@chrobacik13 jenže mě už to prostě štve. 2roky jsem se snažila s bývalým (NIC). Teď už přes rok se současným partnerem a když už jsem loni v únoru otěhotněla, hned jsem o to přišla. ☹

chrobacik13
28. led 2014

@domca89 😠 to mě moc mrzí,vím,že tě to trápí zvlášt' pokud se snažíš už tak dlouho,ale víš co asi to opravdu funguje kolikrát tak,že až se nato přestaneš soustředit tak se zadaří.U někoho to holt trvá dýl,no 😒
Hele já po porodu holky pořád do sebe cpala antinu a chránila se jěště dalšími dvěma způsoby,protože jsem si naivně myslela,že když to poprvé přišlo nečekaně tak automaticky to tak půjde i podruhé a ted' čumím jak puk jak je možný,že se snažíme a nic 😒 Moje sebevědomí šlo rapidně dolů,ale snažím se myslet pozitivně.Neboooj,jednou se to zase podaří a už to pak dobře dopadne 🙂 Psychika je důležitá 😠

maarika
28. led 2014

@chrobacik13 to je slovo do pranice 🙂 A jak si teda na tom? 😉

chrobacik13
28. led 2014

@maarika Co jak?Já nevím..třeba včera večer jsem se snažila až až 😀 😀 Budu čekt na mrchu a uvidíme 😉

maarika
28. led 2014

@chrobacik13 no právě 😀 Kdy má jako ta mrcha dorazit 😀 😀

chrobacik13
28. led 2014

@maarika 😕 😕 😕 tak ted' jsi mě dostala..asi kolem desátýho?Nebo dvanáctýho,nebo pak jěště osmýho,co já vím se to pořád o dva dny přesouvá,kdo to má vědět 😕 🙂 Dnes jsem se byla objednat na gyndu na prvenci tak se nechám sakra pořádně vyšetřit 😀

maarika
28. led 2014

@chrobacik13 no,tak si to řekneme takhle,máš to prostě dostat v únoru 😀 😀 😀 No,já to mám dostat v sobotu,tak jsem zvědavá,ale u mě si to chodí jak chce,takže já neplaším 🙂

urmakart
28. led 2014

Já se ještě nemůžu snažit na ostro, jeslikož mám mrchu od včera... už aby to bylo... narozky mám v březnu, tak doufám, že si dám pozitivní test jako dárek.. 😀DD Teď si to maluju jako pohádku, vím, že to nemusí vyjít, ale kecat o tom můžu...potřebuju to někde vyventilovat, když jsme se tak pěkně rozhodli..rodině ani tak to říkat nebudem, stejně by byli všichni akorát "chytrý"... 😀

chrobacik13
28. led 2014

@maarika Já se taky neplaším 😀 Si říkám že pokud to nebudu nějak ostře sledovat tak alespon' nebudu zklamaná 🙂 Copak dělá Nicolásek? 🙂

chrobacik13
28. led 2014

@urmakart Joo,jen si kecej 😀 Já taky kecala,že dám pozitivní test chlapovi k Valentýnu no a prd 😀 😀

martinakl
28. led 2014

konečně jsem se dostala na net na PC 🙂 Tady je ten včerejší test. Řekla bych, že je to jasný 🙂 Taky už bych měla být v 6tt 🙂

verrrick
28. led 2014

Holky, Valentýn se blíží, tak uvidíme, možná se nám víc poštěstí.. 😀

chrobacik13
28. led 2014

@martinakl Máš to tam 😉 Veliká gratulace,ted' můžeš povzbudzovat nás 😀 Tééda,ale trošku závidím 😕 🙂

chrobacik13
28. led 2014

@verrrick Možná 😕 Anebo se musíme my víc snažit,chlapům vypsat dovolenou v práci a pak se uvidí 😀

martinakl
28. led 2014

@chrobacik13 Taky se určitě brzo dočkáš 😉

chrobacik13
28. led 2014

@martinakl Si piš,žejo,já budu druhá 😀 Už ses pochlubila někomu z rodiny?Nebo drahému? 🙂

kakamilca
28. led 2014

Dnes 1. den po MS, ode dneška začíná ródeo 😀 😀 😀

chrobacik13
28. led 2014

@kakamilca No tak to máš jěště čas na zkoušení 🙂

kakamilca
28. led 2014

@chrobacik13 Jooo to jo. To já vím 😅

chrobacik13
28. led 2014

@susanne88 Beruško,kdepak seš ☹ Tak dlooouho jsem tě nikde neviděla,puzzle máme hotový 😀 😀

jaropa
29. led 2014

Holky, tak jsem si dneska vzala dovolenou v práci, že se budu učit na páteční zkoušku a během dneška jsem stihla uklidit, vyprat, nakoupit, zatopit, shrábnout venku sníh ze silnice (ani neni u našeho dómu 😀) - člověk se tomu tak vyhejbá, že si pořád hledá něco jiného na práci... Takhle by to asi nešlo 😀 Je tu některá co studuje dálkově? Potřebuju podpořit 😀
😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru