Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kakulenka1
16. únor 2014

@viwy to me mrzi :( kazdopadne doufam ze se brzy zadari 🙂 at se mame z ceho radovat 🙂

@ladkaspackova Já bych prosila přidat do soukrome skupinky 🙂 děkuji

ladkaspackova
16. únor 2014


tady je založená soukromá skupina 🙂
najdete ji pod Forum, soukromé diskuze.....ten kdo má přístup. 🙂 , když dáte to se mi líbí tak se vám objeví v oblíbených

vikky999
autor
16. únor 2014

@ladkaspackova tak já bych prosila .)

ladkaspackova
16. únor 2014

@vikky999 @kakulenka1 jste tam..

vikky999
autor
16. únor 2014

@ladkaspackova Díky .)

viwy
16. únor 2014

@ladkaspackova tiež by som sa rada pridala 😉

kackabo
16. únor 2014

Můžete i mě prosím přidat do té soukromé děkuji 🙂

majkylove
16. únor 2014

Ahoj holky.ja bych se chtela pridat mezi ty jarni snazilky.jak to mam prosim udělat?🙂

meduza13
17. únor 2014

@ladkaspackova ráda bych se přidala do soukromé skupiny 😉

snazilek89
17. únor 2014

@ladkaspackova i ja bych prosila pridat ;)

ladkaspackova
17. únor 2014
anit_001
17. únor 2014

@ladkaspackova ahoj, tak mě taky přidej, díky

katynka1
17. únor 2014

Ahoj holky, tak je to skoro 50 dnů co mi mešká, testy mi vycházeli negativní. V pátek jsem to jen tak zkusila znovu a viděla něco nepatrného, tak jsem to zkusila dneska...tak co myslíte 🙂

vikky999
autor
17. únor 2014

@katynka1 Já myslím, že to je jasné!! A moc moc gratuluji 🙂)) 😵

katynka1
17. únor 2014

Holky moc děkuji. Jen pro informaci. Poslední MS 31.12. začali jsme se snažit 24.1. takže ovulace na ten 10-18 DC trochu nesedí. 6.2. jsem byla na kontrole a nic, testy nic...teď jsem si dělala další a zase je to tam 🙂 dneska toho v práci asi moc neudělám.

ivet1987
17. únor 2014

@katynka1 Tak byla ovu asi později 🙂 a co ti doktorka řekla toho 6.2.? a moc gratuluju 🙂

katynka1
17. únor 2014

Juchů 🙂

granda
17. únor 2014

Já bych také chtěla do soukromé skupinky,, sice začínáme tedka druhé snaženíčko, ale ve skupině se to lépe táhne...

katynka1
17. únor 2014

Holky, doufám, že vás nějak nestresuji, já jen nečekala, že to půjdu takhle rychle a dobře. Jinak 6.2. tam nešlo nic vidět. To byl asi ten 1. týden 😉

gabulkapost
17. únor 2014

@katynka1 jééé, gratuluju a mírně závidím 🙂 ale jen trochu 🙂 strašně bych si přála taky tohle najít na testu ☹

viwy
17. únor 2014

@katynka1 krása, blahoželám a nech všetko ide ako má 🙂 😉 a určite nás nestresuješ, už to chcelo nejaký pozitívny testík 😉 hádam ich tu teraz budeme pridávať postupne všetky... 🙂

katynka1
17. únor 2014

Holky všem vám to moc přeji. Já si to zatím ani neuvědomuji, teď jsem šla na oběd a nad jídlem..."no jó už baštím za dva 🙂 " mamce jsem poslala testík mailem a napsala mi "Máš krásné nové biologické hodinky" to jsme si říkali, že to bude trvat minimálně půl roku...a první 3 testy vyšly negativní. Holky držím všem pěstičky. Hlavně hodně papkejte a myslete pozitivně!

katynka1
17. únor 2014

Mimochodem připravovala jsem si pro toho svého myslivce, že mu koupím koženou peněženku s divočákem, dovnitř dám test, nebo ultrazvuk a napíšu cedulku :
Uvnitř mě bijou dvě srdce, miláčku,
a obě dvě ti patří!
Jedno je moje...
...a jedno našeho miminka....
Protože TY se staneš tatínkem!...bohužel emoce byly silnější, tak jsem mu jen ubrečeně zavolala...

gabulkapost
17. únor 2014

@katynka1 Jééé, tak jako nevím, co mě teď hrabe, ale jak jsem si přečetla, cos napsala, tak jsem se rozbrečela, jak se mi to líbilo 🙂 taky bych to nevydržela neříct víc jak 5 minut 😀

katynka1
17. únor 2014

Právě, když jsem to četla poprvé tak jsem taky plakala...

gabulkapost
17. únor 2014

to je tak hezký 🙂 ach jo, my musíme ještě čekat, musím ještě na krev a na UZ a pak mi teprve předepíše nějaký utrogestan ☹ a pak se asi už fakt zblázním 😀

l_baruska
17. únor 2014

@katynka1 gratuluji 🙂

l_baruska
17. únor 2014

@ladkaspackova mohu také poprosit o přidání 🙂

danielka1985
17. únor 2014

@katynka1 super,blahopřeji, at je vše vporadku🙂

ivet1987
17. únor 2014

Tak těhotná nejsem. Dostala jsem injekci.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru