• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@nolies není to zrovna nejdýl, ale dá se si myslím, vajíčko se umí zahnízdit už za 6 dní :slight_smile: no vidíš a jakýho mat´te krásnýho chlapečka :slight_smile: tak teď teda ta holčička ještě :slight_smile:
17. dub 2014 ve 14:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 To mě taky všichni říkají :slight_smile: To je všude : vy máte tak krásnou holčičku, jaký má krásný modrý oči a ty vlásky :slight_smile: :slight_smile: A pak nemůžou uvěřit, že je to kluk. Ty vlasy má po mě, mám je taky vlnitý. Jinak je to celej tatínek :slight_smile:
17. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 No není to moc, ale stačí to :slight_smile: Mě tu lut.fázi ani Utrogestan neprodloužil a to žeprý normálně funguje. Po porodu se mě prodloužila na 14 dní, což jsem moc ráda :slight_smile: A děkuju za pochvalu, až se červenám.
17. dub 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies tak z každého z vás si vzal to nejlepší :slight_smile: né každý má takové štěstí... Tak jak říkám ještě ta holčička :slight_smile: tak uvidíme, je lepší, když je luteální fáze delší, ale když je nad 9 dní tak je to dobré, navíc přesně to nezjistíš a někdy i 12 hodin je hodně :slight_smile:
17. dub 2014 v 15:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Přesně tak :slight_smile: A vy se snažíte jak dlouho?
17. dub 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Jsem teď přidala album, jak se Tobík narodil. :slight_smile:
17. dub 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já vysadila už v květnu 2013, ale snažíme se od ledna, v lednu jsem měla obtíže, takže ten první cyklus ani nepočítám, takže teď jedeme druhý cyklus :slight_smile: chvilička :slight_smile:
17. dub 2014 v 15:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies a vy celkově teď jak dlouho? Krásnej chlapeček, jak moc byl předčasně?
17. dub 2014 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Já jsem taky měla v lednu nějaký problémy, tak počítám od února. HA už hodně dlouho neberu.
17. dub 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies ha nebereš od Tobíka nebo už hodně dlouho před tím?
17. dub 2014 v 16:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 o 6 týdnů dle MS, ale podle utrazvuku a 4 a půl týdne. V porodnici počítali dle MS.
17. dub 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Přestala jsem ji brát ve 22ti letech kvůli dermoidální cystě. Nechtěla už jsem žádný hormony a tak. Ta cysta mě vzala komplet celou levou stranu (vaječník atd...) :frowning2:
17. dub 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies dle fotek vypadá moc krásně fakt, ani bych neřekla, že měl být ještě měsíc v břišku :slight_smile:
17. dub 2014 v 16:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jejda, takže bojuješ jen s jedním vaječníkem :( tak to drží pěsti ješte o to víc!!!!
17. dub 2014 v 16:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Jj, bojuju s jedním. O to víc, jsem ráda, že to vypadá, že ovulaci mám každý měsíc. :slight_smile:
17. dub 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies tak to jsi opravdu šťastná žena, některé nemají ani s dvěma vajičníky pravidelnou ovulaci!! Ty jsi krásný příklad, že když se vydrží je 80 % úspechu!! :slight_smile:
17. dub 2014 v 16:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 :slight_smile: :slight_smile: Já beru vitamíny, cvičím a spíš preferuju zdravou stravu. Tím se to snažím nahradit. :slight_smile:
17. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikky999 Ahoj kolky,jsem tu nová,zatím jsem jen brouzdala a četla vaše příběhy... :slight_smile: S manželem se také od ledna snažíme, ale zatím nic :cry: vím,že je to ještě krátká doba, ale už se mi to zdá věčnost... :frowning2:
17. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Ahojky, tak tě u nás vítám :slight_smile: Jj, taky se mě to zdá celá věčnost :frowning2: Něštěstí už jednoho prďolku mám :slight_smile:
17. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky jednoho 4,5 letého prdolu naštěstí máme :grinning: ... ale už se mi plaší hormony po druhém mimi a nic... :rolling_eyes:
17. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies :grinning: a taky máme Tobiáška... :grinning:
17. dub 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Jéé, to je náhoda :slight_smile: A já to jména dala, že se nám moc líbilo a moc chlapečků se tak nejmenuje, ale poslední dobou zjišťuju, že jsem se mýlila :slight_smile: :slight_smile: A můžu se zeptat, kolik ti je?
17. dub 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies :grinning: Dala jsem ho ze stejného důvodu jako ty...jasný, tedˇ mi bude 30...takže optimální čas, co? :wink:
17. dub 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Tak to jsme stejně "mladý " :slight_smile: Nevím, jestli se mnou cloumají hormony, ale cítím, že je čas na druhý dítko :slight_smile: A Tobík je krásný jméno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Popravdě jsem sem vlezla :grinning: protože mám druhý týden všechny možné těhu příznaky, ale menstruaci mám mít až 22.4....tak jsem nevěděla. Ale dnes je mi blbě a začala jsem špinit, tak se mrcha určitě dostaví :frowning2:
17. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jo, řekla jsi to výstižně :slight_smile:
17. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Pokud to je jen špinění, tak je pořád naděje :slight_smile: Já uvidím až tak nejdřív za týden, jestli se nám to povedlo. Byla bych šťastná.
17. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies naprosto vím o čem mluvíš... :grinning: taky bych byla stˇastná...tak si budem navzájem držet pěsti :slight_smile: Koupila jsem si i testa, ale tedˇ by bylo zbytečné je asi dělat...tak vyčkám a budˇ a nebo... :unamused:
17. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Já bych asi taky počkala. Vždycky se hrozně bojím dělat testy, abych nebyla zklamaná. U Tobíka jsem už tušila, že jsem těhotná a stejně jsem si ho udělala později a ty čárky byly tak silný. A ten nádherný pocit. Doufám, že se brzo dočkáme. Chcete holčičku?
17. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Jj, musíme se podporovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek