• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@nolies tak určitě by se mi líbil páreček, ale celkem je mi to jedno-hlavně když jsou dětičky zdraví... :slight_smile: Jo,jo u Tobíka jsem to taky věděla už 14 dní před návštěvou doktora :slight_smile: ale před tím jsem měla 1x samovolný a 1x spontální potrat, takže jsem se pořád bála,kdy se co pokazí :frowning2: ale naštěstí se udržel
17. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies tak tedˇ nevím jestli ti to nepíšu po druhé, ale vyjelo mi to z fora :astonished: Je mi celkem jedno co by to bylo,lepší by byl páreček,ale hlavní je,že je to zdraví... :grinning: U Tobíka jsem to věděla hodně brzy,že jem těhu-asi 14dní před návštěvou gynekologa :slight_smile: před tím jsem prodělala jeden spontální a jeden samovolný potrat, takže jsem se neustále bála aby se to nepokazilo...naštěstí ne :grinning: a máme doma zlobidlo :slight_smile:
17. dub 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Přesně tak. I za chlapečka bych byla vděčná :slight_smile:) To je mi líto, že jsi potratila :frowning2: Ale taky ses dočkala. A teď doufám, se obě dočkáme co nejdřív. Jaký jméno jste měli vybraný pro holčičku?
17. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies mi jsme žádný neměli :slight_smile: to je prča co? Já prostě od začátku věděla, že to bude kluk a pak nám to potvrdili :grinning: Ale strašně se mi líbí Melánie... :slight_smile:
17. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies
@janinka186
@makuka88 holky tak jsem byla u dr. řekla že hlen je táhlý,jak před ovu.a na ultrazvuku ukazovala vajíčko, které je teda ještě ve vaječníku takže se to teprve chystá na cestu...děloha má prej krásně ,, peřinku,, ( že je dobře prokrvená nebo jak se tomu říká, teď si nevzpomenu ) připravenou. teď jen nějak nevím kdy na to skočit...jestli zítra nebo v sobotu, co myslíte vy?.jsem se jí ptala kdy ovu proběhne tak říkala že ted přes víkend.a normálně i cítím jak podbřišek pobolívá.jinak...udělá mi testy na hormony, ty se dělaj 3-5 den cyklu.a manžílek má žádanku na spermiogram...je nadšenej :grinning:
17. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Ale v porodnici jste museli napsat i holčičku, ne? Já jsem hned taky věděla, že je to kluk. My jsme měli Šárku a chceme ji doteď. :slight_smile:
17. dub 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Tak super, aspoň se to pohlo :slight_smile: No já bych se teď tulila každý den :slight_smile: Je dobře, že ti udělá profil, mě ho ještě nikdy nedělali, ale vím, že ovu mám. No jo chlapi, musí se trošku vzmužit :slight_smile:
17. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennaaa tak parádní zprávy, vše tak jak má být :slight_smile: doporučuje se styk obden, na kvalitu spermií, tak dle mě pokud na to skočíte dneska a pak i v sobotu tak supr. Však děláš si ty ovutestíky, tak třeba se ti předpokládaná ovulka podaří zachytit :slight_smile: držím pěsti, tak pak pisni, jestli teda ovulka proběhla ... :slight_smile: a spermiogram, manžel ho má taky za sebou, z vlastní zkušenosti a i co vím od ostatních pokud manžel chce buď tam s ním :slight_smile:
17. dub 2014 ve 20:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennaaa jo a to obden tulení se "doporučuje" ale já bych s tím u manžela neuspěla, takže klidně každý den dle mě :slight_smile: :grinning:
17. dub 2014 ve 20:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinka186 @lennaaa Jj, u nás bych taky neuspěla obden. :slight_smile:
17. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies
@janinka186 no právě taky jsem slyšela že styk má být 2-3 dny na kvalitu spermií...tak asi dneska večer na to hupsnem a pak v sobotu,pak zas v pondělí..jinak dneska jsem nakoupila další ovu testy..už mě troje balení stálo 300,- dneska jsem nedělala, udělám zas zítra,dneska je 20dc.
17. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa No, já mám názor, že pokud je chlap ok, tak denně nevadí :slight_smile:) Mrkni sem, tady mají levný ovu testy. http://tehotensketesty.wgz.cz/rubriky/doprava-zdarma
17. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janinka186 A copak si uvařila dobrýho Jani?
17. dub 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies
@lennaaa pokud to chces takto a manzel na to bud v pohode, tak jo :slight_smile: na me by se ale fakt dival divne a asi by ho to i mrzelo, chlap nedokaze pochopit ze jeho vyrobek je jednou lepsi a jednou horsi :grinning: takze na to jdi nejak kulantne :slight_smile: drzim pesti :slight_smile:
17. dub 2014 ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies udělala jsem chřestové rizoto, je vynikající. Manzel ho vozi se Slovenka, je ted jeho sezona, tak supr :slight_smile: hlavne taky o polovinu levnejsi nez v obchode a v bio kvalite :slight_smile: mnamka :grinning:
17. dub 2014 ve 21:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Tak hodne stesticka !!!! Snad se zadari :slight_smile:
17. dub 2014 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Já miluju chřest, mňam! Tady u nás kolem Brna se hodně pěstuje, tak je na trzích celkem levný. :slight_smile: Jinak dneska jsem si měřila BT (v puse) a mám nad 37 - to je dobrý známení :slight_smile:
18. dub 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Já jsem to vyřešila trochu jinak, prostě na to plození nemyslím, když se tulíme, tak proto, že chceme a že se nám to líbí a jak se nám to líbí :grinning: teď teda 2 dny nic, protože jsem neměla chuť ani náladu, byla jsem utahaná z práce .... ale není na škodu si někdy udělat v sexu pauzu :slight_smile:
18. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikaki Tak já jsem vždycky byla hodně plodná, stačilo, aby kolem mně proletěly trencle a byla jsem v tom, tak je mi teď divný, že to najednou nejde, ale taky počítáme spíš s tím rokem. No počtení tady na fóru mně nijak neuklidňuje, spíš to má opačný efekt, vždycky se dozvím něco, o čem jsem před tím neměla a ni tucha a pak mně to spíš děsí :grinning: takže někdy je lepší nevědět
18. dub 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga :slight_smile: Jj, taky jsme si teď dali pauzu :slight_smile: Ten náš prďolka nám to kolikrát ani nedovolí :slight_smile:
18. dub 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies My s dětmi problém nemáme, chodíme spát o něco později než ony (navíc už jsou větší, takže není problém), ale hned jak zalezeme pod deku už mám manžu pěkně nalepenýho :grinning: te´d jsem mu dala zákaz, navíc soulož se spící pannou jde ztuha :grinning:, bere ty tabletky se Zinkem a selenem, takže dneska už jsme oba natěšení na večer :slight_smile: ale ne kvůli dítku, ale protože se tak moc chceme :grinning:
18. dub 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Náš malej chodí spát třeba až 22-23 hod. a to máme někdy co dělat, abysme neusnuli dřív :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies chápu, je to ještě prcek :slight_smile: naše děti už mají zajetý řád, takže se to dá :slight_smile:
18. dub 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies vy jste taky od Brna? :slight_smile: tak jestli máš chřest a ten posledni díl alberta casopisu, tak tam to rizoto je, uzasny, delam ho o vikendu zase :slight_smile: jinak ta teplota supr, ja treba teplotu po ovulce mam kolem 36,8-37.0 protoze normalni teplotu pred ovulkou mam kolem 36,4. Zalezi Marky kolik ji míváš před tou ovulkou :slight_smile:
18. dub 2014 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 cca 36,5. Jj, jsme ze Sokolnic - nevím, jestli znáš. :slight_smile:
18. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 dík, doufám že i tobě... :wink:
18. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga Tak naštěstí v ty dny, to vždycky nějak uděláme. Ale je to boj :slight_smile:
18. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Je to teda v puse, měřila jsem i vaginálně a tam to bylo 37,2.
18. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jo tak to pak vychazí, máš po ovulce :slight_smile: to jsme kousek od sebe :slight_smile: my bydlime v Břeclavi, no jsme z Olomouce, ale manžel je vinař, takže jsem se přestěhovala sem :slight_smile:
18. dub 2014 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 Ovulku jsem měla v sobotu a teploty jdou pořád o trošku nahoru. Ale vím, že to nic nemusí zńamenat. Jen jsem ráda, že to tak je. Vím, že na těhu to není moc přesný. :slight_smile: :slight_smile: Tak z Břeclavi, to je opravdu kousek. O víkendu se chystáme do Mikulova na jarmark, mám to hrozně ráda.
18. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek