Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies tak určitě by se mi líbil páreček, ale celkem je mi to jedno-hlavně když jsou dětičky zdraví... 🙂 Jo,jo u Tobíka jsem to taky věděla už 14 dní před návštěvou doktora 🙂 ale před tím jsem měla 1x samovolný a 1x spontální potrat, takže jsem se pořád bála,kdy se co pokazí ☹ ale naštěstí se udržel

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies tak tedˇ nevím jestli ti to nepíšu po druhé, ale vyjelo mi to z fora 😲 Je mi celkem jedno co by to bylo,lepší by byl páreček,ale hlavní je,že je to zdraví... 😀 U Tobíka jsem to věděla hodně brzy,že jem těhu-asi 14dní před návštěvou gynekologa 🙂 před tím jsem prodělala jeden spontální a jeden samovolný potrat, takže jsem se neustále bála aby se to nepokazilo...naštěstí ne 😀 a máme doma zlobidlo 🙂

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Přesně tak. I za chlapečka bych byla vděčná 🙂) To je mi líto, že jsi potratila ☹ Ale taky ses dočkala. A teď doufám, se obě dočkáme co nejdřív. Jaký jméno jste měli vybraný pro holčičku?

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies mi jsme žádný neměli 🙂 to je prča co? Já prostě od začátku věděla, že to bude kluk a pak nám to potvrdili 😀 Ale strašně se mi líbí Melánie... 🙂

lennaaa
17. dub 2014

@nolies
@janinka186
@makuka88 holky tak jsem byla u dr. řekla že hlen je táhlý,jak před ovu.a na ultrazvuku ukazovala vajíčko, které je teda ještě ve vaječníku takže se to teprve chystá na cestu...děloha má prej krásně ,, peřinku,, ( že je dobře prokrvená nebo jak se tomu říká, teď si nevzpomenu ) připravenou. teď jen nějak nevím kdy na to skočit...jestli zítra nebo v sobotu, co myslíte vy?.jsem se jí ptala kdy ovu proběhne tak říkala že ted přes víkend.a normálně i cítím jak podbřišek pobolívá.jinak...udělá mi testy na hormony, ty se dělaj 3-5 den cyklu.a manžílek má žádanku na spermiogram...je nadšenej 😀

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Ale v porodnici jste museli napsat i holčičku, ne? Já jsem hned taky věděla, že je to kluk. My jsme měli Šárku a chceme ji doteď. 🙂

nolies
17. dub 2014

@lennaaa Tak super, aspoň se to pohlo 🙂 No já bych se teď tulila každý den 🙂 Je dobře, že ti udělá profil, mě ho ještě nikdy nedělali, ale vím, že ovu mám. No jo chlapi, musí se trošku vzmužit 🙂

janinka186
17. dub 2014

@lennaaa tak parádní zprávy, vše tak jak má být 🙂 doporučuje se styk obden, na kvalitu spermií, tak dle mě pokud na to skočíte dneska a pak i v sobotu tak supr. Však děláš si ty ovutestíky, tak třeba se ti předpokládaná ovulka podaří zachytit 🙂 držím pěsti, tak pak pisni, jestli teda ovulka proběhla ... 🙂 a spermiogram, manžel ho má taky za sebou, z vlastní zkušenosti a i co vím od ostatních pokud manžel chce buď tam s ním 🙂

janinka186
17. dub 2014

@lennaaa jo a to obden tulení se "doporučuje" ale já bych s tím u manžela neuspěla, takže klidně každý den dle mě 🙂 😀

nolies
17. dub 2014

@janinka186 @lennaaa Jj, u nás bych taky neuspěla obden. 🙂

lennaaa
17. dub 2014

@nolies
@janinka186 no právě taky jsem slyšela že styk má být 2-3 dny na kvalitu spermií...tak asi dneska večer na to hupsnem a pak v sobotu,pak zas v pondělí..jinak dneska jsem nakoupila další ovu testy..už mě troje balení stálo 300,- dneska jsem nedělala, udělám zas zítra,dneska je 20dc.

nolies
17. dub 2014

@lennaaa No, já mám názor, že pokud je chlap ok, tak denně nevadí 🙂) Mrkni sem, tady mají levný ovu testy. http://tehotensketesty.wgz.cz/rubriky/doprava-z...

nolies
17. dub 2014

@janinka186 A copak si uvařila dobrýho Jani?

janinka186
17. dub 2014

@nolies
@lennaaa pokud to chces takto a manzel na to bud v pohode, tak jo 🙂 na me by se ale fakt dival divne a asi by ho to i mrzelo, chlap nedokaze pochopit ze jeho vyrobek je jednou lepsi a jednou horsi 😀 takze na to jdi nejak kulantne 🙂 drzim pesti 🙂

janinka186
17. dub 2014

@nolies udělala jsem chřestové rizoto, je vynikající. Manzel ho vozi se Slovenka, je ted jeho sezona, tak supr 🙂 hlavne taky o polovinu levnejsi nez v obchode a v bio kvalite 🙂 mnamka 😀

makuka88
17. dub 2014

@lennaaa Tak hodne stesticka !!!! Snad se zadari 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Já miluju chřest, mňam! Tady u nás kolem Brna se hodně pěstuje, tak je na trzích celkem levný. 🙂 Jinak dneska jsem si měřila BT (v puse) a mám nad 37 - to je dobrý známení 🙂

enalga
18. dub 2014

@nolies Já jsem to vyřešila trochu jinak, prostě na to plození nemyslím, když se tulíme, tak proto, že chceme a že se nám to líbí a jak se nám to líbí 😀 teď teda 2 dny nic, protože jsem neměla chuť ani náladu, byla jsem utahaná z práce .... ale není na škodu si někdy udělat v sexu pauzu 🙂

enalga
18. dub 2014

@marikaki Tak já jsem vždycky byla hodně plodná, stačilo, aby kolem mně proletěly trencle a byla jsem v tom, tak je mi teď divný, že to najednou nejde, ale taky počítáme spíš s tím rokem. No počtení tady na fóru mně nijak neuklidňuje, spíš to má opačný efekt, vždycky se dozvím něco, o čem jsem před tím neměla a ni tucha a pak mně to spíš děsí 😀 takže někdy je lepší nevědět

nolies
18. dub 2014

@enalga 🙂 Jj, taky jsme si teď dali pauzu 🙂 Ten náš prďolka nám to kolikrát ani nedovolí 🙂

enalga
18. dub 2014

@nolies My s dětmi problém nemáme, chodíme spát o něco později než ony (navíc už jsou větší, takže není problém), ale hned jak zalezeme pod deku už mám manžu pěkně nalepenýho 😀 te´d jsem mu dala zákaz, navíc soulož se spící pannou jde ztuha 😀, bere ty tabletky se Zinkem a selenem, takže dneska už jsme oba natěšení na večer 🙂 ale ne kvůli dítku, ale protože se tak moc chceme 😀

nolies
18. dub 2014

@enalga Náš malej chodí spát třeba až 22-23 hod. a to máme někdy co dělat, abysme neusnuli dřív 🙂 🙂

enalga
18. dub 2014

@nolies chápu, je to ještě prcek 🙂 naše děti už mají zajetý řád, takže se to dá 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies vy jste taky od Brna? 🙂 tak jestli máš chřest a ten posledni díl alberta casopisu, tak tam to rizoto je, uzasny, delam ho o vikendu zase 🙂 jinak ta teplota supr, ja treba teplotu po ovulce mam kolem 36,8-37.0 protoze normalni teplotu pred ovulkou mam kolem 36,4. Zalezi Marky kolik ji míváš před tou ovulkou 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 cca 36,5. Jj, jsme ze Sokolnic - nevím, jestli znáš. 🙂

lennaaa
18. dub 2014

@makuka88 dík, doufám že i tobě... 😉

nolies
18. dub 2014

@enalga Tak naštěstí v ty dny, to vždycky nějak uděláme. Ale je to boj 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Je to teda v puse, měřila jsem i vaginálně a tam to bylo 37,2.

janinka186
18. dub 2014

@nolies jo tak to pak vychazí, máš po ovulce 🙂 to jsme kousek od sebe 🙂 my bydlime v Břeclavi, no jsme z Olomouce, ale manžel je vinař, takže jsem se přestěhovala sem 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Ovulku jsem měla v sobotu a teploty jdou pořád o trošku nahoru. Ale vím, že to nic nemusí zńamenat. Jen jsem ráda, že to tak je. Vím, že na těhu to není moc přesný. 🙂 🙂 Tak z Břeclavi, to je opravdu kousek. O víkendu se chystáme do Mikulova na jarmark, mám to hrozně ráda.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru