Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
15. kvě 2014

@enalga Jasně, že je to nakonec jedno, hlavně, že tam mimísek je 🙂 🙂 🙂 Ale já jsem spíš zvědavá, víš?

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Čekáš na srdíčko, že?

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga to víš že je to jedno,hlavně ať je to zdravé.ale když už se bavíme co bych si přála tak za mě holčičku🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies no to taky.a chtěla bych to vydžet utajit max. do 3. měsíce...ale to nevím jestli klapne.bojím se že se spíš do te doby prořekneme, nebo že se to nějak pozná. tys oznamovala po jak dlouhé době?

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa
@nolies : Moc Vám závidím holky.... ale jako už vážně přemýšlím nad tím, že na MK chodit nebudu, vždycky mně strašně dojme i naštve, že vám všem to jde a my jsme na bodu 0 ☹
Už ani ovu testy nedělám, kalendář je prázdný, čeká jen na zapsání MS .... je to k uzoufání...

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Asi v 8tt., srdíčko bylo, malej byl větší než měl být, takže šlo vidět, že je všechno v pořádku.

nolies
15. kvě 2014

@enalga Mě to taky moc bolelo a záviděla jsem, ale já věřím, že se dočkáš taky. Jako my všechny. 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga rozumím ti, říkala jsem si to samé, když jsem čekala na ms že na koníka už nebudu chodit...jen mě to deprimovalo, jak jsem tady viděla ty testy, radost atd..řekla jsem si že na všechno kašlu, žádné značení soulože, ovu testy, prostě nic...nevím jestli bych to ale vydržela.člověk tak nějak věděl, uměl spočítat kdy ovu asi proběhne, a tak to tulení v te době víc vyhledaval. prostě to tam někde vzadu pořád bylo.zkoušela jsi konthyrelový čaj?nevím jestli to bylo právě jím, ale já ho pila 12dc 2 šálky denně.

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies jooo to bych 3 týdny mohla ještě zvládnout 🙂 a srdíčko bude asi kdy, nevíš? jdu v 7 týdnu to bude asi brzo, že?

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Od 7 týdne už bývá u někoho srdíčko vidět, ale je to hodne individuální. Pokud by ještě nebylo, nebuď smutná, je to na hranici.

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies no uvidíme.jsem zvědavá, hlavně ať je vše ok.a jakej byl porod?

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Měla jsem snadný porod, ráda na něho vzpomínám. 🙂

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Jo zkoušela jsem snad všechno, já pila kontryhel, manžel zobe Selzink... nic nepomáhá...už mám asi tu psychiku moc nabouranou

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga a jak dlouho se snažíte? záleží taky jak dlouho jsi ho pila...jsou to bylinky takže se doporučuje, pít ho min. 3 měsíce.

hanule89
15. kvě 2014

@enalga ty máš aspoň tři krásné děti to já pořad čekám na to první ... ale i tak vím jak se citíš je to úplně na hlavu.. ale snad se ti to brzy povede neboj

nolies
15. kvě 2014

@enalga Zkusila bych ještě grepový džus před ovu a ananasový po ovu, to taky hodně pomáhá. 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies jééé, tak to buď ráda. taky bych brala 🙂 a jinak celé těhotenství jsi prožívala jak? nějáké potíže nebo nálady nebo tak. jsem dneska na manžela byla trochu víc nepříjemná za to že dal do myčky jar...pěnilo to jak **** ten to schytal 😀 ale prostě někdy mě chytne taková blbá nálada že to nejde ovládnout...ale pak to přejde.

enalga
15. kvě 2014

Dlouho ne, vůbec mi nechutnal, takže jsem ho pila jen v práci asi měsíc. Ale užívám Femibion 800. Snažíme se od prosince loňského roku

hanule89
15. kvě 2014

@enalga a ten kontryhel je opravdu dobrý ... slyšela jsem na něj samou chválu

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Já kdybych neměla břicho, tak ani nevím, že jsem v tom. 😀 Těhu ukázkový.

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Dlouho ne, vůbec mi nechutnal, takže jsem ho pila jen v práci asi měsíc. Ale užívám Femibion 800. Snažíme se od prosince loňského roku

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 Děkuju, no mám tři děti (jen dvě ale ve vlastní péči), ale se skoro manžou nemám žádné, on by dítě moc chtěl, je to skvělý táta i těm mým dětem a sám žádné nemá.

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 Já vím, že asi pomáhá, nicméně je pěkně hnusnej 😝

nolies
15. kvě 2014

@enalga Kup si od LEROSU čaj pro ženy, je tam více bylinek vč. kontryhelu a chutná dobře. Mě taky ten čistý kontryhel nechutnal.

lennaaa
15. kvě 2014

o těch džusech jsem taky slyšela...a teď si tak vybavuju že jsem si koupila grepové cappy litrovku, ale uplně po haluzi, do te doby jsem ještě nevěděla že se taky doporučuje. ale už nevím jestli to bylo před nebo po ovu... 😀

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies no to je super, to můžu jen závidět. mi připadá jako bych měla každou chvíli zvarcet a tak to mám od ráno až do večera a o únavě ani nemluvím, nejradši bych jen ležela. doufám že to vymizí po 1. trimestru.celkem mě to vysiluje ☹

hanule89
15. kvě 2014

no vidíte a to mně ten kontryhel chutnal docela dost... 🙂 🙂

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Teď mi připadá, že těhu bude jiný, ale uvidíme. Začátky jsou takový, ale přejde to.

enalga
15. kvě 2014

@nolies Říkám si, jestli je to fakt tak nutný. Pokaždý když si já, nebo partner bereme piluli vitamínů, připomenu si, proč to vlastně beru a tím se můj den a mé myšlenky ponoří do té úzkosti a depky. Dřív, když jsem otěhotněla, žádné vitamíny jsem nebrala a prostě to šlo. A teď najednou se mám poprdět a pít čajíčky a dlabat tabletky? Nechám to být. Jsem zdravá, MUDr. mě vyšetřil po všech stránkách, já problém s početím nemám. Prostě se na to moc soustředím. A to i podvědomě.

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga snažení od prosince ještě nic není, vím že to asi slyšíš všude,a slyšet asi nechceš,ale je to tak. já se uklidňovala tím, že do roka je to ještě normální.nejhůř mi bylo od toho 8-9 měsíce snažení. první půl rok jsem tak nějak moc neprožívala.segra čekala 2 roky...tak už jsem si říkala že to budou stejné geny. pokud by se do roka nezadařilo tak by to chtěla poslat manžu na spermio.jo a taky jsem po ovu dělala stojky a svíčky a nohy nahoře, ale to vždy jen chvíli a bylo to hlavně už ze zoufalství 😀 ale nějak to všechno asi zabralo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru