• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@makuka88 Je to normální, tělo je více prokrveno :slight_smile:
17. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Taky mě to napadlo... :slight_smile: a co ty všechno dobrý ? čárka sílí ?
17. kvě 2014 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 U mě všechno ok, už mám dálnice i z odpolední moči :slight_smile: A ty teda testneš v podnělí?? Já už jsem nedočkava :grinning:
17. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Super, to byla rychlovka ... já jsem s tím testem taková furt nejistá, ale myslím, že je to víc než jasný :grinning:
17. kvě 2014 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Ale pořád se bojíš?
17. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2014 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Neboj, tohle je už více než jasný. V pondělí musíš dát hned vědět, my tady na to hrozně čekáme :grinning:
17. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já vím no :grinning: mě to vůbec netrápí, že jsem si neudělala test ... :slight_smile: ale tak v pondělí teda udělám :wink: jediný nad čím přemýšlím, kdy půjdu k dr, jesti příští týden a nebo na na 8tt kvůli srdíčku. Zřejmě to zkunzultuju po tel.. ty už si mluvila s dr ?
17. kvě 2014 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Přesně nad tím celý den přemýšlím. A taky jsem dospěla k závěru, že zavolám dr a nechám to ni. Ikdyž vím, že tečka jde vidět až 21DPO a srdíčko 28DPO. Minulý těhu jsem tam byla poprvé v 6.týdnu a byla tam jen tečka a musela jsem přijít znovu za týden a tam už bylo srdíčko. Ale radši bych šla až na srdíčko.
17. kvě 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Právě já taky :slight_smile: tak zavolám a uvidíme, podle mě to vydrží v pohodě do toho 8tt když bude všechno v klidu
17. kvě 2014 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Jsem dnes 18DPO :slight_smile:
17. kvě 2014 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 To nebylo mě :grinning:
17. kvě 2014 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
booožeeeee vedu tu monolog sama se sebou ..asi únava :grinning:
17. kvě 2014 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
neberu antikoncepci teprve cca mesic. když jsem dostala menses , byla jsem ..... no hooodne nastvana. moc bych si najednou dite prala. dlouho jsem to odkládala ja i manzel --stále jsme se bali, zda to všechno zvladneme. a ted? najednou mi pripada, ze je nejak pozde, ze jsem cekala zbytecne dlouho, ze by to nemuslo jit. strasne se bojim. takove ty reci, nemysli na to. jeee a jak asi? prcka si proste strasne preji. ted mi opravdu najednou chybi k rodinemu stesti. vlastne mam pocit, ze jinak s manželem mame vse potrebne a dite je takovy maly zazrak, který by nam mnoho dal.
myslite, ze je mozne otěhotnět rychle a bez problemu a necim tomu hlavne pomoci? mate něco ověřeného?
ja beru jen inofolic, doporučila mi jej lékařka. mate zkušenost?
no najednou mam pocit, ze tehotenstvi a porod musí byt nejkrasnejsi obdobi v zivote zenske. navíc vim, ze i manzel me bude hýčkat --také si najednou dite moc preje.
gratuluji vsem, kterym se zadarilo a prosim moc o tehotenskou nakazu :slight_smile:))
17. kvě 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Jsi rozumná :slight_smile: Taky si myslím, že je lepší počkat do to 7-8 týdne na srdíčko, když samozřejmě nejsou žádné problémy - bolesti atd.
18. kvě 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa11112 Ahojky, myslím si, že na dítě není vyloženě nikdy pozdě, pokud nepřekáží vážný zdravotní stav :slight_smile: O první miminko jsme se snažili 2 roky, bylo to utrpení a řeči nemysli na to, jsou opravdu k smíchu. To se prostě nedá, ikdyby se člověk snažil sebe víc, tak v koutku duše bude pořád doufat. Brala jsem Nosifol, je to hodně podobný Inofolicu a mě hodně pomohl. U druhého miminka se zadařilo po měsíci užívání. Jak minule, tak i teď jsem se vrhla cestou bylinek a ovocných džusů. Dá se to všechno kombinovat, aniž by měl člověk strach, že si tím ublíží. Za mě a určitě aji za holky tady, doporučuji pít do ovu kontryhelový čaj na sliznici a grepový džus na hlen, po ovulaci ananasový džus na uhnízdění. Po celý cyklus brát kyselinu listovou a i ten inofolic je dobrý. A není na škodu používat ovu testy :slight_smile:
18. kvě 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Doufám, že ti MS nedorazila!! Těším se na zítřek :astonished:
18. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Ahojky, tak jak se cítíš?
18. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies nedorzila, zítra to bude týden.. jupii :slight_smile:
18. kvě 2014 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 To už zítra budeš pěkně daleko :slight_smile:
18. kvě 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies utíká to :slight_smile: u tebe něco nového ?
18. kvě 2014 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že nic. Nevolnosti už žádný nemám, tak jsem měla trochu strach, jestli se něco neděje a udělala si opět test- no magor. Zkusila jsem ten silnější 25, čárka ta byla, sice na jak u 10, ale za dva dny už doufám budou dálnice :slight_smile: Dr. budu volat až ten další týden, u mě je pořád brzo. @makuka88
18. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já si koupim 25tku mám s ní lepší zkušenost :slight_smile: a kdy měla přijít MS ?
18. kvě 2014 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Dneska nebo zítra, poslední MS jsem mívala někdy 24 někdy 25dní. Takže i tak na citlivost 25 je to myslím dobrý.
18. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Mě vycházel nejlíp :slight_smile: ale to asi protože byl kvalitnější ... no tak snad se nic nepo .... :slight_smile: budu zítra pěkně nervozní :grinning: vůbec se mi test dělat nechce ..
18. kvě 2014 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Ale po něm už budeš mít naprostou jistotu. A ty už po týdnu meškání budeš mít krásné čárky.
18. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies co když nebudu .. :slight_smile: šla bych rovnou k dr za 3 týdny :slight_smile:
18. kvě 2014 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies fut nemůžu uvěřit tomu, že já bych mohla mít pořádný dálnice na TT :grinning:
18. kvě 2014 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Neboj se toho, máš veškerý příznaky jako já. Nikdy ti MS nemeškala a aspoň budeš mít jistotu, že je všechno v pořádku. Takhle pořád nevíš, na čem jsi. A nemyslím si, že by na testu nic nebylo.
18. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jako nikdy jsem zpoždění neměla, ALE mám takový vnitřní strach :slight_smile: už bych to bez toho testu zvládla :grinning: Prsa fut bolí je to dobrý ... jo a mám zácpu už 3 dny :grinning:
18. kvě 2014 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek