Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 Je to normální, tělo je více prokrveno 🙂

makuka88
17. kvě 2014

@nolies Taky mě to napadlo... 🙂 a co ty všechno dobrý ? čárka sílí ?

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 U mě všechno ok, už mám dálnice i z odpolední moči 🙂 A ty teda testneš v podnělí?? Já už jsem nedočkava 😀

makuka88
17. kvě 2014

@nolies Super, to byla rychlovka ... já jsem s tím testem taková furt nejistá, ale myslím, že je to víc než jasný 😀

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 Ale pořád se bojíš?

makuka88
17. kvě 2014

@nolies Jo 😀

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 Neboj, tohle je už více než jasný. V pondělí musíš dát hned vědět, my tady na to hrozně čekáme 😀

makuka88
17. kvě 2014

@nolies já vím no 😀 mě to vůbec netrápí, že jsem si neudělala test ... 🙂 ale tak v pondělí teda udělám 😉 jediný nad čím přemýšlím, kdy půjdu k dr, jesti příští týden a nebo na na 8tt kvůli srdíčku. Zřejmě to zkunzultuju po tel.. ty už si mluvila s dr ?

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 Přesně nad tím celý den přemýšlím. A taky jsem dospěla k závěru, že zavolám dr a nechám to ni. Ikdyž vím, že tečka jde vidět až 21DPO a srdíčko 28DPO. Minulý těhu jsem tam byla poprvé v 6.týdnu a byla tam jen tečka a musela jsem přijít znovu za týden a tam už bylo srdíčko. Ale radši bych šla až na srdíčko.

makuka88
17. kvě 2014

@nolies Právě já taky 🙂 tak zavolám a uvidíme, podle mě to vydrží v pohodě do toho 8tt když bude všechno v klidu

makuka88
17. kvě 2014

@makuka88 Jsem dnes 18DPO 🙂

makuka88
17. kvě 2014

@makuka88 To nebylo mě 😀

makuka88
17. kvě 2014

booožeeeee vedu tu monolog sama se sebou ..asi únava 😀

marketa11112
17. kvě 2014

neberu antikoncepci teprve cca mesic. když jsem dostala menses , byla jsem ..... no hooodne nastvana. moc bych si najednou dite prala. dlouho jsem to odkládala ja i manzel --stále jsme se bali, zda to všechno zvladneme. a ted? najednou mi pripada, ze je nejak pozde, ze jsem cekala zbytecne dlouho, ze by to nemuslo jit. strasne se bojim. takove ty reci, nemysli na to. jeee a jak asi? prcka si proste strasne preji. ted mi opravdu najednou chybi k rodinemu stesti. vlastne mam pocit, ze jinak s manželem mame vse potrebne a dite je takovy maly zazrak, který by nam mnoho dal.
myslite, ze je mozne otěhotnět rychle a bez problemu a necim tomu hlavne pomoci? mate něco ověřeného?
ja beru jen inofolic, doporučila mi jej lékařka. mate zkušenost?
no najednou mam pocit, ze tehotenstvi a porod musí byt nejkrasnejsi obdobi v zivote zenske. navíc vim, ze i manzel me bude hýčkat --také si najednou dite moc preje.
gratuluji vsem, kterym se zadarilo a prosim moc o tehotenskou nakazu 🙂))

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Jsi rozumná 🙂 Taky si myslím, že je lepší počkat do to 7-8 týdne na srdíčko, když samozřejmě nejsou žádné problémy - bolesti atd.

nolies
18. kvě 2014

@marketa11112 Ahojky, myslím si, že na dítě není vyloženě nikdy pozdě, pokud nepřekáží vážný zdravotní stav 🙂 O první miminko jsme se snažili 2 roky, bylo to utrpení a řeči nemysli na to, jsou opravdu k smíchu. To se prostě nedá, ikdyby se člověk snažil sebe víc, tak v koutku duše bude pořád doufat. Brala jsem Nosifol, je to hodně podobný Inofolicu a mě hodně pomohl. U druhého miminka se zadařilo po měsíci užívání. Jak minule, tak i teď jsem se vrhla cestou bylinek a ovocných džusů. Dá se to všechno kombinovat, aniž by měl člověk strach, že si tím ublíží. Za mě a určitě aji za holky tady, doporučuji pít do ovu kontryhelový čaj na sliznici a grepový džus na hlen, po ovulaci ananasový džus na uhnízdění. Po celý cyklus brát kyselinu listovou a i ten inofolic je dobrý. A není na škodu používat ovu testy 🙂

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Doufám, že ti MS nedorazila!! Těším se na zítřek 😲

nolies
18. kvě 2014

@lennaaa Ahojky, tak jak se cítíš?

makuka88
18. kvě 2014

@nolies nedorzila, zítra to bude týden.. jupii 🙂

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 To už zítra budeš pěkně daleko 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies utíká to 🙂 u tebe něco nového ?

nolies
18. kvě 2014

Myslím, že nic. Nevolnosti už žádný nemám, tak jsem měla trochu strach, jestli se něco neděje a udělala si opět test- no magor. Zkusila jsem ten silnější 25, čárka ta byla, sice na jak u 10, ale za dva dny už doufám budou dálnice 🙂 Dr. budu volat až ten další týden, u mě je pořád brzo. @makuka88

makuka88
18. kvě 2014

@nolies já si koupim 25tku mám s ní lepší zkušenost 🙂 a kdy měla přijít MS ?

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Dneska nebo zítra, poslední MS jsem mívala někdy 24 někdy 25dní. Takže i tak na citlivost 25 je to myslím dobrý.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Mě vycházel nejlíp 🙂 ale to asi protože byl kvalitnější ... no tak snad se nic nepo .... 🙂 budu zítra pěkně nervozní 😀 vůbec se mi test dělat nechce ..

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Ale po něm už budeš mít naprostou jistotu. A ty už po týdnu meškání budeš mít krásné čárky.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies co když nebudu .. 🙂 šla bych rovnou k dr za 3 týdny 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies fut nemůžu uvěřit tomu, že já bych mohla mít pořádný dálnice na TT 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Neboj se toho, máš veškerý příznaky jako já. Nikdy ti MS nemeškala a aspoň budeš mít jistotu, že je všechno v pořádku. Takhle pořád nevíš, na čem jsi. A nemyslím si, že by na testu nic nebylo.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies jako nikdy jsem zpoždění neměla, ALE mám takový vnitřní strach 🙂 už bych to bez toho testu zvládla 😀 Prsa fut bolí je to dobrý ... jo a mám zácpu už 3 dny 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru