Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
20. kvě 2014

@andryskam Přítel věděl, že si je dělám a taky si klepal na čelo, ale ze strandy 😀 😀

hanule89
20. kvě 2014

@hanulka184 děkuji Hani hnedka jak budu vědět co a jak tak Vám tady písnu 🙂 ... taky se neumím dočkat!! trochu mám sice strach a obavy, ale aspoň budu vědět na čem jsem..

nolies
20. kvě 2014

@hanule89 A dneska si test nezkoušela?

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies a proč bych neměla jít na ten screening?? ten se dělá kdy a co to jako je? ultrazvuk, ne?

hanule89
20. kvě 2014

@nolies jj zkoušela, ale zase bez vysledku :(

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies já myslím že tečka bude 😉 já byla od ovu 22 den.ty budeš 21 a to není moc velký rozdíl

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa NT screening není povinný, neplatí ho totiž pojišťovna ale ty sama. Stojí cca 1400. Přes pojišťovnu se dělají tripl testy, ale ty bývají hodně falešně pozitivní. NT screening je mnohem lepší a přesnější. .

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies aha...no to je dobrý...1400,jo? no je to dost,ale stejně tam půjdu.tys byla taky ne? a co tam všechno uvidím ? ten se dělá ve 3 měsící nebo kdy?? promiň za ty otázky 😀 njn,prvorodička

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Dělá se mezi 11-13 týdnem, bere se krev, dělá velký ultrazvuk - zkoumá se přítomnost nosní kůstky a šíjového projasnění - pokud je toto projasnění velké, je hodně velký riziko postižení downem. Dr. ti o tom všechno poví jak tam příště půjdeš. Taky si říkám, že jsi byla jen o den později, tak snad!

nolies
20. kvě 2014

@nolies Jj na NT screeningu jsem byla, máš jistotu, že je miminko zdravý. A ten ultrazvuk je tak podrobný, že uvidíš všechno a pokud bude správně natočeno, tak ti poví i pohlaví.

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Jsem napsala sama sobě 😀

nolies
20. kvě 2014

@hanule89 Tak to jsem moc zvědavá na zítra.

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies a to mi asi nedělá gyndařka,že? to se dělá na jiném specializovaném pracovišti, ne? to bude asi někde v ově.a může u toho být manža?

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Jj, dělá se to na vyšším pracovišti. Tvá dr. ti přesně řekne kde. A manžela vem, je to krásný okamžik.

hanule89
20. kvě 2014

@nolies to já taky .. ale četla jsme, že i toto se nejednou stalo, že testy negat. a nakonec ta dotyčná byla těhu

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies tak to už se těším 🙂

lennaaa
20. kvě 2014

@hanule89 tak o tom už jsem taky něco slyšela,jako že tt nega a byla těhu..kdy jdeš k dr? takže nějáký příznaky asi jsou, co?

hanule89
20. kvě 2014

@lennaaa jj právě že přiznaky mam jdu tam zítra k mudr

nolies
20. kvě 2014

@hanule89 Ty papírky nejsou tak spolehlivý, nejjistější je krev. Možná tě tam dr. objedná nebo ti je vezme sama.

hanulka184
20. kvě 2014

@hanule89 To ti věřím.Ale je fakt lepší vědět,než nevědět... 😉

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies To máš dobrý,že víš kdy přesně proběhla ovu a kolik dní seš po...To já si tím nejsem jistá,takže vůbec nevim a ovu testy jsem si nedělala 😀

hanule89
20. kvě 2014

@hanulka184 jj přesně tak ... nechci být v nejistotě ... chci vědět na čem jsem 🙂

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 Jj, aji vím, kdy se uhnízdilo 🙂 Mě by normálně kleplo, kdyby se zjistilo, že je to falešná pozitivita. Dokud malýho neuvidím, tak budu nervózní.

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies a čárka na tt sílí?

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Od víkendu mám obě čárky stejně silné, takže už ani sílit nemůžou 😀 Ale prostě dokud ho neuvidím, budu nervózní.

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies Tak na to vubec nepomyslej!Tys mi ted nasadila takovyho brouka do hlavy,ze se zacnu strachovat taky 😒 Ale me porad boli v tech krizich,obzvlast dneska,tak to urcite falesnou pozitivitu neznaci 😀 Heled,kdybych ti to popsala,tak mozna bys vedela a poradila mi.Ty se v tom vyznas lip 😉 Takze.... 25.4.-tedy 9.DC jsem trosicku zaspinila a zabolelo me v podbrisku.Tak jsem si rekla,ze ovulka asi dorazila,tak jsme na to hupsli 😀 Pak 26. a 27. nic a pak 28.,29. a 30. me dost bolelo v podbrisku,ale uz jsem nezaspinila.A toho 30. jsme na to zase skocili 😀 A me to hrozne zmatlo,ze jsem si nebyla jista,jestli teda ovulka byla toho 25. nebo jestli v tech trech dnech.Myslis,ze ovu tedy byla 25. a pak behem tech tri dnu se to uhnizdovalo a proto me bolelo v podbrisku? 😀

sabicica
20. kvě 2014

Ahoj holky,
prosím prosím, budete tak hodné a najdete si chvilinku na vyplnění dotazníku? Je určen těhotným ženám a týká se informovanosti o kyselině listové. Je to dotazník k mé bakalářské práci.
Předem Vám strašně moc děkuji. =)
Najdete ho pod tímto odkazem:
http://www.survio.com/survey/d/A6Q8W9A3X2J1R1V3D

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies tak to jo. vše bude ok, uvidíš

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 Vajíčko se uhnizďuje nejdřív 5.den od ovu. Myslím si, že si ovu měla mezi 28-30.dubnem.A kdy si měla pozitivní test?

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies prvni test jsem si delala v sobotu 10.5. a byl tam hrozne slaboulinkej dusik,ktery nebyl skoro videt,ale ja ho videla 😀 A pak v pondeli 12.5.jsem si delala zase a uz byl slabe pozitivni.Takze to asi fakt vypada na konec toho dubna,co? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru