Snažilky po drillingu vaječníků

lusy1983
29. kvě 2018

Ahoj, holky pojďme se podpořit a předávat zkušenosti a sdílet pocity atd.Neco malo o me, jmenuji se Lucie bude mi 35 , mam dve deti 14 a 5 let. S novym partnerem ( nema sve deti ) se snazime o mimi od podzimu 2017. Od te doby zadna ovulace a mestruace bez vyvolaci injekce se nedostavila. V dubnu jsem byla na laparaskopii kdy udelali driling vajecniku profuky vejcovodu takovou modri. Jeden je nepruchodny. Mudr mi clostibelgyt gynprodyl a agnucaston. A ze az dojdou mesicky zacit uzivat dle rorozpisu S tim ze pokud neotehotnim do konce podzimu tak ten nepruchodny vejcovod odstraní. Vcera 9 DC na ovulacnim testu slaby duch tak se modlim aby carka silila a konecne doslo k ovulaci.

karoli_kh
30. čer 2018

@lusy1983 ahoj můžu se zeptat na ten driling.? Mám PCO a ráda bych ho taky podstoupila, ale nevím co a jak...

lusy1983
autor
30. čer 2018

@karoli_kh na to te musi poslat gynekolog. Vlastne. Se jedna a laparoskopickou operaci v celkove anestezii. Do vajecniku se udelaji dirky pro lepsi pruchod vajicek......efekt to ma zhruba 6 mesicu nez se obal zaceli.