Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bbrita
autor
7. bře 2008

berete někdo Utrogestan? A zavádíte si ho nebo polykáte? Já jsem asi fakt totální stupido, ale teprve teď jsem zjistila, že se prý dá taky zavádět...???

vm72
7. bře 2008

bbrit-Já jsem si zase myslela,že je POUZE na zavádění,ale sestřička mi řekla,že si ho mám (teď po odběru) zavádět 3x denně,ale až půjdu na transfer,mám ho spolknout,aby pochva zůstala čistá.Taky jsem na to čučala jako JóJo! 😕

rioko
7. bře 2008

bbrita : já ho brala a je to jedno jestli ho zavádíš nebo jíš, účinek je prý stejný -akorát záleží na tom, kolikrát ho bereš a jestli máš možnost ho vždycky zavést a počkat - aby to nevyteklo až se rozpustí

bbrita
autor
7. bře 2008

já na to koukala na krabičce Je tam napsáno "k perorálnímu nebo vaginálnímu podání" Jenže já myslela, že vaginálně se podává třeba v jinejch indikacích. Tak to jsem zas o něco chytřejší..!!! Rozhodně jestli to má stejnej efekt, tak budu zavádět. Prý je pak i míň nežádoucích účinků.

rioko
7. bře 2008

to nevím, já měla jediný vedlejší účinek a to ten, že jsem měla návaly horka. jinak to bylo ok a polykala jsem ho. ale jinak je to fakt úplně jedno

dckami
7. bře 2008

Já jsem si Utroš na noc zaváděla a ráno jsem ho polykala - tak mi to doporučili v CARu.

bbrita
autor
7. bře 2008

já právě když vím, co se mnou dělal ten Clomík, tak teda rozhodně využiju "šetrnější" cestu. To mám ale zase trošku radost...!

rioko
7. bře 2008

bbrita : nebo, to bude dobrý, uvidíš 🙂

bbrita
autor
7. bře 2008

no, jo,, hlavně aby to zabralo..! Já to vydržím. Stojí to za to, přece.... 🙂

dckami
7. bře 2008

holky,
tak Elí si stále stěžuje,že jí bolí zoubek, dneska jsem zjistila, že se jí hejbou obě spodní jedničky. Takže to bude hrůza. Bude vypadat šíleně a ještě nastanou problémy s logopedií. Já to nechci vidět. Věděla jsem,že to musí přijít, ale mrzí mě to kvůli té logopedii, bez předních zoubků se to nedá naučit . Takže nás čeká období " bezzubého úsměvu". 😀

mirri
7. bře 2008

rioko-zkus na ten zanet zeleny jil.Teda doufam,ze jsem to prelozila spravne do cestiny 😅 Pusobi protizanetlive a taky od bolesti.Ja to uzivam na cystu...

rioko
7. bře 2008

mirr : děkuji zkusím to 🙂

nejbe
7. bře 2008

bbrita - já jsem Utrogestan polykala, ale bylo mi po něm hrozně, tak jsem si ho začala závadět a všechno v pohodě. Zaváděla jsem ho 3x denně, i když jsem byla v práci.
mirri - tak co? Něco nového?

mirri
7. bře 2008

nejbe-nic noveho.Ms nedosla,podbrisek me boli o neco mene.Vypada to dobre,ale nechci to zakriknout 🤐

nejbe
7. bře 2008

mirri - držím palečky, jsme na tom stejně 😉 , jen já nemám odvahu se otestovat, tak čekám a čekám

mirri
7. bře 2008

nejbe-urcite to vyjde!!!Taky drzim palecky! 😉V horoskopu jsem cetla,ze tento rok,je rokem zmen.Tak se to musi podarit!

nejbe
7. bře 2008

že by hned v únoru 🙂 bylo by to super po 14.měsících, ale moc tomu nevěřím 😅

mirri
7. bře 2008

My se taky snazime uz 16 mesicu.Loni v zari jsme si poridili pejska,tak jsem se soustredila na neho.Je to nas milacek.A vypada to,ze to zabralo.... 🙂 Jenom septam... 😕

nejbe
7. bře 2008

Já mám pejsky dva a dalšího fakt nechci 😀 , ale říkala jsem o tom manželovi že to pomáhá a on by nebyl proti. Já bych mohla mít doma ZOO 😀 . Copak máš za pejska? My yorkšíráky - takže něco mezi psem a plyšákem 😅

mirri
7. bře 2008

My mame springr spanela.Pritel ho koupil jako loveckeho psa.Tak to mame rozdelene-on s nim chodi na hony a ja ho rozmazluju a beru do postele.. 😀 😀

nejbe
7. bře 2008

Tak to musí být rád, ne? 😀 Ty naši do postele nesměj ☹ , ale je to proto, že ona je blbka a zaleze si pod tebe a nechá se ve spaní zalehnout a ani nekníkne.
Jak ti jinak je? Já na sobě nic nepozoruju 😒

mirri
7. bře 2008

Me boli prsa a ten podbrisek.Jinak nic...Zitra si zopaknu testik.Uz jsem doma neco naznacila,ale aby si nedelal zbytecne nadeje!
Jinak pes mel byt puvodne na zahrade.. 😀 Teda ted uz obcas spi i venku..Je to velkej kluk. 🙂

mirri
7. bře 2008

Od posledni ms ubehlo 41 dni...To se mi zatim nikdy nestalo...Na jednu stranu bych moc chtela,ale na druhou mam trochu strach...Asi nejsem normalni..Stale nejak nejsem pripravena. 😒

nejbe
7. bře 2008

Tak prsa mě bolej občas, břicho už ne. Já měla po vysazení HA i 60 dní a chodila jsem na injekce, po Utrogestanu se to srovnalo. Měla jsemto po 29-30 dnech, pak 33 dní a minulý měsíc 35 dní - to už jsem plašila, ale teplota šla dolů asi 33 den. Teď jsem 37DC a teplota zatím neklesá. Koukala jsem do diskuze na termín Listopad 2008 a všem je tam blbě a tak. Takže u mě asi nic, jen zpoždění. Nechi být zase zklamaná. Ráno nemůžu dospat, jak jsem zvědavá jaká bude teplota 😅 .

nejbe
7. bře 2008

Já jsem měla největší strach při vysazení HA, pak když mi doktor měřil foliky a řekl, že o víkendu by to šlo. Teď nevím, jak mi bude, až se objeví //...

mirri
7. bře 2008

Ja si myslim,ze na kazdeho to pusobi jinak.Me taky neni spatne....Tak at se teplota drzi!!! 😉

nejbe
7. bře 2008

Dík, tak třeba se sejdem v jiné diskuzi 🙂. Jdu spát. Dobrou...

mirri
7. bře 2008

😉 Dobrou....

rioko
8. bře 2008

ahoj holky tak jsem se vrátila z chirurgie z Blanska, ránu mi rozřízli a říkali, že tam bylo tolik hnisu, že by antibiotika nepomohly. Jsem ráda, že to je venku,ale obávám se, že laparka je ohrožená. Ptala jsem se ho a on říkal, že kdyby on operoval, tak by s tím počkal a nedělal by mi ji ještě. Ale že záleží na doktorovi. Já doufám, že teď už se to bude jen hojit a vezmou mě, docela by mě to mrzelo.

aquila
8. bře 2008

Ahoj holky,tak jsem vás rychle dočetla. Včera jsme měli návštěvu, taj jsem se sem nedostala.
Tak co holky čekatelky, nějaký testík? 😉
rioko, tak hlavně, že ti pomohli a ulevilo se ti.Uvidíš, co ti řeknou kvůli laparce,ale vím, že opravdu nechtějí brát s žádnou infekcí na sál. Známá měla opar na rtu a přeložili jí kvůli tomu operaci. Ale třeba už budeš OK do té doby, no držím palce.