Snažilky PRAHA, 2011. Přidejte se.

ekarkulka
12. čer 2011

Poďte sem... 🙂

elisia
16. čer 2011

já to mám také tak že jsem hned těhu......jako mlaďounká se stala "nehoda" jen jednou a bylo to......u našeho prďolky to bylo také hned, ale teď ty první dva měsíce, jsme se sexováním přestali tak cca 2-3 dny před OVU aby jsme zkusili tu holčičku, pročetla jsem net a prý jsou chlapecké spermijky sice rychlejší, ale umírají dříve a naopak holčičí jsou pomalé, ale dlouho vydrží......no a dlabu kila čokolády atd....to už jsou ty "babské rady" jako jen po listovce a vápníku s hořčíkem, kterou beru od prosince , jsem nabrala už dost kilo, tak jsem na to zvědavá, zas budu jak velryba 😀......

A jak se cítíš? máš nějáké ty "těhu příznaky" ?🙂) a kdy jste tedy asi tak počali, jak si psala že se to "stalo" jen jednou 😀 tak kolik dnů jsi cca po oplodnění? 🙂) abych věděla kdy asi tak zkusit TT 😉

elisia
17. čer 2011

Tak já už fakt nevim☹ po ránu jsem BT neměla za celý měsíc ani jednou zvýšenou☹ ani dnes......tak jsem z toho už jelen, vůbec nevím kdy teda byla ovu, jestli teda byla..... 😒 ale podbřišek bolel a ještě bolí jako když každou chvíli přijde MS......

skendy
17. čer 2011

@elisia Ahojky ,no to jsi opravdu z druhoho konce! 🙂 Jinak cyklus mám pravydelný 30DC .Jestli je ovu pravidelná to tedy zatím moc nevím .S testama a měřením to zkouším teprv 2 měsíc.Ovu by měla dorazit každým dnem si myslím!Mám připravené ovu testíky ,tak se do nich dneska vrhnu!Jinak já kontryhel piju pořád celý měsíc nepřetržitě. 1 až 2 denně .Mě to docela pomáhá na bolesti při MS.Jsou menší a MS není tak silná!Jinak ti poradím s ovu testama .Pokud jsi měla na ovu testu silné // ovulace proběhle v nejbližších 24 hodinách.Je tedy dobré sexovat ten den a den poté.A u BT je to tak ,že když ovu proběhne následně se zvýší nárust teploty (jinak teplotu by jsi měla měřit JEN RÁNO,ve stejný čas než vstaneš z postele) NEsmí se měřit několikrát denně!!!

@moncicak.as To jsme se rozhodli zkousit teď my sexovat ob den.O víkendu by měla snad příjt ovu takže to zkusíme každý den!Jinak to ti teda závidim! 😀 to by se mi teď docela hodilo je projít kolem trenek a být v tom! 😉

skendy
17. čer 2011

@elisia Promiň ,ale na babské rady ze vykašli.To jsou celkem hlouposti! Tohle ovlivnit nejde!Pokud tedy nejdeš na umělé oplodnění! 🙂 Ono nezáleží jen na rychlosti ,ale také na tom jestli je ta spermie zralá a opravdu ničím neovlivníš s jakou genetickou informací se dostane spermie do vajáčka! 😉 😉 😉

elisia
17. čer 2011

@skendy jj, to jsem právě také četla že když je OVU test pozitivní má být ovu cca do 24-48 hod.......no ale nerozumim tomu jak je teda možné když jsem pozitivní OVU test měla před 2 dny a ani dnes ráno BT nestoupla☹ Vím že se má měřit hned ráno než vstaneš z postele 😉 , ale občas poměřim i večer a to jsem měla za tyto poslední 2 dny hodně zvýšenou ale ráno zas nic☹ takže ovu test mohl být falešně pozitivní? 😒 ale včera už ovu testík zas nic.....se z toho picnu 🙄 ...vím že to asi moc řeším, ale jsem z toho teď sama jelen 😝

A kontryhel mi také pomohl....MS byla kratší a hlavně méně bolestivá......a jaký máš? já sehnala jen sáčkový, raději bych sypaný, ale nemůžu ho sehnat:(

Jinak držím mooooc palečky ať to tenhle měsíc vyjde 😉

elisia
17. čer 2011

@skendy jj, já vím že jsou to klepy a blbosti......čemu bych věřila tak je ta rychlá a pomalá spermije, ale stejně se to nedá úplně tak ovlivnit, možná ale trošku pomoci.......procentuálně je velká úspěšnost v ovlivnění pohlaví - zadělání mimíska "před ovu" je častěji holčička 🙂)

skendy
17. čer 2011

@elisia Je fakt ,že minulý měsíc jsem z těch ovu testů byla také mimo!Ukazovali mi několik dní silné // 😠 Hele každý to má jinak a je celkem složité číst z grafu BT a ovu testů.Proto jsme s manžílkem na tento měsíc rozhodli metodu sexu obden 😉 s tím ,že při předpokládané ovu budem každý den.Máme kamarádku doktorku genetičku a ta mi potvrdila ,že tato varianta by měla být nejúčinější.Kéž by se nám zadařilo!Jinak už nám zbývá to zkusit celý měsíc každý den 😀 😉 což myslím ,že nevydržím ani já a ani mažel! 😀 Taky vám držím palce ať to klapne! 😉
Kontryhel mám sypaný od firmy Megafyt.Nikdy jsme ho neměla problém sehnat.Kupuji ho v lékárně Vital v Libni ( www.lekarnavital.cz )

elisia
17. čer 2011

@skendy to my teď právě zkoušíme metodu "každý den" ale včera ráno "po snažení:P" manžel odjel na motodovolenou a vrátí se v neděli, a zrovinka přes ovu 😒 ......ale snaženíčko bylo předevčírem i včera, tak snad tam nějáká počká a vydrží 😀 .....uvidíme 😝 ale je to jak naschvál 😖 čekali jsme ovulku na minulý víkend a nic ☹ ...prostě tělo si to určí samo kdy chce......ale tak co 😎 necháme to přírodě a asi na to příští měsíc dlabu, už nevydržím si denně měřit BT☹

Tak když máte teď s manžílkem metodu obden a přes OVU denně, tak to určitě vyjde, MOC MOC Ti držím palečky!!! 😉

skendy
17. čer 2011

@elisia Děkuju!!! 😉 Tak to máte můj obdiv... každy den??? 😉 Takhle máme občas problém večer když se sejdem po práci! ☹ Ne že by jsme nechtěli ,ale jsme oba tak unavený z práce ! ☹ No snad už si myslím ,že by jsme si to zasloužili! 🙂 No tak uvidíš ,třeba se Vám zrovna zadaří! 😉 Mě měření ani tak moc neva,spíš mě trácí ,že to mimčo nemůžu dostat z hlavy! 😒

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisia
17. čer 2011

@skendy no my jsme také kolikrát unavení, manžel hrozně z práce a já vstávám k prckovi v noci a ráno vstává třeba i v 5, nebo před šestou 😀.....ale ta chuť i touha po miminku je silnější 😀 😀 ......zatím jsme snad ani den nevynechali tenhle měsíc a jsem 19DC....teda dneska asi nic nebude....pořád tajně doufám že se třeba manžílek z moto vrátí a bude tu s náma, uvidíme 😝

Mimíska taky nemůžu dostat z hlavy, to asi žádná snažilka.......každý sice říká že je to hodně psychika, ale u našeho prcka jsem na to také hodně myslela.....po svatbě jsem vysadila prášky, nemyslela na nic jiného, denně jen mimčo mimčo a hned bylo zaděláno 😉 Jako asi je lepší to občas vypustit a zkusit si najít nějáký koníček, nebo program....ale sama vím že to nejde 😒

elisia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skendy
17. čer 2011

@elisia Manžel také vstává kolem 5 a já před 6 hod. ☹ ... no uvidíme co bude po tomto měsíci.Taky jsme si řikala ,že se na to na jeden měsíc úplně vykašlu.Prostě to nebudu řešit nic hlídat a tak... jenže v práci máme zrovna okurkovou sezonu ,tak to jde dost špatně!! 😒 Pořád brouzdám po netu a člověka to sem táhne! 🙂 Doma to jde ,tam na to moc nemyslim- je spousta jiných věcí k řešení! No držím palce ,aby se ti manžílek vrátil a mohli jste zadělávat!! 🙂 My jedem na prodloužený víkend mimo Prahu ... skoro by se dalo říct mimo civilizaci! 😎 Tak třeba nám odpočinej a čerstvý vzduch pomůže... 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😎 Tak přeji hezký víkend a v úterý zde 😀

hela82
17. čer 2011

@skendy Tos napsala pekne ....cloveka to sem tahne 🙂 😔

skendy
20. čer 2011

@hela82 to mi povídej! 😉 😎

elisia
21. čer 2011

@moncicak.as Ahojky🙂) tak jak Ti dopadly testíky? jsem strašně zvědavá :P....já se chystám testovat o víkendu 😎

moncicak.as
21. čer 2011

@elisia Ahooj, já zkoušela ten CLEARBLUE digi včera a tam mi to ukázalo minusko. Tak ještě čekám a další testování(ale už jen klasické proužky) bude ve čtvrtek a v neděli...ještě jsem to nedostala, jsem teprve 33DC, tak ještě počkám...víš jak, naděje umírá poslední 😀

moncicak.as
22. čer 2011

Tak jak pokračujete snažilky? 🙂 Já se chystám zítra dopo testovat, tak snad už něco bude vidět 😀 CO vy? Povídejte, přehánějte..

elisia
23. čer 2011

Tak to držím pěstičky 🙂) jééé, vlastně to už je teď🙂 tak povííídej...jak testík dopadl?🙂)

no já jsem testovala "zbrkle" už dneska a jak jinak jen /......☹ trošku mě to zamrzelo, ale co jsem taky čekala když testuju takhle brzo......ale řekla jsem si "proč" to nezkusit.....co kdyby už bylo něco vidět 😀 A nevím kdy se pustit na další testík....asi až v neděli🙂

moncicak.as
23. čer 2011

@elisia Neboj, mě se // ukázala jen slabounce, takže taky nejásám zatim...musim testovat dál, zda bude sílit, nebo mi jen hrabe a mám vidiny 😀 Tak budu ted testovat ob den, jestli to vyržim..🙂 Tak držim palce, at je tam v neděli už krásná // 😉

elisia
23. čer 2011

@moncicak.as tak i slabounce stačí 🙂) jestli už je to poněkolikátý, tak jsi těhu🙂) píšou i v příbalovém letáčku, že je jedno jak je ta druhá čárka silná, ale hlavně že tam je:P.....ze začátku těhu není ta hladina HCG tak vysoká ale je tam 🙂ty jo, tak potichounku gratuluju a v sobotu testni zas🙂) já už se těším na neděli, zkusím testík.....ale něják myslím že jak byl manža o ty OVU dny pryč, že to nevyšlo, ale tak budu doufat v druhou čárku 😎

hela82
23. čer 2011

@moncicak.as Juuu... tak to taky ticha gratulace at mimiska nevylekame 😉

moncicak.as
23. čer 2011

@hela82 Holky, děkuju, snad nemám vidiny a nezakřiknu to 🙂 Kdo se blíží k termínu MS? Komu můžu držet palce u testování? 🙂

hela82
23. čer 2011

@moncicak.as Mne zrovna MS konci, takze se pripravuji na fazi mereni a testovani OVU, snad to opet nebude anovulacni cyklus 😠 V utery se navic rozhodne o tom jestli nezmenim Dr. Kdyz i po roce bude nase snazeni zlehcovat (pote co jsem rok brala prasky na upravu hormonu) a brat na lehkou vahu, pujdu jinam.

skendy
24. čer 2011

@moncicak.as Tak také tiše gratuluji!!! A všem ostatním držím palce! 😉 No já jsem 6DPO a čekám a doufám ,že se udržím a ještě chvíli testovat nebudu!Nechce se mi být přečasně smutná ,že tam nic není.I když tenhle cyklus na ovu testech krásné // a myslím ,že jsme se i hodně snažili..... ☹ Doufám ... 😅

moncicak.as
24. čer 2011

@skendy Tak držim palce, určo se to povedlo, když to máš takhle vyměřený 😉

moncicak.as
24. čer 2011

@hela82 Kam chodíš k dr.?

skendy
24. čer 2011

@moncicak.as děkuju 🙂 snad ... už by jsme to s manželem potřebovali!Je to po loňsku psychicky náročné!!!Zatím ,ale to beru realisticky!

hela82
24. čer 2011

Na polikliniku na Praze 11. S peci jsem spokojena hodne, to se jako musi nechat, ale zacina mne hodne rozcilovat pristup co se tyce problemu s otehotnenim ☹

2adelkaa
24. čer 2011

Ahoj holky,

mi se snažíme 3/4 roku. A stále nic. Respektive párkrát spoždění a nakonec z toho nic nebylo. Myslím, že je to nízkou hladinou progesteronu. Ale moje doktorka je uplně na prd. Neznáte nějakého dobrého gynekologa?
Díky 🙂