Snažilky PRAHA, 2011. Přidejte se.

ekarkulka
12. čer 2011

Poďte sem... 🙂

elisia
13. čer 2011

tak jsem tu 😝 ......z jaké části Prahy jsi?🙂)

hela82
13. čer 2011

Ahoj, taky se pridavam... 🙂 Odkud jste holky? Ja Praha 11 😎

elisia
13. čer 2011

Ahojky🙂........Já Praha 6 😎

ekarkulka
autor
13. čer 2011

@hela82
@elisia Ahoj holky,Snažíte se o miminko? My se snažíme již pomalu rok... 😅

moncicak.as
13. čer 2011

AHojte, my se víceméně nesnažili, jen jsem 1 měsíc pojmula podezření, že jsem těhu dle slabě pozitivních testů, tak jsme si nedávali pozor a nakonec se ukázalo, že jsem těhu nebyla, ale za to ted, co jsme si nedávali bacha, tak mám citlivá prsa a čekám, páč to tak do konce týdna mám dostat...tak uvidíme🙂 Jinak jsme z Letňan 🙂

hela82
13. čer 2011

@ekarkulka My se snazime ted uz podruhe... poprve mi prisli na hormonalni nerovnovahu, zadna ovulka a tak.... takze jsem brala 3/4 roku opet antikoncepci - pro zmenu prave s efektem na upravu hladiny hormonu. Od vysazeni se opet tak nejak snazime - ale davali jsme tomu tak nejak volny prubeh. Teprve od dubna se opravdu snazime naplno, nakoupene ovu testiky a tak... mereni BT mi dlouho nevydrzelo (nebavilo mne to a hlavne jsem pipanim budila manzela rano). A pristi tyden jdu za lekarkou ze uz mam toho fakt dost, at mne opet vysetri co a jak.....

elisia
14. čer 2011

No my uz se snažíme asi 3 měsíce a už tak mi to přijde na palici ☹ tenhle měsíc už i měřím BT a poctivě si dělám OVU testíky, ale jsem už 16DC a ani náznak ovulky☹ ach jo.....a navíc jsem si pročetla snad celej net s tipy "jak na holčičku" tak jsme to právě ty první 2 měsíce dodržovali , ale teď už to necháváme být......jinak beru listovku, vápník s hořčíkem a piju kontryhel 😎 .....no už aby to bylo, nebo se z toho fakt zblázním...... 😖

moncicak.as
14. čer 2011

@elisia To je mě líto, holky, že to nejde hned. Já čekám každým dnem, zda menzes dojde, nebo ne. Já první těhu otěhotněla hned po vysazení prášků a pokud jsem ted těhu, tak zase měsíc hned po vysazení prášků (i když ted to bylo neplánovaný, jeden sex do mě bez ochrany a asi je zaděláno..) Já ovulku poznám jen podle toho, že uvnitř jakoby nateču, jinak neměřim teplotu..Taky beru listovku. Co vim, tak některý holky maj ovulku třeba i 20.den cyklu, tak přeju ať to co nejdřív vyjde! 🙂 🙂 🙂

elisia
14. čer 2011

@moncicak.as já právě u prvního také otěhotněla hned po vysazení prášků....teď jsem dlouho kojila a antikoncepci vysadila už v prosinci abych se pročistila a dávali jsme si pozor......no a pak nastali i problémy a nervíky : doma, práce a tak.....asi je to i o psychice.......a ovulku poznáš podle toho že natečeš? 😲 nechňápu 😝 ....ale je super, že jí na sobě poznáš, mě teda u ovulky pobolívá břicho jako na MS, ale to mě bolí pak třeba týden, tak proto jsem si nakoupila ovu testíky a měřím abych ji vystihla přesně 😎 tak snad brzy už ovu dojde🙂 Takhle rozhozený jsem to nikdy neměla ☹ .....Jinak MOC moc Ti držím palečky ať MS nedorazí a najdeš na testíku nádherné //

moncicak.as
14. čer 2011

@elisia Mě to řekla až doktorka, páč jsem si celý měsíc myslela, že jsem těhu, měla jsem slabounce pozitivní testy, šla pak k doktorce a v jednu chvíli jsem natekla uvnitř, prostě jsem měla zvýšenou sliznici, a doktorka mi vysvětlila, že to nemusí znamenat těhu, ale někdy je to i při ovulaci, aby se připravila sliznice k uhnízdění vajíčka....tak mi to bylo vysvětleno. To je poprvé, co jsem to na sobě ale pozorovala, páč jsem se nikdy nijak nesledovala a ovulku ani nevim jinak, že mám 😀 No a jak jsem byla nateklá uvnitř, tak si manža nedal bacha a se slovy, ,,stejně jsi těhotná" to šlo do mě. A já samozřejmě těhu nebyla, tak ted už možná jsem. Nevim, uvidim, jdu koupit testy pomálu..Děkuju moc! Koukám, taky mladá mamina jsi🙂

hela82
14. čer 2011

@elisia ja jsem mela na ovu testech 19 DC slabulinkou druhou carku, jinak zadnou dalsi do konce uz ne... podle navodu je pouze slabulinky duch na ovu testu negativni vysledek ..... tak uvidim u lekarky co mi rekne, odbit se uz ale nenecham. Ze jsi do 16DC nemela ovu, to vubec nic neznamena. Nektere holky ji pry maji az tesne pred zacatkem mens. Jen se bojim ze mne kdyz testy nic poradne neukazali, ze to byl anovulak a problemy s horm. nerovnovahou jsou zpatky. Koupila jsem si i Gynex kapky - ty jsou prave i pro tyto problemy, tak uvidim... Tajne doufam ze zaberou, ale nastesti na to nemyslim porad, snazim se byt nad veci....

elisia
14. čer 2011

@moncicak.as jo taaak 😀 tak snad mi ovulka taky brzo přijde, "zaděláváme" denně, nechci nechávat nic "náhodě" a manža už by druhého mimíska také moc rád 😉 .....jj, koukala jsem že jsi také mlaďounká maminka 😀 .....já vždycky chtěla rodinku co nejdříve. Úplně mě to naplnilo a jsem moc šťastná 🙂 .....držím Ti moc moc palečky, jsem zvědavá 😉 .....tak utíkej koupit testíky a hned napiš jak jsi dopadla 😎

elisia
14. čer 2011

@hela82 ty jo......no já mám teda slabou druhou čárku už od 11DC co si ty testíky dělám, chvíli zesilovali, ale čárka pořád nebyla tak silná aby to znamenalo dle návodu ovulaci a dle teploty taky nic☹ Jinak já měla vždycky podle toho bolení břicha ovulaci tak kolem 14DC, ale minulý měsíc jsem měla prapodivně dlouhý cyklus a byla jsem teda před měsícem na vyvolávačce, tak nevím jestli to má na to nějáký vliv☹ no budu poctivě měřit a testíkovat a uvidíme.....a Tobě držím palečky ať jsi OK a jinak jsem o ovu testech slyšela že ne každému to funguje.....měříš si i BT? 🙂 Podle toho by to bylo lepší vyzjistit🙂

hela82
14. čer 2011

@elisia BT jsem si merila pred tremi mesici par dnu...ale nebavilo mne to, litalo si to nejak prapodivne a navic mi teplomer pipal a manzela to hned probudilo a uz neusnul (normalne vstava az nejak pred 9 hod. jelikoz pracuje i vic nez 12h. denne). Koupila jsem si pak obycejny teplomer ale s tim se mi merilo jeste hur 😠
20.06. jdu na gyndu. Kdyz jsem tam byla naposled, rikala ze mam rok od vysazeni HA vydrzet, ze do te doby delat nic nebude.... vrrr... 😠 Cekat odmitam (uz je to 3/4 roku od vysazeni). Kdyz mi odmitne pomoct, zmenim lekarku ☹

hela82
14. čer 2011

@elisia Aby to nevypadalo ze jsem netrpeliva 😀 tak doplnim..... rok od vysazeni HA je bezna doba cekani u zdraveho paru. Pokud se ale jedna o snazilku, ktere byl jiz jednou problem diagnostikovan tak je nesmysl cekat rok, podle mne. Timhle tempem se pak k mrnouskovi dostanu ve 40letech veku pokud vubec... a to ja nemam jeste ani jedno mimi. Alespon jedno jedine bych chtela. 😔

elisia
15. čer 2011

@hela82 to jo, to pípání mého manžílka také vždycky vzbudí......ale vysvětlila jsem mu že je nej měřit než vstanu z postele tak to jinak nejde 😀 Jinak na gyndě už by Ti doktor měl vážně pomoci.....kam chodíš??? kamarádka se snažila bezúspěšně asi půl roku a už ji pak něco předepsal a tak a bylo to hned🙂)......jinak "konečně" dneska hlásím krásné 2 ovulační // na testíku tak snad nám ta princeznička vyjde 😎 .....za jak dlouho tak prubnout testovat? někde jsem tady na MK viděla // těhu testíky cca 7DPO.....

hela82
15. čer 2011

@elisia Tak sup sup, necekejte 😀
Jinak ja chodim na nasi polikliniku na P11.... stridaji se tam dve Dr. Jedna mne pred casem odbila, ze mam cas, at se dal snazime prirozene. Moc doufam ze tam bude ted ta druha - prave ona prisla pred vic nez rokem na to proc se nam mimi nedari uz podle vzhledu mych vajecniku na ultrazvuku. Ted ale verim ze to bude lepsi...
Kamaradce asi predepsali neco na ovulaci... to bych prave mozna taky potrebovala. Podle ovu testu mam jen anovulaky 😔

moncicak.as
15. čer 2011

Tak u mě to vypadá nadějně, 2 dny do MS a na testu slabá // 😀 Tak počkám, zda bude sílit...Těšim se, že se tu brzy budou radovat další z nás, moc Vám to přeju holky 🙂

elisia
16. čer 2011

@hela82 tak držím mooooc palečky ať Ti ta doktorka už konečně také něco napíše a ať už ty ovulka dorazí 🙂) JInak jsme na nic nečekali a zadělávali 😝 .....a kdypak máš jít na další prohlídku? 🙂

elisia
16. čer 2011

@moncicak.as tyyyy jo, tak potichounká gratulace 😉 .......2 dny před MS a už slabá druhá čárka? To vypadá opravdu hodně nadějně 🙂)) Dělala sis testík už i dneska, nebo ještě počkáš? 🙂 Já už chci takýýýýý 😎 .....

hela82
16. čer 2011

Pristi tyden tam pujdu. Jen se bojim ze dostanu injekci na vyvolani MS navic protoze uz mam skluz nekolik dnu.... 😖 Co vim tak se to picha do zadnice a toho se faaakt bojim 😢

hela82
16. čer 2011

@moncicak.as jupi, taky se potichounku tesim s Tebou 😵

skendy
16. čer 2011

Ahojky holky,můžu se přidat-jsem z prahy 8?My se také už podruhé snažíme o mimčo.Bohužel první pokus nám nějak nevyšel.Snažíme se také 3měsíc.Beru listovku,GS mamavit,piji kontryhel,měřim BT a dělám ovu testíky.Dnes jsem 15DC ,včera jsem zkoušela dělat ovu testík a jen slabý duch.Vím ,že mám cyklus 30DC ,takže ovu má ještě čas.Už je to rok co jsem vysadila antikoncepci a hrozně už bych chtěla alespoň jedno mimi! 🙂

moncicak.as
16. čer 2011

@elisia řekla jsem si, že nebudu vyšilovat a vydržim alespon do soboty, v sobotu si udělám testík a uvidim, zda // zesílila...Snad to nezakřiknu a bude sílit 🤐 🙂 Koukala jsem, že máš ted někdy ovulku, tak hurá na sexík 😀

elisia
16. čer 2011

@skendy Ahojky 😉 ty jo, všichni jste z druhé strany Prahy 😝 Chjo.... ☹ ......JInak to ovulka určitě brzy dorazí🙂) máš pravidelný 30DC i ovu? Já to teď měla pořád hrozně rozházený, včera silné // na OVU testíku, tak snad 🙂 Prosím Tě jak piješ ten kontryhel? Já od začátku MS až tak cca do 13 DC

elisia
16. čer 2011

@moncicak.as To já bych teda vyšilovala hned, jsem strašná 😀 ......testíkovala bych denně 😎 Obdivuju jak jsi v pohodě, ale je to moc fajn 😉 ....tak ať tam je v sobotu pěkná dálnice 🙂 jj, ovulka je teď někdy - moc tomu popisu na ovu testech nerozumím, ale stejně je mi to k prdu 😀 ......snaženíčko bylo včera i dneska ( od konce MS denně ) ale dneska - po snažení, my manžílek odjel na moto dovolenou s kámošema, už to bylo vše domluvené a právě jsme s ovulkou počítali na min. víkend.....chjo..... 😒 nechtěl ani odjet, že musíme zadělávat, ale užíral by se tu chudák 😝 .....no ale četla jsem že spermije v ženském tělě přežijí krásně i 2 a možná i více dnů a právě většinou přežijí x-holčičí spermije, a holčičku chceme mooooc tak si zase říkám, že je to možná i dobře že odjel a snaženíčko včera i dnes by tu naši vytouženou holčičku mohlo splnit 😀 😀 .....teď už jen čekat a čekat.....kdy myslíš že mám tak testíkovat 😎 ?

moncicak.as
16. čer 2011

@skendy Já jsem z P9 🙂 Respektive z Letňan, to jsi kousek 😀

moncicak.as
16. čer 2011

@elisia No, neboj, taky mám nutkání se furt testovat, zvlášť, když tu mám ty testy připravené 😀 😀 Ty jo, tak to by mohla vyjít ta holčička, co? 🙂 Já Ti nevim, myslim, že tak 10 - 15.den by to móóhlo být vidět na testu, záleží na tom, zda OVU testy skutečně fungují a kdy jste zadělali 😎 . Ale je možný že se to ukáže i později, mě se to u prvního prcka ukázalo až 9. den po zpoždění...

elisia
16. čer 2011

@moncicak.as To nejsi kousek ☹ .....béééé.....já bydlím kousínek od Zličína, to je pěkná štreka 😒 ......jinak, těm OVU testům fakt vůbec nerozumím, chjo.......dneska jsem si udělala ještě jeden OVU test a už je tam jen slabá čárka, takže kdy teda byla ovulace, když včera byly dvě silné // ? jsem z toho fakt jelen 😀 BT mám teď vysokou a včera večer byla také vysoká, ale ráno normální nezvýšená.....tak já už nevím 😀,......

moncicak.as
16. čer 2011

@elisia Aha, tak to vážně kousek nebydlíš..🙂 No, uvidíme, kde budeme my, zrovna hledáme nový podnájem, tak uvidíme, kde zakotvíme 🙂 No, já ty ovulační testy nikdy nezkoušela, ale vim, že některé holky z nich byly slušeně zmatené 😒 My jsme při snažení o prvního prcka prostě sexovali snad ob den a otěhotněla jsem hned. Ale jsem po mamině, ta taky projde kolem trenek a už je těhotná 😀 😀 😀