Snažilky prosinec. Podělíte se o své zkušenosti?

barusmackova
26. lis 2019

Ahoj hledala jsem nějakou vhodnou skupinku a na nic jsem nenarazila....je tu někdo kdo se snaží o miminko aktuálně a kdo by se rád podělil o své zkušenosti...
Já už jsem mámou tří dětí....
Holčina 10let a dvojčata kluci 6 a půl let

juliemichal
26. lis 2019

Ahojky přidávám se do klubu 🙂 snažíme se už rok a půl o čtvrté dítko.
druhé IUI nám nevyšlo,tak čekám až mi dojde ms a můžeme se objednat na třetí pokus 🙂
máme 3 chlapečky 10 let,7 let a skoro 3 ročky 🙂

katka_nedo
26. lis 2019

@barusmackova Ja mam dve a dalsi nechci.Mate muj obdiv😂

jituli84
26. lis 2019

@katka_nedo a mě bude stačit i to jedno 😀

marketf
26. lis 2019

Ahoj,
my se teda snažíme o první, ale už 4. měsíc marně. Podle Dr. to nebude do 12 neuspěšných měsíců ani řešit. :-/

jituli84
26. lis 2019

@marketf jj taky sme to tak měly, první 5 měsícu nic, brala jsem akorát listovku

zizulka2008
26. lis 2019

Ja bych chtela jeste chlapecka 👶🥰 ted jsem neobnovila injekci,tak chci napred zjistit kdy se telo da dokupy a naskoci ovulace.

barusmackova
autor
26. lis 2019

@juliemichal dětičky před tim jsou take na iui?jsem ráda že tu nebudu sama... mám tři děti z manželství a teď by si partner přál mít semnou miminko svoje

barusmackova
autor
26. lis 2019

@marketf pije se i čaj kontryhel od začátku ms do ovulace pak pauza

juliemichal
26. lis 2019

@barusmackova no první 2 kluci byli normálně,ale Mateo byl přes IUI,manžel sypal olovo tak se mu zhoršilo spermio,tak proto IUI,teď má to spermio hodně špatné,ale na IUI to stačí a má baštit vitamínky 🙂 jinak o to čtvrté se snažím z manželem s kterým mám 3 dětičky 🙂

verra
26. lis 2019

My se už přes rok snažíme o druhé, máme doma 9 letou cacorku a někdo by řekl, že když už jedno dítě je, tak se to snáší líp, ale opak je pravdou.... Už kvůli ní by si člověk taaak moc přál to druhé a každý neúspěch tak moc bolí. Teď mám za sebou první cyklus s clostikem a injekci ovitrelle a bohužel to nedopadlo. Budu věřit, že druhe snažení dopadne s //na testu.

ja_osobne
27. lis 2019

Ahoj, my se s manželem snažíme od loňského srpna o první. Manžel ok, já měsíc po laparoskopii taky vše v pořádku a prostě to nejde, začala jsem měřit bt, k tomu OT, poprvé za celé snažení jsem měla az ted pozitivní OT! Před lps jsem měla ovu kolem 18dc, teď mi ovu vyšla na 29dc, nejspíš to bylo tou laparkou, tuli tuli bylo až ale den po, protože jsem si myslela, že ovu už byla, tak snad to bude stačit, za měsíc mi bude 32, takže ne úplně ideální věk na 1. 🤷‍♀️

kozroz
27. lis 2019

Ahoj. S dovolením se přidám. Snažíme se o první. Antikoncepci jsem vysadila loni v září po 11 letech brání,takže mi bylo jasné, že to nebude tak honem. V červenci bohužel ZT, spontánní potrat v srpnu, ale neúplný, proto v září revize. Pak jsem dva měsíce čekala na MS, nakonec vyvolavacka. Teď čekám na ovu. Tak snad bude pohnojeno. 🙂

baarus21
27. lis 2019

Ahojte 😊 tak se k vam taky pridam 😊 snazime se o prvni, v srpnu spontanni potrat v 5tt a od te doby nic. Ted jsem cca 7DPO a tak cekam co bude 😊😊

barusmackova
autor
27. lis 2019

Všem moc držím palce aby se zadařilo...a odkud jste holky?

baarus21
27. lis 2019

@barusmackova taky drzim pesti 😊 Morava-Kroměříž 😊

ja_osobne
27. lis 2019

@baarus21 taky jsem 7dpo 👍👍😂

@barusmackova liberec 🙋‍♀️

szuzia
27. lis 2019

Ahoj ženy, v půlce prosince odlétáme na svatební cestu do Egypta a necháme tomu volný průběh. Mrňouska si moc přejeme 🙂

ja_osobne
27. lis 2019

@szuzia jeee, tak hlavně si užít svatebku a nemyslet na to! Přijde to samo! 👍👏

szuzia
28. lis 2019

@ja_osobne Mám toho plnou hlavu, tak snad na dovolené vypnu 😊

hanicka2310
28. lis 2019

My se snažíme přes rok 🙂 Brala jsem listovku, pila kontryhel. Přítel selzink, Maca. Teď první cyklus já clostyk a přítel vitamíny a uvidí se.
Snažíme se o první 🙂 😊

barusmackova
autor
28. lis 2019

@baarus21
@ja_osobne Královéhradecký kraj Nové Město nad Metují

mzacikova
28. lis 2019

Ahojky 🙂 my už máme 2 letého, teď asi půl roku snažení. Na začátku měsíce biochemko, teď se modlím, aby se po víkendu zařadilo - je to šílené. Je to pro mě horší, než když jsem chtěla malého - to se nakonec zadařilo neplánovaně 4. měsíc po vysazení ANTI. Na gyndě mi před týdnem říkal, že je vše v pořádku a doufá, že se brzy uvidíme - myslím, že doufám daleko víc 😂

marketf
28. lis 2019

@barusmackova já jsem si teď koupila Gynex tak snad se podaří..

kozroz
28. lis 2019

@marketf Gynex užívám taky, poprvé se povedlo po něm, tak uvidíme, jestli pomůže tentokrát. Jinak jsem z jihu Moravy, od Znojma 🙂

baarus21
28. lis 2019

@ja_osobne jee bezva 😂😂

lapejka
28. lis 2019

@barusmackova Ahoj s přítelem se snažíme už od července oba máme dítě z předchozího vztahu... Přítel zobe macu já zobala gs mimistar teď zobu jen listovku piju kontryhel do ovu objednala sem si gčaj a tento týden plodné dny tak sem zvdavá no je to náročné ale nevzdáváme to 💪😊

monispr
28. lis 2019

Ahojky holky, můžu se k Vám přidat?😊 V červnu sem přišla o mimiska v 17tt, ZT ☹ po cca 3 měsících se zadarilo znovu, ale v 6tt samovolný potrat bez revize. Tak mám povoleno se teď snažit znovu😏 Momentálně mám 9 dní do ms, tak uvidíme. Ale moc nepočítáme s tím, že by to vyšlo tak rychle. Jinak jednoho raracha 8 leteho už doma máme.

jituli84
29. lis 2019

@monispr Já měla samovolný potrat v dubnu, v červnu zase těhu a ted jsem 29tt 🙂 Tak snad to už dotáhnem 🙂

klchudik
29. lis 2019

Ahoj holky 🙂
taky už si přijdu jako blázen :/15.11. mi píchli ovitrelle, takže ovu jsem měla 16,17,18. V sobotu 30 mám dobrat Duphaston, pak by se měla dostavit MS
Poslední týden mi pobolívá podbřišek a včera ä předevčírem jsem maličko špinila. TT negativní...modlím se, aby už to konečně vyšlo.
Jaký máte názor vy?

juliemichal
29. lis 2019

Ahojky holky 🙂
tak hlásím dnes 1DC,později se budu objednávat na folikumetrii a asi 10.12 půjdeme na 3 IUI.a asi 24.12 nás čeká testování 🙂 tak uvidíme jestli dostaneme vánoční dáreček v podobě // nebo ne ♥ ♥