Snažilky prosinec. Podělíte se o své zkušenosti?

barusmackova
26. lis 2019

Ahoj hledala jsem nějakou vhodnou skupinku a na nic jsem nenarazila....je tu někdo kdo se snaží o miminko aktuálně a kdo by se rád podělil o své zkušenosti...
Já už jsem mámou tří dětí....
Holčina 10let a dvojčata kluci 6 a půl let

eiram7
29. lis 2019

Ahoj holky, moc rada se k vám přidám. Taky netrpělivě očekávám, co příští mesic přinese. Dnes jsem cca 3dpo. Doma už mám 10 měsíčního rostaka a s manželem si nedáváme pozor od minulého měsíce. 😁

eiram7
29. lis 2019

@juliemichal to by byl krasny dáreček! Tak snad to vyjde 😊

eiram7
29. lis 2019

Tak vám všem holky držím moc palce, ať to vyjde co nejrychleji. Trochu závidím mužům, ze od tohoto nekonecnyho vyckavani mají přece jen větší distanc a neřeší to tolik.

juliemichal
29. lis 2019

@eiram7 hodně krásný,moc děkuji ♥ tobě taky držím palečky ♥ ♥ bude to naše 3 IUI v tomto roce,tak snad klapne ♥ ♥

katka22688
29. lis 2019

Ahoj, taky se pridávam dnes 9DPO. Doma máme skoro 22mes klučíka.. Nedávame pozor první měsíc 🙂

azeret11
29. lis 2019

@juliemichal ahoj, my se snažíme od července a včera se mi ukázala lehce druhá čárka, tak jsem dnes dělala další test(digitální) a tam se mi sotva ukázala čárka v kontrolní zoně, tak to příští týden otestuji znovu, jinak držím palce👍

katka22688
29. lis 2019

@azeret11 tohle je krásna čarka, gratulujem

juliemichal
29. lis 2019

@azeret11 no krása,potichu gratuluji a moc držím palečky ♥ ♥ ♥

pexi
29. lis 2019

Ahoj holky, taky se přidám. Snažíme se o druhé. Snažíme se už rok, ale dlouhou dobu z toho jsem kojila a neúspěch přičítám právě tomu. Tento měsíc to sice moc nevidím, bojovali jsme s nemocemi, ale od příštího budeme pokračovat 😊

eiram7
29. lis 2019

Holky, tak ja jsem napnuta jak stangle, ale přijde mi to nějaký podezrele rychlý. Ani nevím, jestli je to fyzicky možný. Ovu jsem měla cca 4 až 5 dni zpět. Dnes odpo mám růžový výtok a teplota mi vylitla nehorazne nahoru. Mám 37,8. Úplně jsem na ten teploměr valila oči. Tak mi to skoro přijde jako hnízdění. Při prvním jsem to měla podobně, až na to, ze to byl 5/6 den po ovuli. Co myslíte?

eiram7
29. lis 2019

@azeret11 jeee to už je krásná čárka! Zkus další test zítra. Ten digital je tuším citlivost 25, tak to muže být tím. A jak se citis? Pozorujes už nějaký příznaky? 🙂

eiram7
29. lis 2019

@juliemichal dekuju moc❤️ Kez by se na Vánoce zadarilo všem 😊

eiram7
29. lis 2019

@azeret11 a kolik dni mas do ms? Nebo už meskas?

azeret11
29. lis 2019

@eiram7 dneska odpoledne jsem dělala stejný test a je o trošičku výraznější, jinak v těch citlivostech se vůbec nevyznám, jsou to mé první testy, takže jsem v krámu vzala jeden ten a jeden ten digitální😀jinak příznaky jen bolavější prsa, výraznější výtok, takový jsem neměla ani před MS 😊

azeret11
29. lis 2019

@eiram7 Jsem 36 den po, ale minulý měsíc jsem menstruaci dostala taky až po 35 dnech, takže to moc pravidelné není😊

eiram7
29. lis 2019

@azeret11 super! Tak to vypadá hodně nadějně 😍 preju, ať se vše dobře vyvíjí. Jinak nejcitlivejsi jsou test s číslem 10. Čím vyšší číslo, tím méně citlivý je, respektive reaguje až na vyšší hodnotu hcg v moci

azeret11
29. lis 2019

@eiram7 děkuji😊

baarus21
29. lis 2019

@ja_osobne ahoj 🙂 tak dneska 9dpo 🙂 jak jsi na tom? kdy budeš dělat testík? 😀

ja_osobne
29. lis 2019

@baarus21 ahoj, až pokud mi nedojde ms. Ale vůbec nevím, kdy má přijít , mám to teda nějaké rozhozene, ovu 29dc, jsem měsíc po laparce, nějak se mi to rozhodilo asi tou. Tak nevím, kdy prijde/nepřijde ms 🤷‍♀️🤷‍♀️
Dneska ale docela zvracim a mám divné štipkani v podbřišku

baarus21
29. lis 2019

@ja_osobne zvracíš?? ty jo z ničeho nic? Tak třeba se projevuje mimi, ikdyž neni to moc brzo?? Já teda žádný příznaky nemam, nebo aspoň myslim.....jen nějaká rýma a kýchání, občas takový teplo v podbřišku 😀 ale to mám skoro každý měsíc od doby, co jsem potratila, takže miminem to asi nebude 😀 fakt to vydržíš až než přijde/nepřijde ms?? Já to mám teda taky trochu nepravidelný ale plus mínus jen tak 3dny 🙂 a na laparoskopii jsi byla s čim?

ja_osobne
29. lis 2019

@baarus21 komplet celý spodek, průchodnost vejcovodu, hystero, mám to vše v pořádku, žádný nález🙂 👍👍 nevím, co to může být, z ničeho nic....

baarus21
29. lis 2019

@ja_osobne tak držím pěsti aby to bylo to, o co se tu všichni snažíme 🙂

katka22688
29. lis 2019

@baarus21 holky sme na tom stejne, já nevydržala a udělala ráno a zatím nič. Udělám znovu za tyden snad vydržím 🙂

katka22688
29. lis 2019

@baarus21 Jinak me pobolieva spodok cca 2-3 dni, pobolieva jak pred MS (ta by měla přijít 7.12) tak nevím zda je nadeje 🙂 Kiež by 🙂

baarus21
29. lis 2019

@katka22688 já mám ms dostat až 8.12, tak na test je hoooodně brzo 🙂 a ty jsi taky 9dpo? 🙂

katka22688
29. lis 2019

@baarus21 áno 9dpo, cyklus mam šileny no ovuláciu som zaregistrovala tak uvidíme, já vím že na test je brzo no když nekterym se už 10dpo ukázal dušik tak som neodolala i když jsem si řekla že nebufu jak pipina testovať 😀 a stejně jsem.... No nepoucitelna 🙂

baarus21
29. lis 2019

@katka22688 tak pokud mas dost testu, tak muzes testovat kazdy den ze 😂😂

katka22688
29. lis 2019

@baarus21 nemám 😀 už iba jeden.... Ale vím že si ešte kúpim.. No nebudu testovať každý deň. Počkám týden a skúsim 🙂 a co ty, cítiš něco jiného na svem tele?

baarus21
29. lis 2019

@katka22688 spis ne 😊 jen se o me asi nejspis pokousi nejaka rymecka 😂 jinak podbrisek citim od doby co probehl spontanni potrat, takze tomu nic nepriklanim 😊 no nechame se prekvapit 😊😊

barusmackova
autor
30. lis 2019

@katka22688
@baarus21 taky jsem to dnes už nevydržela...jsem hrozná ach jo a nic samozřejmě ms ma prijit 7.12. mam ještě zásobu testů :-P