Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
5. zář 2011

@dilemma ještě nevím co ta luci-inka mahonia michala82 mautas11 taky nemaji doplněné jméno a už dlouho jsem je tu neviděla 😒

markitka
5. zář 2011

@alisi001 Napiš mi, prosím, do tabulky Markéta 27, díky 😀

alisi001
5. zář 2011

@elvis12 ahoj vítej DC je den cyklu počítá se do prvního dne menstruace tak mi napiš kolikáty DC jsi jaké bereš vitamíny jméno a věk 😀

dilemma
5. zář 2011

@alisi001 vis co tak je normalne smazni tak kdzy tu ani neraci sme tam zaskocit a nahlasit tak co s nimi? zbytecne zabiraji misto tem aktivnim snazilkam a kdzy se teda nekdy zastavia zeptaji se tak jit to je treba vysvetlit a kdzy po domluve tak je tam i zapasat znova treba i🙂

elvis12
5. zář 2011

@alisi001 Ahoj 🙂 tak jdu na to 😀 DC 11, beru akorat kyselinu listovou, jmenuju se Eva a je mi 27. Snažíme se první měsíc.

alisi001
5. zář 2011

holky kdy tu byli naposled mahonia a michala82 nevíte to některá jinak je smaznu

markitka
5. zář 2011

@elvis12 Ahojky, taky se snažíme první měsíc, spíš týden 😀 Přeji hodně úspěchů 🙂

alisi001
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................53DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................43DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................38DC................................................................................................MARTINA 28 let
mahonia......................35DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................35DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................35DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................34DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................33DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................32DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................32DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 31DC (listovka)
kammka........................30 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................29 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 28DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 28DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................27DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................26DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................26 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 25DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................25DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 24DC
galigula .........................24DC
hopeful...........................24DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .23DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................22DC
melliss...........................21DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............20DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................19DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................19DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................19 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................18DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................17DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................15DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................15 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................15 DC
alisi001..................... .....14DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................14DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................13 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................11 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................10DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................10DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................10DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................10DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................9DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....8DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................8 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................6DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..5DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........5DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................4DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................2DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let

markitka
5. zář 2011

Holky, jaká se vám líbí jména? Shodnete se s manželem? My se teda moc neshodneme, ale nějak to vymyslíme 😀

elvis12
5. zář 2011

@markitka Ahoj! Díky za přivítání... Taky přeju hodně úspěchů. Nechci o tom s kamoškama zatím mluvit, abych to nějak nezakřikla, nebo něco... 🤐 Ale mám toho plnou hlavu. Moc se na to těším... 🙂 Tak jsem se zaregistrovala sem... 😀

mihaji
5. zář 2011

@markitka Zatím jsme to nějak extra neřešili, ale co jsme se bavili, bude asi problém se jménem u chlapečka. Manžel by si totiž přál, aby byl buď po jeho tátovi nebo po něm a já nemám ráda, když se děti pojmenovávají po blízkých příbuzných. Navíc jméno tatínka se mi nelíbí a manželovo má každý druhý. 😀 Tak uvidíme, jak to vyřešíme, až to bude aktuální. Holčičku si můžu vybrat podle sebe a nejspíš už i vybráno mám. 🙂

kd23
5. zář 2011

Ahoj holky, všem přeji krásné pondělí. Tady teda totálně zataženo. Víkend byl fajn. Dneska jsem si uvědomila, že bych to za 5 dní měla dostat (jestli teda bude cyklus 28 jako to bylo u HA) Tak nevím ☹ Všechny divné příznaky o víkendu nějak zmizely 😀 Tak snad nebudu tenhle týden moc na nervy...

alisi001
5. zář 2011

@mihaji jako u nás chlapeček bude po manžovi a holčičku si mám vybrat sama 😀 a vybráno mám taky 😉

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Ahojky, krásné pondělí i tobě. A jak to vůbec dopadlo s tou tvou ovu? Byla - nebyla?
Jinak včera bylo ve zprávách o tom orloji a mělo by to snad být až do 22.října, tak se určitě zajdeme podívat. 🙂

kd23
5. zář 2011

Jinak vítám všechny nové snažilky. A ty neaktivní bych, @alisi001 , taky smazala. Jestli sem přijdou 1x za měsíc, tak jim to podle mě vadit nebude. .-)
@markitka Ahojky, na jménech jsme se shodli, teď jen vybrat z 2 klučičích a 2 holčičích 😀 Ale to spíš podle těhotenství... jaké to mimi bude v bříšku 🙂

kd23
5. zář 2011

@mihaji Ahojky. 🙂 Přestala jsem totálně měřit. Když jsem brala HA, tak jsem ji poznala a teď ani hlen ☹ Vůbec nic, takže si myslím, že ji vůbec nemám ☹ Po MS zajdu kvůli tomu k doktorovi. No co ti mám povídat, mrzí mě to... ☹ Takže mám doma hafo testů a netestuju, akorát mě to nervovalo ☹

elvis12
5. zář 2011

@markitka my máme taky vybráno. holčičku vybíral přítel, chlapečka já...

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Hlavně si z toho nic nedělej a buď klidná, ona se mrška objeví. Jak psaly holky, po vysazení HA to není nic vyjímečného. Chvíli trvá, než se ti tělíčko srovná.

kd23
5. zář 2011

@mihaji No to kdybych věděla, tak vysadím dávno, aby se tělo srovnalo. Chtěli bysme letní miminko... a doktor říkal, že se tělo čistit nemusí, že na to máme hned "vlítnout" Ho uškrtím, jestli se nepovede 😀

alisi001
5. zář 2011

UPOZORNĚNÍ !!!
HOLKY KTRÉ NEMÁTE V TABULCE JMÉNO A VĚK A NEOZVETE SE DO KONCE TÝDNE BUDETE SMAZANÉ !!!

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Ono je to asi hodně individuální. Uvidíš, třeba hned v příštím cyklu v pohodě naskočí. O měření teploty jsi neuvažovala?

kd23
5. zář 2011

@mihaji Zatím ne ☹ Když vidím, jak to tady některým skáče jak na horské dráze, tak se bojím, že bych z toho byla akorát vykulená. 🙂 Ale snažíme se ob den, tak kdybych OVU měla, jen bych ji záhadně už nepoznala, když neberu HA, tak by to snad mělo vyjít 🙂 SNAD 🙂

mihaji
5. zář 2011

@kd23 Tak třeba tě nakonec ještě bude čekat nějaké milé překvapení. 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@kd23 AHojky buď v klidu u každé ženy je to jiné...Někdo je vyčištěný hned a u někoho to trvá dýl...☹ No ta příroda je prostě složitá v tomto....🙂 Jinak pěkný den přeji..

kcvrcekz
5. zář 2011

@markitka no my jsme se na jménech docela shodli, jen jsem musela vypustit jméno pro holčičku, protože to mi prostě nebylo povoleno..😀 Ale stejně si myslím, že se to pak změní...😀 Jsme pro jména česká...🙂

markitka
5. zář 2011

@mihaji Tak to máme stejný problém..manžel je Jiří, jeho táta taky, plus další 3 v rodině..on by to jméno chtěl, já ne...je spousta krýsných jmen 🙂 Holku bych chtěla Alexandru, ta se mu samosřejmě nelíbí..na kluka máme Lukáš 😀 Líbí se mi Daniel, Dominik, Štěpán, Matěj...

kcvrcekz
5. zář 2011

Jeeee holky díky markitce mě napadla další otázka..🙂 Pro jaké jména jste spíše česká a nebo dáváte přednost cizí? A ještě dotaz za jak dlouho myslíte že se tělo vyčistí od HA, když jsem ji brala 9 let? Díííky

markitka
5. zář 2011

@kcvrcekz To my taky..určitě to bude ještě všechno jinak 🙂

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz Já jsem pro česká jména. Jsme přeci Češi 🙂

markitka
5. zář 2011

@kcvrcekz Já ji brala 11 let..paní doktorka mi říkala, že by to mělo jít hned...i bez nějakého čištění 😀 Nejhůře, že to jde těsně před Ms a po ní...Uvidíme 😉