Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

peela
19. zář 2011

prosim doplnte do tabulky Lenka 34 listovka,na dovce byla necele 3tydny.A nepodarilo se,snazily se ale opet mrcha prilezla.Jsem i pritel spatni,dotoho znami,tak co uz jste 3.Nemyslet nato fakt nejde.

beta.m
19. zář 2011

Tak mi právě bývalá kolegyně z práce donesla svatební koláčky a prej: ,,jééé vy už čekáte miminko?´´ a já no to ,,ne, to jen tak kynu´´.... se mi chce brečet ☹

joeyne
19. zář 2011

@beta.m Taky jsem nakynula, než jsem otěhotněla, nesmutni! 😉

kcvrcekz
19. zář 2011

@baibies Tak alespoň, že to počasí vám vyšlo...🙂

mischako
19. zář 2011

jůůů sem tu od pondělí s nejdelším cyklem, já se ale mám :-/

beta.m
19. zář 2011

@joeyne ty už jsi aspoň těhotná, a nemusíš to břicho maskovat, se hrozně teším až budu taky těhu že ho konečně začnu špulit 😀

alisi001
19. zář 2011

holky prosím vás nepište mi do tabulky raději mi to nahlašte a já to udělám 😉

kcvrcekz
19. zář 2011

@beta.m Neboj brzo to příjde..🙂 A pak všichni uvidí ten nejhezčí pupík a budou ti nosit koláčky ve velkým... 😉

alisi001
19. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let+
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
hankamamka................29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let +
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................19DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................3DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
pejullka...........................1DC...............................................................................................PETRA 26 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+

kcvrcekz
19. zář 2011

@kd23 držím pěstičky a snad ani nedospím jak budu čekat na to co ti řekne....

lucik1986
19. zář 2011

ahoj holky 🙂 poslusne hlasim ze tt jsem ráno dělala. Ale nějak nevylezla ani prvni čárka, takže jako by nic 🙂 každopádne mám takový pocit ze MS jen dává o sobě vědet dost dopředu. no uvidíme zotra koupím nový tt a uvidíme 🙂

kcvrcekz
19. zář 2011

@lucik1986 ahojky a kdy máš MS dostat?

mischako
19. zář 2011

když sem si koupila těhotenský test, co se dá použít už 5 dní po oplodnění, myslíte, že bude fungovat 6 dní po spoždění večer??? 😀 asi by měl že????

lucik1986
19. zář 2011

@kcvrcekz no normálně jsem ji měla kolem 3 ale minulý měsíc už 30. Takže příští týden počítám

kcvrcekz
19. zář 2011

@lucik1986 Aha no tak uvidíš držím pěsti aťto výjde..🙂Já mám ještě 4 dny čas...Mám sice tušení že nic, ale ...Nechávám si naději...🙂

lucik1986
19. zář 2011

@kcvrcekz nadeji mam taky 🙂

kcvrcekz
19. zář 2011

@lucik1986 No je to to jediné co si teď můžeme nechat...Ono už je asi stejně rozhodnuto jen nás ta příroda trochu trápí čekáním...

lucik1986
19. zář 2011

🙂 presne ja bych to taky potrebovala vedet hned 🙂

beta.m
19. zář 2011

@kcvrcekz jéé, to mě pobavilo 😀 kéž by

petulak1988
19. zář 2011

@alisi001 promin ☹

mischako
19. zář 2011

holky poraďte prosím ☹ , než se počůrám 😅

kcvrcekz
19. zář 2011

@beta.m No a ne?Pak budou jen koukat...🙂

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako já myslím, že to je jedno ne? Je to těhotenský test...

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz jojo TT když ono se všude říká, že ráno, ale kdy\ž je tak citlivej......

kcvrcekz
19. zář 2011

@mischako myslím si, že pokud nebudeš pít tak 2 hoďky nebo jen maličko aby jsi měla hustou moč tak je jedno v jakou hodinu...Si myslím já....

mischako
19. zář 2011

@kcvrcekz děkuji, tak to sem v ideálním rozpoložení..... 🙂

alisi001
19. zář 2011

@petulak1988 v pohodě jen se nikdy nezařadíte kam máte je to podle Dc 😀

alisi001
19. zář 2011

@mischako jasně 😉

petulak1988
19. zář 2011

@alisi001 aha ...tak uz to vim 🙂

mischako
19. zář 2011

jediná pozitivní věc na tomhle testu byla, že jsem se konečně "skamarádila" s kapátkem..... kupodivu je to pro mě, vzhledem ke zdravotnímu stavu dobrá zpráva....