• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
prosim doplnte do tabulky Lenka 34 listovka,na dovce byla necele 3tydny.A nepodarilo se,snazily se ale opet mrcha prilezla.Jsem i pritel spatni,dotoho znami,tak co uz jste 3.Nemyslet nato fakt nejde.
19. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi právě bývalá kolegyně z práce donesla svatební koláčky a prej: ,,jééé vy už čekáte miminko?´´ a já no to ,,ne, to jen tak kynu´´.... se mi chce brečet :frowning2:
19. zář 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta.m Taky jsem nakynula, než jsem otěhotněla, nesmutni! :wink:
19. zář 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Tak alespoň, že to počasí vám vyšlo...:slight_smile:
19. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů sem tu od pondělí s nejdelším cyklem, já se ale mám :-/
19. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joeyne ty už jsi aspoň těhotná, a nemusíš to břicho maskovat, se hrozně teším až budu taky těhu že ho konečně začnu špulit :grinning:
19. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky prosím vás nepište mi do tabulky raději mi to nahlašte a já to udělám :wink:
19. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beta.m Neboj brzo to příjde..:slight_smile: A pak všichni uvidí ten nejhezčí pupík a budou ti nosit koláčky ve velkým... :wink:
19. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let....
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ......
MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let

SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let +
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let+
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let +
hankamamka................29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let +
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let +
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let +
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let+
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 let+
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let +
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let +
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let +
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).....IVETA 24 let
petulak1988................19DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let +
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(Calibrum baby plan a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let +
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let+
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let +
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let +
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let +
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let+
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let +
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let+
kammka........................3DC(po mikropotratu).....listovka, kontryhelový čaj.........................Kamila 35let
pejullka...........................1DC...............................................................................................PETRA 26 let +
ninucha.......................??DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let +
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let +
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let+
19. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 držím pěstičky a snad ani nedospím jak budu čekat na to co ti řekne....
19. zář 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: poslusne hlasim ze tt jsem ráno dělala. Ale nějak nevylezla ani prvni čárka, takže jako by nic :slight_smile: každopádne mám takový pocit ze MS jen dává o sobě vědet dost dopředu. no uvidíme zotra koupím nový tt a uvidíme :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 ahojky a kdy máš MS dostat?
19. zář 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
když sem si koupila těhotenský test, co se dá použít už 5 dní po oplodnění, myslíte, že bude fungovat 6 dní po spoždění večer??? :grinning: asi by měl že????
19. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz no normálně jsem ji měla kolem 3 ale minulý měsíc už 30. Takže příští týden počítám
19. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 Aha no tak uvidíš držím pěsti aťto výjde..:slight_smile:Já mám ještě 4 dny čas...Mám sice tušení že nic, ale ...Nechávám si naději...:slight_smile:
19. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz nadeji mam taky :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucik1986 No je to to jediné co si teď můžeme nechat...Ono už je asi stejně rozhodnuto jen nás ta příroda trochu trápí čekáním...
19. zář 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: presne ja bych to taky potrebovala vedet hned :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz jéé, to mě pobavilo :grinning: kéž by
19. zář 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poraďte prosím :frowning2: , než se počůrám :sweat_smile:
19. zář 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta.m No a ne?Pak budou jen koukat...:slight_smile:
19. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako já myslím, že to je jedno ne? Je to těhotenský test...
19. zář 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz jojo TT když ono se všude říká, že ráno, ale kdy\ž je tak citlivej......
19. zář 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischako myslím si, že pokud nebudeš pít tak 2 hoďky nebo jen maličko aby jsi měla hustou moč tak je jedno v jakou hodinu...Si myslím já....
19. zář 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz děkuji, tak to sem v ideálním rozpoložení..... :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 v pohodě jen se nikdy nezařadíte kam máte je to podle Dc :grinning:
19. zář 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 aha ...tak uz to vim :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediná pozitivní věc na tomhle testu byla, že jsem se konečně "skamarádila" s kapátkem..... kupodivu je to pro mě, vzhledem ke zdravotnímu stavu dobrá zpráva....
19. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek