Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Vajco, pusť se !!! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť! Pusť!
Myslíš, že to pomůže?

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa no to bych mu radila 😀 aco nejdřív jinak už mi z toho hrábne 😖 😖

hankamamka
7. zář 2011

@kd23 je nový :(

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka ukaž graf. a měříš ve stejný čas? každopádně pokud ti teplota kecá tak mě to uklidňuje a třeba ta moje ovu fakt bude. Ale máš super doktorku, mě dr neřekl nic, jen sem koutkem oka viděla jak si napsal 4mm a zbytek jsem nevyluštila. To jsem vydedukovala mám nízkou sliznici, byla jsem po ovu, těsně před ms a to mi ještě řekl, že si mám za 2 dny udělat těhu test jestli nedostanu ms 😠

alisi001
7. zář 2011

@hankamamka a kdy jsi měla mít ovu 4-5 ?

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 pustí. Jenom dělá hérečku.
@kd23 😀 😀 doufám že to pomůže. Teď jsem se podívala na podbřišek a říkám: slyšíš co máš udělat? 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23 třeba to pomůže 😀 a klidně at se pustí i 2 naráz 😀 😀

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa tak že nejsem jediná kdo si mluví sám pro sebe 😀 😀 paráda mě kdyby někdo pozoroval tak volají chocholouška 😅

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa no tak tu jaaaaaaa bych si dala nemela sme ji ani nepamatuji snad v prvnim tehu a to je doooos dlouha doba:D

kd23
7. zář 2011

@alisi001 JO, dvě naráz by se mohly klidně pustit. Já se ničemu nebráním 🙂. Já si sama pro sebe mluvit nemůžu 😀 Jsem tady s kolegyní a dvouma kolegama 😀 To by asi koukali, kdybych si mluvila na břicho 😀

dilemma
7. zář 2011

@mihaji no to verim ja byla kuchark atam sem cas nemela na spani:D takze nikdy sem nemela nouzi ze se mi v praci chtelo spat🙂
A ja verim ze nedojde a zkus trosku na to nemyslet at porad nejses tak napnuta ja tenhle mesic tomu taky nechala volny brubeh a zadarilo se🙂

alisi001
7. zář 2011

@kd23 tak si dej telefon k uchu a říkej pusť se pusť 😀

mihaji
7. zář 2011

@dilemma Já se snažím, ale od včerejška jsem jak na trní 😀 Předtím jsem byla v klidu, jsem si říkala, že tenhle měsíc ani náhodou....jste mě tu pěkně nahlodaly. Ale spíš pořád počítám s tím, že to nedopadne, ale jsem strašně zvědavá........co kdyby. Mě ta moje zvědavost jednou zabije 😀

dilemma
7. zář 2011

@mihaji jo jo to sem si vzdy rikala i ja a jeste jsme n azivu:D a kolik dni mas do ms?

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 @kd23 tak sleduju že se sice říká že matky blbnou, ale jak vidím tak blbou i matky čekatelky 😀 já si teda dvojky nedovedu představit, ale ať jsou, hlavně ať jsou zdravé a už u mě v břichu , a je jedno jestli 1 nebo 2 kousci 😀
@dilemma a proč si ji teda neuděláš? vždyť je to hotové za chvilku a chlapi to všeobecně milují sladké jídla 😉

hankamamka
7. zář 2011

@mochenkaa
@alisi001 dakujem, ze sa ozyvate ... jedine vysvetlenie moze byt, ze kym cely minuly tyzden som merala okolo 7, posledne tri dni som merala okolo 5, lebo som bud niekam cestovala, alebo niekam isiel moj muz a mna nezabudol zobudit 🙂 Ale aj tak mi je divne, ze ziadny vzostup nevidim, ziadny.

Podla doktorky som ovulovala v nedelu vecer/pondelok rano, u nej som bola v pondelok. Pozerala utz, hlien, zmerala sliznicu, ukazala mi, ako vyzera zlte teliesko po ovu, takze jej verim. Aj ovu testy to potvrdili (v nedelu).

Tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/370e84

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa no protoze se mi dneska uz zase a opet nic nechce a muj maly je vyjimka sladky jidla mi vbuuubec neni:( palacinky strudl buchty knedliky na pare sladky nudel ani zemlovku by nejedl:( a nechce s emi varit zvlast pro nej a zvlast pro nas:(

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka to bude ono to vstávání. píše se, že o hodinu dřív naměříš o 0,1 stupně míň, což když si dosadíš ty posunuté hodnoty o 0,2 stupně (měření o 2 hod skor) tak to sedí a ovu tam je 😉

hankamamka
7. zář 2011

@mochenkaa až tak, hej? hmmm. ďakujem 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma jako upřímně se mu vůbec nedivím, taky mi sladký jídla nechutnají. Tak malého poslat na hlídání k babičce a sami si udělat žemlovku 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka hej, až tak 🙂 Poslední 3 dny bys měla 36.8, 36.7, 36.7 stupňů a tam už ovu je 😉

hankamamka
7. zář 2011

@mochenkaa to sú veci. toto meranie je pre mna uplne nový svet 🙂

hankamamka
7. zář 2011

@mochenkaa ako moja doktorka povedala, teraz už len čakať. tak čakám 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka já se teď tvářím jak tomu rozumím, ale taky tápu 😉 hlavně ty máš graf krásně přehledný a mě to skáče jak na houpačce. Dnes budu poprvé dělat ovu test 😀 . Pěkně čekej a za 10 dní se posuneš nahoru tabulky 😉

alisi001
7. zář 2011

@hankamamka přesně jak říká
mochenkaa

hankamamka
7. zář 2011

@alisi001 díky

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa v kolik ho budeš teda dělat uděláme ho spolu 😀 a pak porovnáme 😀 😀

hankamamka
7. zář 2011

@mochenkaa držím palce, nech to vyjde! a informuj o výsledkoch ovu 🙂

hankamamka
7. zář 2011

@alisi001 dajte vediet, ja mam este jeden nepouzity 🙂

mihaji
7. zář 2011

@dilemma Do MS mám 0 dní 😀