Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

lazuli35
2. čer 2021

@piskle89 to neee, vzdyt jsi mela poradnou carku uz, ne??? 😩 kdy mas jit k dr?
Mi to nedalo a udelala jsem si test s nizsi citlivosti ted odpo, takze by to melo jit vidět ještě méně, ale čárka je mnohem jasnější. A ve skutecnosti vice nez na fotce. Asi se tam neco deje, snad to znamena, ze hcg roste 🍀 ja to ted asi necham byt a zkusim testnout za vice dni, pak bych volala k dr, pokud to teda nedostanu. Mam docela strach, aby to zas nebylo zamlkle, jako poprve. Nebo mimodelozni, kdyz jsou carky slabsi. Uvidime, snad nic nezanedbam. Tehotne se necitim teda.

piskle89
2. čer 2021

@lazuli35 no já už tři hodiny brečím.. vůbec to nechápu. Čárky už byly úplně silné. Intime test ok. A mamatest podstatně slabší. A já úplně rozhozená. Jsem úplně pitomá..už jsem se na to měla 💩 když už jsem měla krásné čárky..teď jsem úplně vydeptaná. Buď biochemické, nebo byla hodně naředěná moč. Zatím teda bolesti nemám, nešpiním..

syvunka
2. čer 2021

@piskle89 prosím tě hlavně nestresuj. Tím si akorát uškodíš.Třeba jen úplně zbytečně plašíš. Čárky si měla hezké,tak pak udělej test z ranní moči a uvidíš 😉

piskle89
2. čer 2021

@syvunka Ta horní je z pondělí ráno, dolní dnes odpoledne..rozdíl tam je, ale třeba opravdu jen zbytečně plaším 🙄 uvidíme ráno..jen jsem slíbila, že pokud to ráno bude ok, tak to je poslední test, který udělám. Stresy jsou strašný..

tamarakralova
2. čer 2021

@piskle89 proto se má testovat ráno, aby jsi se takto zbytečně neplašila 😉 jeden dělaný ráno a druhý odpoledne.

syvunka
2. čer 2021

@tamarakralova souhlas. Ráno bude čárka zase silná 😉

piskle89
2. čer 2021

@tamarakralova
@syvunka já vím..jsem prostě blbec..jak kdybych čekala první dite 🙈 Jenže nervy teda zapracovaly slušně. No uvidíme ráno..

dekubo
2. čer 2021

@lazuli35 Ahoj. To vypadá moc dobře, já si tě pamatuju že skupiny žen po potratu, cca 2 roky zpátky, tak to je milé, že se už obě snažíme o druhé. Držím moc pěsti, aby to vyšlo

piskle89
3. čer 2021

Děvčata, omlouvám se za včerejší hysterickou vsuvku. Zda se, že to byl opravdu zbytečný poplach 😁 Jooo, pravda.. čím víc člověk ví, tím víc je hysterický.
U syna jsem byla totálně v klidu a nic si nepřipouštěla. No a teď jsem teda byla pěkně vynervovaná

syvunka
3. čer 2021

Ja dnes ráno takto 😊😊😊

lazuli35
3. čer 2021

@dekubo jeee, ahoj, já tebe taky! 😊 snad se všem brzy zadari 😊 a jak máš staré první dítko?
@piskle89 vidis, parada, uz žádné zbytečné testování 😅
@syvunka paráda 👍👍👍
Já si dnes dám pauzu a uvidím zítra asi, nebo možná až v sobotu... už vidim, jak to nevydrzim 😅

piskle89
3. čer 2021

@syvunka super 👏👏
@lazuli35 jo, s testy končím 😁

piskle89
3. čer 2021

@lazuli35 a ten plastový byl desítkový? Tam už je pěkná čárka.

lazuli35
3. čer 2021

@piskle89 právě, že 25 🙃 ty predtim byly 10 😅

piskle89
3. čer 2021

@lazuli35 tak to je super 👏

dekubo
3. čer 2021

@lazuli35 malá bude mít za pár dní rok a půl. O druhé se snažíme už celkem dlouho, vlastně od té doby, co jsem skončila šestinedělí. Vždycky jsme chtěli děti blízko od sebe... Ale pořád to nějak nevychází

piskle89
3. čer 2021

@dekubo u nás to trvalo taky 1,5 roku. První syn byl za šest měsíců a druhé trvalo. Ale mám jen jeden vejcovod

lazuli35
3. čer 2021

@dekubo aha, vidíš to, snad se vám brzy zadari 🍀 no tak my vždy chtěli 2-3 děti, ale to bylo dřív, než se narodila Baru 😅 jako fakt jsem vážně uvažovala, jestli mít další dítě 🙈 možná to je rouhání a vymstí se mi to, ale já jsem z ní hotová, je tak náročná. Ale pak si vždy vzpomenu na autisticke děti a děti s různým postižením a říkám si, že mě to vůbec napadá 😞 říkali jsme si, že ale není na co čekat, nejmladší nejsme, Baru má holt svou hlavu a pořád je to něco, takže asi lepší příležitost nebude. A já jsem byla jedinacek, strašně mi chyběl sourozenec, nechci, aby to dcera měla stejně.

dekubo
3. čer 2021

@lazuli35 a kolik má malá? Moje dcera je taky raketa 😁 ale já to na ní miluju... Fakt se nenudíme 😁😁😁

lazuli35
4. čer 2021

@dekubo bude mít na konci června dva. Ja to spíš myslím i tak, že vůbec neposlechne, co po ní chci a to jsou základní věci, umýt ruce, kdyz prijdeme z venku, vecer koupat, umyt zuby, jit spat, snazim se ji nesekyrovat zbytecne, ale asi je to uplne jedno 😀 ale nejvic mi to vadi pri tech nebezpecnych vecech, jako at stoji pred cestou a da mi ruku, nebo aby byla v kocaru... to jsem pak trochu hystericka, priznavam 😅 a nikdo jiny nemuze nic delat, jen maminka, jsem z toho vyrizena 😀 ale lepší to asi nebude, ja bych teda uvitala vetsi klid 😅

Jinak dnes test o neco silnejsi, ale furt zadna dalnice, asi se objednam k dr, at se mrkne, co se tam deje, je to nejake divne.

syvunka
4. čer 2021

@lazuli35 tak to.je super,že čárka sílí. Jak píšeš- objednej se a uvidíš 😉

lazuli35
4. čer 2021

Tak uz je to tady, další biochemické 😞 no nic, nezbývá než doufat, že příště to už vážně vyjde.

syvunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
syvunka
4. čer 2021

@lazuli35 ježiš to mě mrzí 🥺 a je to jisté??? Už si byla u dr?

piskle89
4. čer 2021

@lazuli35 přišla MS? Ach jo 😩 To mi je opravdu líto

lazuli35
4. čer 2021

@syvunka nebyla, ale když jsem měla biochemicke před třemi lety, tak mi řekli, že pokud probehla zpozdena ms, tak nemusím dojít. Takže asi to nemá smysl jim tam volat. Uvidíme, jestli to bude ms, nebo jen něco jednorázového, to by asi šance byla, ale myslím, že je konec 😞 pozitivní na tom je ze hned za dva měsíce už to vyšlo , budu doufat, že tentokrát se taky brzy zadari a se správným koncem 😊

lazuli35
4. čer 2021

@piskle89 je to tak 😩 jedeme od znovu
@syvunka

Vy dejte pak holky vědět, jestli je u vás vše ok, budu vám držet moc pěsti! 🍀🍀🍀

piskle89
4. čer 2021

@lazuli35 to mě fakt mrzí 😩 nejhorší na tom všem je ta naděje, kterou člověk získá. O to víc to potom bolí..já měla biochemické v říjnu (manžel měl narozeniny, chtěla jsem mu to říct..a ráno na narozeniny jsem to dostala).
Jsi hodná! Děkuju.

syvunka
4. čer 2021

@lazuli35 jsi moc hodná. Vědět určitě dám. Ale jdu až za hrozně dlouho. To čekání bude nekonečný 😪

dekubo
4. čer 2021

@lazuli35 To je mi moc líto 😔 ale určitě se zase brzy zadaří.❤