TP červen 2021

rebekabebe
10. říj 2020

Ahoj dámy zakládám skupinu protože jsem hledala a hledala a nenašla skupinu pro ženy které to čeká v červnu 😊❤️ zde se můžete podělit o radosti počínající prvním testem, ultrazvukem. A zkušenější dámy můžou nám prvorodičkám poradit 😊 budu se na Vás těšit. Já jsem dnes 5+6 😊 potvrzené těhotenství v děloze tak snad do třetice se vše podaří už mám za sebou SP a ZT držme si navzájem palce ❤️❤️❤️

tez83
10. říj 2020

@rebekabebe tak já ještě čekám na potvrzeni...po několika biochemickych tehu a jedné revizi tento rok.😟Nicméně pokud i v pondělí bude test vypadat podobně,volám lékaři.
Vám gratuluji.👍😉

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 já gratuluji Vám a hlavně preju hodně zdraví to a kdy měla být menstruace? 🙂

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 jinak čárka krásně sílí ❤️❤️

tez83
10. říj 2020

@rebekabebe ano,sílí...mám z toho radost.Ms měla být v úterý.Vy jste ji asi měla mít ještě dřív,že?

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 tak to se biochemických může vyloučit 😊 jo mě to zjistili omylem dá se říct 🤣 jsou to dva týdny kdy mi brali krev a říkali že HCG je hraniční 13 no ve čtvrtek mi to doktorka potvrdila v pátek začali bolesti takže jsem si popsala v nemocnici a tohle úterý se ukázala bublinka na ultrazvuku ❤️ tak uvidím ve středu jestli bude více vidět... Stal se zázrak po roce a půl jsme si řekli že to zase skusime a první měsíc se zadarilo ale člověk se pořád boji o svoje druhé dítě jsem přišla ve 13tt

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 a hlavně já mám nepravidelný cyklus takže podle MS jsem 5+6 já to ale vidím na méně ale aspoň sem už něco viděla 🤣❤️

tez83
10. říj 2020

@rebekabebe to mě mrzí,já byla na revizi v březnu v 10tt.Cekam teda třetí,ale já budu asi starší...😁🙄🤷Jak to popisujete,tak už se také těším na ultrazvuk!!😁To je vtipné,že jste to zjistila náhodou.🤣🤣🤣

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 jinak můj test vypadal takhle víc jsem už netestovala a chvíli čekala 🤣🤣

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 měla jsem dlouho bolesti v podbřišku byl tam zánět a pak se řešilo jestli tam nejsou srůsty jen tak mi brali krev a řekli že udělají i HCG no a já už věděla že ta hodnota je pozitivní no a za dva dny test a den na to na gyndu aby se to potvrdilo protože MS nikde 🤣🤣🤣🤣

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 jako nejlepší byl můj gynekolog když se mělo vyřešit jestli je to v děloze nebo mimo děložní tak mi říká že už sem těch ultrazvuku měla dost tak ať se kouknu jestli je to dobrý a já tam tu bublinku hned vydělá tak mu říkám můžu domu je to tam kde má být 🤣🤣🤣🤣 ale divila jsem se HCG 750 a bublinka byla vidět 🤣🤣

tez83
10. říj 2020

@rebekabebe 🤣🤣🤣Tak to je slušný!

andreasvo
10. říj 2020

Ahoj holky přidávám se k vám jsem po ivf. Taky bohužel několik potratů. Jsem 4+1 na krev sem šla 3+6 a hcg bylo 124 tak doufám že vše dobře dopadne a v červnu si tady budeme posílat fotečky.Máte nějaké příznaky ?

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo určitě si budeme posílat fotečky a rozhodně dřív než v červnu pěkně i ultrazvuk 🤣 No moje příznaky začali cca pár dnů od oplodnění a to je strašná bolest bradavek trvá to už cca dva týdny jinak naštěstí vůbec nic občas chutě na něco co bych nikdy do pusi nestrčila 🤣🤣 jako např. kečupové brambůrky 🤣

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo a co ty nějaké příznaky? 😊

andreasvo
10. říj 2020

@rebekabebe to určitě 🍀příznaky přijde mi že sem tak nějak modrá vidím úplně žile a to nemám 50 kg 😀 jinak chutě ty jsou kdy mas další kontrolu ? Mas něco na udržení ?

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo utrogestan dvě tablety večer musím brát 😊 a na kontrolu jdu ve středu už se nemůžu dočkat 😊 bude první fotecka ❤️

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo ty jdeš kdy na kontrolu? 🙂

tez83
10. říj 2020

@andreasvo já teda boellestiva prsa, podbřišek,únava,a obcas,když se sehnul a zvednu,tak mi vlítnout blitky do krku.Jinak jsem ok.

andreasvo
10. říj 2020

@rebekabebe tak to je super🍀❤️

andreasvo
10. říj 2020

@rebekabebe na kontrolu v úterý říkal že se podívá i UTZ tak sem zvědavá❤️. Bude první miminko nebo už máš?

andreasvo
10. říj 2020

@tez83 tak to určitě biochemické nebude ! A test bude pěkně sílit ! 🍀

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo snad už první ❤️ už by se to mohlo povést a co vy dámy? První nebo druhé nebo víc? 🤣

tez83
10. říj 2020

@rebekabebe třetí.

andreasvo
10. říj 2020

@rebekabebe taky doufám že už konečně první ❤️

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@tez83 tak to je krásné ❤️

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo určitě se nám už zadari ❤️

andreasvo
10. říj 2020

@rebekabebe teď tomu dávám velkou naději ale to ty určitě taky 🙂 ❤️Jsi doma ?

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo ano já mám rizikové těhotenství kvůli genetické vade chromozonu takže mě čeká i plodovka a co ty? 🙂

andreasvo
10. říj 2020

@rebekabebe wau.....Joo taky sem zůstala doma mám za sebou ket při kterém sem chodila do práce ale bohužel nedopadl tak sem zůstala teď doma že to zkusím.To ti zjistil gynekolog tu vadu ?

rebekabebe
autor
10. říj 2020

@andreasvo tu mám od narození od mamky 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru