Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

lazuli35
24. čer 2021

@piskle89 díky! 😊

pavulka
25. čer 2021

Ahoj holky, tak já dnes první kontrola. Miminko je trošičku menší, ale plus minus odpovídá a byla vidět srdeční akce. Snad bude vše v pořádku 🙏🏻. Další kontrola 15.7., pokud bude vše v pořádku, tak mě rovnou čekají i první odběry.

dekubo
25. čer 2021

@pavulka moc gratuluji a kolikátý týden jsi měla být a kolik miminko měřilo?

dekubo
25. čer 2021

@lazuli35 tak v den vynechané ms by měla být myslím aspoň slabší čárka vidět, pokud by se to povedlo... Nebo to rovnou o týden posuň a budeš mít jistotu

pavulka
25. čer 2021

@dekubo dnes jsem 7+3 a velikost ti neřeknu. Tím, jak jsem měla posledních několik cyklů rozházených, tak vůbec netuším, kdy jsem mohla otěhotnět. A doktorka chce počkat do příště, aby porovnala, jak malé roste a já teď nebyla nervózní, že je o pár dní menší. Už jsem jednou v 8tt potratila před synem, tak je pro mě 8 tt takový první milník 😉.

dekubo
26. čer 2021

@pavulka jasně 😊 ono to určitě bude všechno v pořádku, stačí když to Dr. změří o milimetr jinak a hned je to den tam nebo zpátky

lazuli35
27. čer 2021

Ahoj holky, takže my tento měsíc nic, ms dorazila o cca 5 dní dřív, asi se to zase srovnává po tom biochemku, když jsem měla 9 dní zpoždění 🙃😫

dekubo
28. čer 2021

@lazuli35 To mě mrzí, věřím, že se u vás brzy zadaří ❤

lazuli35
28. čer 2021

@dekubo děkuji

monib66
1. črc 2021

Je tu někdo kolem 6DPO? Za 6 dní bych to měla dostat, tak jsem zvědavá, zda MS dorazí nebo ne 🙂

chasing_rabbits
6. črc 2021

Ahoj, přidávám se k vám. Letos na jaře jsem přišla při porodu o miminko. Podle lékařů se můžeme začít snažit o další na konci podzimu. Doufám tedy, že čas bude plynout a my se konečně po té hrozné bolestivé ztrátě dočkáme prvního děťátka.

lazuli35
8. črc 2021

@chasing_rabbits moc mě mrzí vaše ztráta, nechci si to radši ani představovat 😢😢😢 přeji hodně sil do dalšího snažení a snad se brzy zadaří 🍀🍀🍀

lazuli35
8. črc 2021

Ahoj, nechtěla jsem zakládat nové vlákno, tak se vás zeptám tady, když už jsem tu psala 😊 poprvé jsem koupila ovulační testy. Zajímalo mě, jak to teď budu mít s ovulaci, kdyz bylo biochemicke a pak se mi cyklus trochu rozhazel, a jak to vůbec funguje. Dnes jsem dělala testy dva, jeden dopo a druhý odpo, plus mínus byly stejné, hodně slabé. Možná ten odpo malinkato viditelnější. Dnes jsem 12 dc, má smysl dělat další test hned zítra, když dnešní vypadaly takto?? A asi teda budu testovat v odpolední čas. Máte někdo zkušenosti s ovu testy?

piskle89
9. črc 2021

@lazuli35 určitě. Testuj každý den a uvidíš, jak bude sílit a kdy bude pozitivní. Já měla jeden den slabý, další den silnější atd. U mě to byly skoky 😁

lazuli35
9. črc 2021

@piskle89 díky za info!😊 podle výpočtu, bych měla mít ovulaci v sobotu, ale teda nevím, že by to najednou tak rychle stouplo... si rikam, abych to neprosvihla, tak jestli netestovat dvakrat denne, dopo a odpo. Ale zas se mi nechce vyhazovat majlant za ovulacni testy 😅 rikam si, ze to ted moc resim, tak to beztak nevyjde 😀

piskle89
9. črc 2021

@lazuli35 za mě stačí jednou odpoledne 😊

lazuli35
9. črc 2021

@piskle89 díky 😊 jsem na to tedy zvědavá 😀

danvitka
10. črc 2021

@lazuli35 mě to třeba stoupá i klesá rychle. Třeba ráno negativní úplně, večer dokonale pozitivní a další ráno už zase slabý 😁 testovala jsem dva měsíce ráno i večer, ale naučilo mě to na sobě poznat ovulaci i bez testu. Vždy mě začala brnět noha od vaječníku na té straně kde to probíhalo 😃

lazuli35
10. črc 2021

@danvitka diky za zkušenost 😉 no já ted testovala tri dny po sobě a sílí to, ale fakt pomalu, takže já budu mít ovu asi někdy na konci cyklu nebo co 😅 dneska jsem 14 dc fotky jsou 14, 13 a 12 dc.

danvitka
11. črc 2021

@lazuli35 ja mívám 16-18DC, jednou dokonce 20

sylvka
autor
11. črc 2021

@lazuli35 já měla ovu 16 den cyklu 🤩🤩🤩

dekubo
11. črc 2021

@lazuli35 já teď měla ovulaci dokonce 24. nebo 25.den cyklu a otěhotnela jsem... takže klidně může přijít fakt později

lazuli35
12. črc 2021

@danvitka
@sylvka
@dekubo uvidíme, jak to nakonec bude. Ja se bojim, ze kdyz to bude pozde, bude kratka LF. Cyklus mivam max 28 dni.

lazuli35
14. črc 2021

Ahoj, tak jsem z toho ovu testovani zmatena 😅 buď jsem začala testovat pozdě, nebo ovu ještě bude, ale o tom pochybuji, tak pozdě a dnes byl test totálně snehobily, že už to snad víc ani nejde. A nebo nebyla ovu tento cyklus a nebo byla tu nejsilnější čárku, i kdyz nebyla tak silná jako kontrolní, ale to se mi taky nezdá (den po ani druhý po jsem nezaznamenala nějaké bolesti v podbrisku a většinou od prvniho cyklu od porodu mivam. No nic, asi budu muset začít s měřením bt, jelikož tolik času a energie, abychom se s manželem snažili obden celý cyklus nemáme. Ta naše dvouletá treperenda nám to moc neusnadnuje 😂

kristyna691991
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristyna691991
10. zář 2021

Ahoj ráda se přidám . Doma máme 22měsíční holčičku a chceme parťáka .snažíme se 7mesic ,dva měsíce zpět na testu duch,měsíc zpět samovolny potrat 🥺 doktorka my nasadila utrogestan . Do MS mám týden a už jsme nervózní kdy začnu testovat 🙈

janina92
10. zář 2021

Zdravím všechny 🙂jsem tu nová a hned jdu na vás s dotazem. Co si myslíte o mých testech? Nevím kdy byla ovulace, nesledovala jsem to. Cykly mám 28-30 dní. Ty zelené testy jsou stejná značka. Děkuji, Jana 🌸

alexkisss
10. zář 2021

Ahoj holky já sem po druhem transferu 5 denního embrya první se nepovedl nevíme proč druhy se snad povedl dnes 14 den po transferu a takovahle dálnice čekám na výsledky z krve které maji byt odpoledne všem vám držím palecky

kristyna691991
10. zář 2021

@janina92 zkusila bych digitální treba zitra nebo další den 🙂 , Taky jsem to takhle měla ,ale nevyšlo to .Držím palce ať máte větší štěstí 😊

alexkisss
10. zář 2021

Tak hCG 620 parada