Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

shel44
15. bře 2021

Ahojte 🙂 Tiež sa rada pridám. My sme čakali dieťatko druhé ( nový partner). A na prvom screeningu nám zistili vývojovú vadu ☹️ takze sme o mimi prišli bohužiaľ. Ale nevzdávame sa a mame nádej. 🙂 Genetika vyšla ok, takze po prvej prebehnutej Ms sme tomu nechali voľný priebeh. Začala som brat gynex a kyselinku. Ovulácia ma prebehnúť zajtra alebo pozajtra. Tak držte palce ženy 👍😈

kristyna2002
16. bře 2021

Tak ms dobazila

afrodyta
16. bře 2021

Zdravim holky ja mam.denska 8 denn do menstruace a doufam.ze uz nedorazi. Uz mesic beru na podporu tehu femibion tak doufam ze mi tenhle mesic i pomuze a bude tam nejaka fazolka 🙂 drzte palce

sylvka
autor
16. bře 2021

@shel44 vítám 🍀já mám taky nového partnera...tak aspoň vize,že to jde viď 😏ten můj děti nemá,tak mě furt napadá,jestli třeba ta pohyblivost spermií je ok😳člověk neví....

sylvka
autor
16. bře 2021

@kristyna2002 nevadí,hurá do dalšího měsíce .třeba chtějí naše miminka být vánoční dárečky 😄

sylvka
autor
16. bře 2021

@afrodyta držím ,to máš cca stejně do menzes jako já 😏ale mě už bolí břicho ,tak tomu má v nedávám ...

kristyna2002
16. bře 2021

@sylvka no to asi chtějí 🤣 každopádně já si dnes udělám ten kontryhelovy čaj a dopiju ho když už sem za něj dala takový prachy🤣 každopádně @sylvka držím palečky do příštího měsíce 😊

afrodyta
16. bře 2021

@sylvka me jeste nic neboli tak uvidime je pravda ze mw.teochu boleli prsa a bradavky moc si.toho mechci vsimat abych mebyla.moc zklamana

afrodyta
16. bře 2021

@sylvka me jeste nic neboli tak uvidime je pravda ze mw.teochu boleli prsa a bradavky moc si.toho mechci vsimat abych mebyla.moc zklamana

janccaaa
16. bře 2021

Ahoj, dovolím se taky přidat. Máme doma už jedno dítko. MS by mi měla dorazit v pátek/sobota... Ale už mě bolí břicho a záda, tak to moc dobře nevypadá... Ale očekávání samozřejmě jsou 😁😇🍀

rejzekl
16. bře 2021

@sylvka no já ti nevím,ten můj se mnou taky dost trpí,já jsem děsná štěkna první dva dny a den před 😀 takže vždycky pozná,že to dostanu protože je hned kvůli všemu vítr na střeše 😀 já neměla v pubertě nic,akné neznám a před rokem mi naskočilo a do teď jsem se ho nezbavila,mám ho celej měsíc a jen se to horší a nic nezabírá,jsem to vzdala, věk mi bere asi na "kráse" a na vlasech teda,to především 😂🤦

sylvka
autor
16. bře 2021

Takže dnešní sok děvčata 🎉🎉🎉12 den po ovu

janccaaa
16. bře 2021

@sylvka.... No tak to vypadá nadejne 🍾🍀 držím palce 😉

leilinkaa
16. bře 2021

@sylvka teda tak to gratuluji, to bych taky nekdy chtela zazit 😂😂😂 no me necekane dosla ms a pristi tyden jdu na ultrazvuk a pujdem na prvni uiu ! Tak snad se nekdy pridam do klubu 😂🤰

sami28
16. bře 2021

@sylvka no paráda, tak drzim palce at sílí! 😊

afrodyta
16. bře 2021

@sylvka no vidis gratuluju 🙂 me jeste nic neboli takze ka asi nic ale tobe rozhodne preju stesti 🥰

lilien282
16. bře 2021

@ponny1987 strasne moc dekuji verim ze ano 🙂 neprestavam doufat a moc mi tady pomaha cist si vase stastne chvilky 🙂 mohu trochu odvocit? Neni tu nekdo kdo ma jiz miminko a chtel by se podelit o to krasny jak to rict partnerovi? 🙂 jak prekvapit 🙂

lilien282
16. bře 2021

@sylvka strasne moc gratuluji 🥰a drzim palecky!!!!

sylvka
autor
16. bře 2021

Holky díky ✊
@lilien282 já mám dva a ani u jednoho to bohužel romantika nebyla.u prvního jsem mu to řekla do telefonu,u druhého dostal dudlík ....ale nic moc reakce.ted mám doma jiného partnera a chci vydržet aspoň týden,aby bylo vše jak má 🤷a za týden má 35 narozeniny 😄

lilien282
16. bře 2021

@sylvka no teeeda,tak to bude nejkrasnejsi darecek!!! 🥰

sylvka
autor
16. bře 2021

@lilien282 ale víš co to dá za práci vedle něj sedět a držet hubu????!!!😬😏😏😏😏

shel44
16. bře 2021

@sylvka jezis, tak to moc gratulujem 😍 a držím palce..! To je super. To vydrzis 😊 to bude darček aj preňho

shel44
16. bře 2021

Vie mi niekto z Vás poradiť, čo sakra znamenajú tie dve čiarky behom ovulácie? Vypada to tak, že testy sú stále negatívne.. ale stále sú dve.. a pritom mám plodný hlien, bolesti a presne viem, ktorý vaječník Zrovna funguje 😀 ale ta čiarka proste nie a nie sa vyrovnať druhej 🤨

kristyna2002
16. bře 2021

@sylvka je já ti věřila že z toho něco bude no vidíš tak ať si zdravá a mimco taky

sylvka
autor
16. bře 2021

@shel44 já měla ovulku 16 den ,dvě pěkny čárky a 17 den už byl negativní.

lilien282
17. bře 2021

@sylvka no ja osobně bych to nevydržela ani vteřinu 😂😂😂

lilien282
17. bře 2021

@sylvka a mela jsi nejake priznaky nebo jen vynechama MS

sylvka
autor
17. bře 2021

@lilien282 je to tezkY,ale furt mu tvrdím,že to dostanu v sobotu 😏no menzes 😄já měla poslední cyklus 31 dní,takže to znamená,že bych to měla dostat cca za 5 dní....já se řídím dle ovu,která byla 6,3 a tomu datu početí odpovídá i síla testu.💯cili si myslím,že ani nezáleží na dylce cyklu,ale kdy proběhla ovulka.

enji11
17. bře 2021

@sylvka ten prouzkovy jsi si dělala před nebo po clearblue??

sylvka
autor
18. bře 2021

@enji11 ahoj,clearblue a prvního ducha jsem dělala první ,podle posl výpočtu,když jsem to měla to bylo 9 den po ovu .mrkni do alba 💯