Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

syvunka
26. kvě 2021

@lucahv já si ho dneska zkusila udělat, jsem cca 10 DPO a nic. Ale u kluků jsem slabou čárku měla taky až po vynechání MS.
Mě jen teď znepokojuje ta divná bolest břicha. Ještě než jsme se začali snažit, tak jsem tohle nikdy neměla. ( když jsem měla plodné dny, tak žádný sex nebyl, protože se manžel fakt bál, abych neotehotnela😀)
A ted, když se snažíme, tak mám vždy týden před MS tuhle divnou bolest. Tak mě napadá vše možné- uhnizdovani nebo zda nemám nějaký zdrav.problem atd...

lucahv
26. kvě 2021

@syvunka to se muže ještě objevit 😊 jinak kamarádka takové pichani měla taky a prý je to tím ze deloha není zvykla na sperma a mění se trosku ph a prostředí

syvunka
26. kvě 2021

@lucahv aha, tak to jsem ještě neslyšela. No už je to taky pěkná doba od toho, kdy jsme se o miminko snažili naposled.... tak uz to tělo po tolika letech asi taky bude reagovat jinak.

sylvka
autor
26. kvě 2021

@lucahv no je to tu trošku jiný,nicméně příspěvky tipů,15 dni zpoždění ,test negativní jsem těhotná?jsou tu stále.

syvunka
26. kvě 2021

@sylvka 😄😄😄

rejzekl
26. kvě 2021

@sylvka a pak je ještě upgrade ve stylu .. 4DPO ani duch,už ztrácím naději,že to vyšlo, protože 2 hodiny po ovulaci mě bolí prsa, zvracim,bolí mě břicho, teče mi mlíko,roste mi pupek a to jsem nikdy neměla 😂😂🤦💪

nick1234
26. kvě 2021

Ahoj pridam se k vám, mám už 5leteho syna, a teď snad čekáme druhé☺️ v únoru jsem byla na revizi ve 13. týdnu z důvodu neprospívání plodů (přestalo bit srdíčko) a teda nejhůř z nás to nesl syn, který to oplakal, na sourozence se hrozně těšil, a teď se pořád ptá kdy už to konečně bude...Jak se vám holky podařilo "tajit" těhotenství? Mě přijde to na mě musí každý poznat🙈 i v práci se mě ptají jestli jsem už těhotná (vědí o předchozím nezdaru i že se znovu snažíme). Předtím jsme to všem tak nějak automaticky oznámili po potvrzení na ultrazvuku ale teď bych ráda počkala, hlavně u širší rodiny a kamarádů a před synem aby nebyl případně zklamaný...bydlíme s rodiči, takze u nich asi budeme muset s pravdou ven, protože si rádi vecer všichni posedime u vinka nebo piva, takže se mi to asi nepodaří utajit, a lhát moc neumím 🤷 ale ráda bych jinak počkala alespoň na konec toho 3.mesice

syvunka
26. kvě 2021

@nick1234 tak ja těhotná zatím nejsem.snazime se 3 měsíce a zatím nic. Rodině a tak jsme to vždy řekli skoro hned, ale pokud to vyjde, tak v práci bych s tím chtěla počkat až po 12tt

tamarakralova
26. kvě 2021

@syvunka já u obou holek měla cca 5tý den od oplodnění takové těsno v podbřišku, jako kdyby měl tam tlačil kamínek :D prostě jsem to věděla :D

nick1234
26. kvě 2021

@syvunka no právě mi jsme jim to taky řekli hned, ale pak když to nedopadlo tak to bylo hodně nepříjemný všem říkat že jsem o miminko přišla...vím že se to může kdykoliv behem těhotenství ale přeci jen ty první 3 měsíce jsou nejrizikovější 🤷 no v práci chci taky počkat, pracuji ve škole, takže předpokládám že se to dozví a nastoupime v přípravném týdnu na konci srpna😍

piskle89
26. kvě 2021

@nick1234 já to u syna říkala na Vánoce. V té době 11.týden. Vidět to na mně nebylo, ale byla jsem pořád unavená. Teď vím, že to řeknu dřív, až se konečně zadaří, protože se často s mamkou vídáme, ségra je budoucí porodní asistentka...a hlavně já jsem zvyklá s nimi sdílet vše 😁 širší rodině asi až kolem toho 3.mesice.
V práci to řeknu určitě až kolem 3. Měsíce. V minulé práci (ve škole) jsem to musela říct brzy, protože za mnou přišel šéf a chtěl mě v dubnu vyslat na Slovensko (termín červenec). Tak jsem mu musela říct, že to už asi nedám 😁 Ale byl skvělý a mlčel, než jsem to řekla já..po screeningu

tamarakralova
26. kvě 2021

@nick1234 U první jsme to to řekli až ve 12tt - sice jsem měla pocit, že to na mě vidět jde, ale nikdo se neptal. U druhé to na mě tchýně poznala v 6tt (tři dny po // ) - prý jsem první trimestr strašně hádavá :D :D :D

syvunka
26. kvě 2021

@tamarakralova jo tak to si popsala úplně přesně,jako to mam já. Ale měla jsem to tak i posledně a stejně jsem to dostala. Ale třeba jsem si to zavinila tím, že jsem byla v infrasauně, což prý není vubec dobré...

lendot
27. kvě 2021

Ahoj holky, prosím, mám na Vás dotaz ohledně snažení se o miminko a Papilocare gelu. 🙄 Doktorka mi doporučila kvůli zjištěnému ascusu (dle doktorky nic vážného z čeho bych se měla stresovat) si koupit Papilocare gel, ale je to prý léčba na 3 - 6 měsíců ... Ten měsíc v klidu budu aplikovat a měsíc počkáme, ale čekat další čtvrt rok nebo půl rok se nám moc teda nechce... co myslíte? Jak byste to vyřešily vy? Budu vděčná za rady. Má některá s tímto gelem zkušenost? Děkuji! Hezký den 🍀

nick1234
27. kvě 2021

@lendot já to teda neznám ale jestli je to jen nějaká podpůrná léčba, tak spíš bych to pochopila tak, že výsledky se můžou dostavit až za 3-6 měsíců, ale nic nebrani tomu, kdyby jsi náhodou otěhotněla už teď ne?🤷

sylvka
autor
27. kvě 2021

@rejzekl jo přesně 😄holky,jsem čtvrtý den po ovu,mám bolesti podbřišku,bolí mě strašně prsa a už jsem 2 krát zvracela,test negativní ...stalo se to někomu?

syvunka
28. kvě 2021

@sylvka tak tohle neznam. Mě teda bolelo břicho cca 4 dny po ovu a bolelo mě asi 4 dny. Teď už nic, ale bolí mě prsa. Tak uvidím, zda mrcha v pondělí dorazi nebo ne...

piskle89
28. kvě 2021

U nás takto ♥️ Dnes 13dpo, zítra oficiální termín ms, tak doufám, že nedorazí.

syvunka
28. kvě 2021

@piskle89 juuuuu moc moc držím palce, aby bylo vše v pořádku

piskle89
28. kvě 2021

@syvunka děkuju! Po 1,5 roce jsem to chtěla na nějakou dobu zabalit. Nechat se naočkovat a po prázdninách to začít řešit s Dr. Už jsem z toho byla špatná. A včera první slabá čárka v limitu. A dnes už toto. Už několik dní mi není dobře, tak jsem si říkala, že se asi něco děje 😁♥️

leilinkaa
29. kvě 2021

Ahoj holky vracim se pomalu a jiste do snazeni. Nase skoro ted uz 2 rocni snazeni jsme na mesic a pul ,,prerusili,,. Byla jsem se ockovat na covida, tak jsme si rikali ze dochazku a snazeni se v caru obnovime az po ockovani. Pred jsme stihli jedno iui, ktere nedopadlo a ted po ms pujdem do dalšího...

syvunka
29. kvě 2021

Vím, že je ještě brzo, ale nevydržela jsem to a ráno jsem si zkusila udělat test. Termín MS mám v pondělí. Ale II už jsou krásně vidět 🤩🤩

piskle89
29. kvě 2021

@syvunka Taky krásné 👏👏👏 Tak ať je vše v pořádku 🙏

tamarakralova
29. kvě 2021

@syvunka Páni, gratuluji 😍🍀

dekubo
29. kvě 2021

Ahoj holky, ráda bych se přidala 🤩 mám dceru starou 1,5 roku a snažíme se o druhé mimčo, už vlastně déle než rok, akorát pořád kojím a teď jsem asi poprvé po porodu měla ovulaci a muž je na celý víkend pracovně pryč 😁😁 tak já tady s vámi asi nějaký čas ještě budu 😁

dekubo
29. kvě 2021

A je tu vůbec ještě někdo, kdo nemá 2 čárky na testu?

tamarakralova
29. kvě 2021

@dekubo Ahoj, neboj třeba já. Ale my se chceme začít snažit až v létě. Původně byl v plánu srpen, ale asi zkusíme už v červenci. Trošku ve mě hlodá, že ted mi končí MS a jestli nezačít už v červnu.
Mám dvě děti unor a duben. Chtěla bych zase tak nějak to jaro, to je hezké období. Ale učím, tak aby to bylo fer k zaměstnavateli a žákům zvažovaůla jsem i pozdní léto, ale nenene chci jarní miminko a práce jde bokem :D

piskle89
29. kvě 2021

@syvunka akorát se hrozně bojím. Bolí mě podbřišek, dnes by měla normálně ms dojít. Tak doufám, že nepřijde 🙏

syvunka
29. kvě 2021

@piskle89 neboj, dle těch čárek, co máš, MS určitě nepřijde 😉 ja se taky bojím. Už jsem jednou potratila,takže se nechci předem radovat. Snad bude čárka silit hezky jako u tebe😊😊

dekubo
29. kvě 2021

@tamarakralova já mám dceru v prosinci a taky bych teď chtěla nějaké jarní/letní miminko 🥰 ta zima byla trochu otravná