• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................48 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................24 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................24 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................19 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................18 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................16 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................14 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................14DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................15 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................12 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................11 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................6 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................6 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................4 DC

Ahojky, dovolila jsem si dneska opravit tabulku... Jak jste prožily neděli?
20. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@haaninaa No neděle právě, že nic moc.
20. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 Já byla v práci, takže otrava :unamused: A jaká zprávička tě potěšila?
20. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 Ale jedna malá ohledně práce, ale ještě není nic jistý, takže potěšená jen na půl a čekám, jestli budu moct jásat a nebo prořvu celý týden ze zklamání.
20. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 Tak to držím palečky ať to klapne :slight_smile:
@haaninaa A co ty? Jaký jsi měla víkend?
20. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 No to já doufám, že to dopadne. Když ne tak na jaře už snad ano.
20. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................49 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................25 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................25 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................20 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................19 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................17 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................15 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................15DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................13 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................12 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................7DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................7 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
21. únor 2011 v 05:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 - ahojky, docela to šlo, jen to pondělí by měli zrušit, to je vždycky děs...
21. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky jak se tu máte??no my čekáme na tu hematologii a pak snad už honem na snažení :slight_smile: :wink:
21. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous @haaninaa Ahoj holky, tak pondělí je už konečně za náma. Už jen 2 dny antibiotika a pak se vrhneme na snažení. Nemělo by vadit, že jsem brala týden antibiotika, že ne? :frowning2:
21. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 tak jako nevím jestli to nevadí :sweat_smile: určitě máš oslabenou imunitu,ale jestli to vadí na snažení nevím :sweat_smile: jinak my se rozhodli že čekáme do toho 15.3 na tu hematologii se bojím kdyby se to povedlo aby to pak s tou krví nebyla komplikace nevím co tam mám tak ty 3 týdny počkám :slight_smile: :wink:
21. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................450 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................26 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................26 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................21 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................20 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................18 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................16 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................16DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................17 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................14 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................13 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................8DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................8 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................6DC

Ach jo, dneska bych měla TP :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2011 v 05:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 - ahojky, určitě ne, je spousta holek, co při antibiotikách otěhotněla, takže určo ne.... Tak držím palečky.. :grinning:
22. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 - ahojky, to mě mrzí... drž se, určitě se brzy zadaří...
22. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
Tak Šíma už má průdušky čisté, za to na nás vlezly neštovice :confounded: Ale aspoň to budeme mít za sebou a nebudu se toho bát v létě :slight_smile:
@majjka24 neboj, brzy budeš mít nový termín porodu :wink:
@domca89 držím palce, ať to klapne :slight_smile:
22. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 Beru, drž se. Musí to být hrozné, ale ty jsi silné děvče :slight_smile:
@haaninaa To ráda slyším :slight_smile: Dneska vezmu poslední a v pátek to riskneme :wink:
22. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 Teda to už jsem asi slon 450DC :grinning: :grinning: :grinning: Jinak opravím tabulku podle stavu. :frowning2:

Nikissek 28 (...)...................................................................................................26 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................26 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................21 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................20 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................18 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................16 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................16DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................17 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................14 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................13 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................8DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................8 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................6DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

@lucija Neklaplo to už 17. 2. jsem byla na vyvolávačce a tak už po 5.ti dnech přišla MS takže dnes 1DC. Jinak snažení jsme tak nějak odložili na vedlejší kolej a teď jsme upřednostnili práci s tím, že když to vyjde budeme rádi, když ne nc se neděje.
22. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 Já právě myslela tu práci, ať to klapne...zaměstná Tě to a hned jak to nebudeš čekat tak budou dvě čárky :wink:
22. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija když se k tomu dostaneme tak možná jo, práce mě hodně časově vytíž a spřítelem budeme spolu doma jen o víkendech.
22. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 tak ti to klaplo kočko s tou novou prací??? :slight_smile: :wink:
22. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nikissek 28 (...)...................................................................................................27 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................27 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................22DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................21 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................19 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................17 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................17DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................15 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................14 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................9DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................9 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................7DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................2 DC

Jinak Vám moc všem děkuju, snažila jsem se na to moc nemyslet, ale stejně..... :frowning2: Jsem se musela včera držet u jednoho pána, když mi řekl, ať jsem ráda, že ještě nemám děti (kolegyně má zase nemocnou malou), Ach jo. Ještě sousedka má 3 týdenního chlapečka , kočárek do patra nevynesou, tak stojí před naším vchodem..... :unamused:
23. únor 2011 v 05:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous To se právě stále neví, dovím se to tenhle týden, už snad. :( Taky už mě nebaví furt čekat co a jak a jestli jo nebo ne.
23. únor 2011 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 tak držím pěsti aby to vyšlo :slight_smile: :wink:
@majjka24 je to těžký beruško já vím :frowning2: ale drž se holka musíš věřit že se vám to povede a neztrácet naději moc ti držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous Moc děkuju, už teď z toho mám nervy na pochodu
23. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 to věřím že je to náročný :sweat_smile: :rolling_eyes: ale vydrž už musí dát vědět výsledek :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous Ono už na to čekám totiž 3. týden tak první týden to vůbec nervy pochodovali, druhý týden už to polevilo, a teď už ani na mobil nekoukám, protože čekám, že se to stejně dozvím až v pátek jako vždycky ne-li až v sobotu. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 to je teda mazec 3 týdny on pak člověk po dlouhé době rezignuje viď a pak se už nenervuje to je jediný pozitivum :slight_smile: :wink:
23. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous no neřekla bych, že pozitivum. ale rezignovala jsem už snad ve všem, takže tohle už je jen drobnost
23. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nikissek 28 (...)...................................................................................................28 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................28 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................23DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................22 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................20 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................18 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................18DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................19 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................15 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................10DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................10DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................8DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC
24. únor 2011 v 05:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@adrous Děkuju, jsi moc hodná, snad máš pravdu, snad se nám to někdy, časem povede
24. únor 2011 v 05:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek