Snažíme se o miminko. Jak často mít sex?

simpar
5. led 2020

Ahojky, chci se zeptat, jak často máte pohlavní styk s partnerem/manželem při snaze o miminko?

sudylichozrout
5. led 2020

@simpar Nejlepsi bude, kdyz se budete milovat pro radost, z lasky a tak casto, jak budete mit chut a naladu. A ne protoze musite plodit.

kachna001
5. led 2020

No minimálně jednou měsíčně to být musí 😁

makra1988
5. led 2020

My si to užívali to plození, a i po 13 letech vztahu třeba i každý druhy den 😍😍😍😍jak u prvního, tak nedávno i u druhého

terka80
5. led 2020

@simpar ideal je obden ale nekdy na to taky nemame chut ze.ja se snazim jen v plodnych dnech je to prubeh tyden,gyn mi rekla mejte 3 styky a staci to 😉

llorak
5. led 2020

@simpar nám se 5 měsíců nedařilo, tak jsme jeli v kuse každý den a povedlo se 🤔🥰

simpar
autor
5. led 2020

@terka80 Takže v plodných dnech 3 x týdně nebo to myslíte každý měsíc 3 x týdně? 🙂

terka80
5. led 2020

@simpar v plodnych dnech 3x.Zalezi na vas jestli chcete kazdy den nebo obden,ale dohromady musi byt 3

barcachejn
5. led 2020

Milujte se proto ze chcete a ne proto ze musite 🙂 my jsme se milovali kdykoli se nam chtelo vubec jsem nehlidala ovulaci nic a povedlo se nam mimi 🙂 chce to byt hlavne v klidu a nechat to samo prijit 🙂)))

jjasmina
Autor odpověď smazal
Zobraz
eloise02
5. led 2020

@jjasmina Tak pokud jste se milovaly se ženou, tak se nedivím, že to nešlo.

kachna001
5. led 2020

@eloise02 přesně to mě taky napadlo 😁😁😁🙈

jjasmina
6. led 2020

@eloise02 Ted jsem to teda omylem smazala , ale nějak nechápu, proč bych se měla milovat se ženou...Jako že nám to pul roku nešlo?

jjasmina
6. led 2020

@eloise02 Ono ne vždy po opakovaných potratech to jde rychle...ale zadařilo se nakonec, přeji hezky den

sudylichozrout
6. led 2020

@jjasmina Asi pravdepodobne narazi na hrubku, kterou jsi v prispevku udelala.

jjasmina
6. led 2020

@sudylichozrout aha tak to jooo , mě to nešlo upravit a znovu se mi to psát nechtělo 😅

eloise02
6. led 2020

@jjasmina Ne na hrubku, ale hned na tři hrubky. "My jsme chtěly - milovaly - měly". Všechno s tvrdým "y".

jjasmina
6. led 2020

@eloise02 dík za upozornění, ale v mým stavu , můj nejmenší problem jsou hrubky 😅