• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@mary2222 Jsem taky astmatik. Nijak silný, ale i tak jsem otěhotněla. V těhotenství s Danečkem mi dokonce bylo líp a astma mě vůbec netrápilo. Zato teď na něj beru léky. Ale prý při nich můžu být normálně těhotná, nevadí to. Radila jsem se o tom s doktorkou asi 100x, abych měla jistotu.

Holky, nenapadlo vás někoho vyzkoušet pre-seed lubrikační gel? Prý dělá přirozené prostředí pro spermie a napomáhá tak otěhotnění.
3. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že bych si psala sama se sebou?
3. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 na ten gel je někde tady reklama že? nad tím jsem ještě nepřemýšlela
3. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mary2222 Já chodím ještě na diskusi o BT a tam to právě holky psaly, ale moc názorů tam není.
Kuk sem: http://www.pre-seed.cz/
3. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ahojky, no Šíma byl dva týdny nachcípanej a pak to završil neštovicema :grinning:
3. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 nad tím gelem jsem taky přemýšlela, ale uvidíme jak dopadne spermio a co mi poradí doktor.
3. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija Nestraš, my byli dneska v čekárně s klukem se zarděnkama!
3. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Zarděnky? Já myslela, že proti tomu se očkuje :confused:
3. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija No malej je očkovanej, takže by to chytit neměl, ale jestli já jsem těhotná, tak to může být problém. Uvidíme, jestli vůbec jsem...
4. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ty by jsi určitě měla být očkovaná taky, ne? Taky nás v dětství očkovali :wink:
A kde je zbytek soudružek? Nějak to tady flákáte :wink:
4. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija Já vůbec nevím. Asi. Ten malej chlapeček očkovanej nebyl, protože v době očkování prý měl neurologické problémy, tak očkovat nemohli.

Jinak už začíná jít do tuhýho, jsem 9 dní po ovulaci, tak se brzy ukáže, jestli to vyšlo nebo ne. Začínám být napnutá.
5. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak se tu asi přes týden moc ukazovat nebudu, momentálně jsme bez autíčka, takže chodíme pěšky na vlak a to zabírá tolik času že nestíhám, už vše domluvené na novou práci a jen čekám, až se opraví jejich auto.
5. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se objetuju :grinning: a opravím to po 2dnech. :wink:

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................31 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................29 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................27 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................27 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................28 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................25 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................24 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................19 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................19 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................17 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................12 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................12 DC

Tak kdyby nějaká chybička opravte si podle svého. :sunglasses:
5. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se u nás odmítalo vylézt z vany i na večeři. Tak když nešel Daneček k večeři, musela večeře za Danečkem :grinning:
5. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to je pěknej čertík já jsem vyšťavená byla jsem v zoo malej si zdříml a zas vyvýděl jak černá ruka jsem fakt KO :frowning2: :sweat_smile:
5. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous I když malýmu nepřeju, že je teď nastydlý a chrchlá, tak jsem ráda, že díky tomu aspoň každý den po obědě spí. Normálně už mi totiž přes den nespává. Teď si tři dny za sebou dal normálně 3 hodiny po obědě.
5. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tak já ho většinou naženu do postýlky jen vyjmečně nespí když se někam jede nebo jdem na návštěvu,ale co ti malej bude dělat ve školce?? :sweat_smile:
5. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous On už tam je na 5 dnů v měsíci a někdy spí, někdy nespí.
5. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo my jdem teprve v březnu na zápis to bude asi boj jestli vůbec někam vezmou :frowning2: :fearful:
5. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám školku přímo před barákem, takže jsem šťastná. Navíc je to jediná školka u nás ve městě a v širokém okolí, která bez problémů přijímá děti třeba i během roku. Začátky byly kruté. Šel tam 2x a pohoda, hračky, vysmátej... pak si to okoukal a asi tři měsíce řev, řev, řev, totální hysterie. A teď už se to zas srovnalo. Ale to je tím, že tam je jen na 5 dnů v měsíci, neměl čas si tam rychle zvyknout.
5. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 tak co jak ti to dopadlo s tou prací??? :sweat_smile: :confused:
7. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous No jako neoficiálně ano, oficiálně stále čekám kdy bude místo. :frowning2:
8. bře 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 té tvojí fotky jsem se lekla :grinning: :grinning: :grinning:

@domca89 tak už to snad bude brzy jisté :slight_smile: :wink:
8. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 fotka drsná :grinning: :grinning: :grinning:
Baby tak co? Jak jste na tom? Já už do sebe začla lít i maliník a ve čtvrtek odpoledne vezeme bělouše na průzkum, tak držte palce :wink:
9. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 kurde, Tě ale napínají, co? Takže teď jsi ještě pořád zaměstnaná ve staré práci? Nebo jsi doma a čekáš na přijetí?
9. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 Já už to jednou opravovala na stránce před :slight_smile: Teď už jsem 9 DC. a ještě jsem tam někoho připisovala, ale už nevím koho :sweat_smile: Jdu to opravit :wink:
9. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija neopravím, jsou to na mě moc složitý počty :grinning:
9. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...a ještě si píšu sama ze sebou :sweat_smile: Radši to na chvilku zabalím a jdu něco dělat :grinning:
9. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija já to taky neopravím, vzhledem k délce cyklů, nevím jak to lidi mají. Jsem zatím spokojená, na to že se snažíme od začátku února :wink: Ale uvidím až 21.3.
9. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Gratuluji k těhu :slight_smile: 21.3. jdeš k doktorce?
9. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek