Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

lenik_25
3. bře 2011

@mary2222 Jsem taky astmatik. Nijak silný, ale i tak jsem otěhotněla. V těhotenství s Danečkem mi dokonce bylo líp a astma mě vůbec netrápilo. Zato teď na něj beru léky. Ale prý při nich můžu být normálně těhotná, nevadí to. Radila jsem se o tom s doktorkou asi 100x, abych měla jistotu.

Holky, nenapadlo vás někoho vyzkoušet pre-seed lubrikační gel? Prý dělá přirozené prostředí pro spermie a napomáhá tak otěhotnění.

lenik_25
3. bře 2011

Tak že bych si psala sama se sebou?

mary2222
3. bře 2011

@lenik_25 na ten gel je někde tady reklama že? nad tím jsem ještě nepřemýšlela

lenik_25
3. bře 2011

@mary2222 Já chodím ještě na diskusi o BT a tam to právě holky psaly, ale moc názorů tam není.
Kuk sem: http://www.pre-seed.cz/

lucija
3. bře 2011

@lenik_25 Ahojky, no Šíma byl dva týdny nachcípanej a pak to završil neštovicema 😀

lucija
3. bře 2011

@lenik_25 nad tím gelem jsem taky přemýšlela, ale uvidíme jak dopadne spermio a co mi poradí doktor.

lenik_25
3. bře 2011

@lucija Nestraš, my byli dneska v čekárně s klukem se zarděnkama!

lucija
3. bře 2011

@lenik_25 Zarděnky? Já myslela, že proti tomu se očkuje 😕

lenik_25
4. bře 2011

@lucija No malej je očkovanej, takže by to chytit neměl, ale jestli já jsem těhotná, tak to může být problém. Uvidíme, jestli vůbec jsem...

lucija
4. bře 2011

@lenik_25 Ty by jsi určitě měla být očkovaná taky, ne? Taky nás v dětství očkovali 😉
A kde je zbytek soudružek? Nějak to tady flákáte 😉

lenik_25
5. bře 2011

@lucija Já vůbec nevím. Asi. Ten malej chlapeček očkovanej nebyl, protože v době očkování prý měl neurologické problémy, tak očkovat nemohli.

Jinak už začíná jít do tuhýho, jsem 9 dní po ovulaci, tak se brzy ukáže, jestli to vyšlo nebo ne. Začínám být napnutá.

domca89
5. bře 2011

Zdravím, tak se tu asi přes týden moc ukazovat nebudu, momentálně jsme bez autíčka, takže chodíme pěšky na vlak a to zabírá tolik času že nestíhám, už vše domluvené na novou práci a jen čekám, až se opraví jejich auto.

domca89
5. bře 2011

Tak já se objetuju 😀 a opravím to po 2dnech. 😉

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................31 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................29 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................27 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................27 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................28 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................25 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................24 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................19 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................19 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................17 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................12 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................12 DC

Tak kdyby nějaká chybička opravte si podle svého. 😎

lenik_25
5. bře 2011

Dneska se u nás odmítalo vylézt z vany i na večeři. Tak když nešel Daneček k večeři, musela večeře za Danečkem 😀

adrous
5. bře 2011

@lenik_25 to je pěknej čertík já jsem vyšťavená byla jsem v zoo malej si zdříml a zas vyvýděl jak černá ruka jsem fakt KO ☹ 😅

lenik_25
5. bře 2011

@adrous I když malýmu nepřeju, že je teď nastydlý a chrchlá, tak jsem ráda, že díky tomu aspoň každý den po obědě spí. Normálně už mi totiž přes den nespává. Teď si tři dny za sebou dal normálně 3 hodiny po obědě.

adrous
5. bře 2011

@lenik_25 tak já ho většinou naženu do postýlky jen vyjmečně nespí když se někam jede nebo jdem na návštěvu,ale co ti malej bude dělat ve školce?? 😅

lenik_25
5. bře 2011

@adrous On už tam je na 5 dnů v měsíci a někdy spí, někdy nespí.

adrous
5. bře 2011

aha tak to jo my jdem teprve v březnu na zápis to bude asi boj jestli vůbec někam vezmou ☹ 😨

lenik_25
5. bře 2011

Já mám školku přímo před barákem, takže jsem šťastná. Navíc je to jediná školka u nás ve městě a v širokém okolí, která bez problémů přijímá děti třeba i během roku. Začátky byly kruté. Šel tam 2x a pohoda, hračky, vysmátej... pak si to okoukal a asi tři měsíce řev, řev, řev, totální hysterie. A teď už se to zas srovnalo. Ale to je tím, že tam je jen na 5 dnů v měsíci, neměl čas si tam rychle zvyknout.

adrous
7. bře 2011

@domca89 tak co jak ti to dopadlo s tou prací??? 😅 😕

domca89
8. bře 2011

@adrous No jako neoficiálně ano, oficiálně stále čekám kdy bude místo. ☹

adrous
8. bře 2011

@lenik_25 té tvojí fotky jsem se lekla 😀 😀 😀

@domca89 tak už to snad bude brzy jisté 🙂 😉

lucija
9. bře 2011

@lenik_25 fotka drsná 😀 😀 😀
Baby tak co? Jak jste na tom? Já už do sebe začla lít i maliník a ve čtvrtek odpoledne vezeme bělouše na průzkum, tak držte palce 😉

lucija
9. bře 2011

@domca89 kurde, Tě ale napínají, co? Takže teď jsi ještě pořád zaměstnaná ve staré práci? Nebo jsi doma a čekáš na přijetí?

lucija
9. bře 2011

@domca89 Já už to jednou opravovala na stránce před 🙂 Teď už jsem 9 DC. a ještě jsem tam někoho připisovala, ale už nevím koho 😅 Jdu to opravit 😉

lucija
9. bře 2011

@lucija neopravím, jsou to na mě moc složitý počty 😀

lucija
9. bře 2011

No...a ještě si píšu sama ze sebou 😅 Radši to na chvilku zabalím a jdu něco dělat 😀

medvik
9. bře 2011

@lucija já to taky neopravím, vzhledem k délce cyklů, nevím jak to lidi mají. Jsem zatím spokojená, na to že se snažíme od začátku února 😉 Ale uvidím až 21.3.

lucija
9. bře 2011

@medvik Gratuluji k těhu 🙂 21.3. jdeš k doktorce?