Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ivanka8485
19. bře 2011

Ahojky, tak jsem zkoušela test ráno GS mamatest 10, do limitu tam byl neznatelný duch, to jsem viděla jen já, pak po limitu tak do hodky se objevil zřetelný duch. Ach jo, tak já nevím, co s tím, MS zatím nic, špinění v podstatě téměř žádné, jen miniaturní občas, ale na intimce nic není poznat. Může to být i cysta, tak uvidíme, zatím to nechám zas být, zkusím zítra ráno další... 😒

lucija
19. bře 2011

@ivanka8485 Ahojky, no já nevím, ale já bych to viděla pozitivně, třeba jsi otěhotněla později a tak to na testu není ještě tolik vidět.....počkej tak týden a pak testuj znovu a to už by mělo být víc než jisté 😉

lucija
19. bře 2011

@ivanka8485 jde ten duch vyfotit?

ivanka8485
19. bře 2011

nevím, já mám jen mobil a tím to nejde. Počkám a uvidím.

lenik_25
19. bře 2011

@ivanka8485 Strašně moc bych ti těhotenství přála, ale ještě počkej, jaký bude test za 2-3 dny. Já měla totiž zrovna posledně na mamatestu 10 pětkrát za sebou ducha a pak jsem to dostala ☹

lenik_25
19. bře 2011

@majjka24 Ahojky, můžeš mi v tabulce opravdit, co užívám? Teď je to femibion a kontryhel. Chystám se v období ovulky na grepový 100% džus.

lucija
19. bře 2011

@lenik_25 ahojky, a na co grepový džus? Na něco specielního?

domca89
19. bře 2011

Krásný víkend dámy, tak jsem zase tadypo 100letech tady. Autíčko už celé dva týdny nejezdí a tak je hodně času zabito chůzí na vlak, z vlaku a prací. Ale jinak momentálně by mi za 3dny měla dorazit MS a protože jsem na to brala 5dní prášky tak by opravdu dorazit měla. Tak uvidíme, jak to dopadne.

domca89
19. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................45 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................43 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................19 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................40DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................13 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus......................................8 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................32 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................32 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................32DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................25 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................25DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................29 DC

Tak a je to tady a i opravené.

eveleninka
19. bře 2011

ahoj holky jsem tady po dlouhé době jelikož jsem ležela v pelíšku s teplotami,a teď mě ještě stále bolí v krku a mám šílenou rýmu,jak jste na tom vy taky vás dohnala malá chřipka??

domca89
19. bře 2011

@eveleninka No naštěstí mě "zatím" chřipka a ani jiné nachlazení nedostihlo, což se divím, protože u nás v práci dokonce zakázali dovolené kvůli marodům. Každej co tam je navíc chrchlá a smrká.

lenik_25
19. bře 2011

Ahoj, tak mě dostihla střevní chřipka, včera jsem blila jak amina, dneska by průjem a teplota a bolest kloubů a už je líp. Chytla jsem to od prtěte, asi něco přitáhl ze školky nebo z herny.

@lucija Grepový džus se pije v období ovulace. Tak půl litru denně. Zlepšuje to kvalitu hlenu či co.

lenik_25
19. bře 2011

@lucija Tady jsem ti objevila pěkný příspěvek od jedné maminy z womenzone.cz, který by ti mohl napovědět:

"Tak u mě to bylo podobně, jen s tím rozdílem, že já to z hlavy nepustila vůbec 🙂) Loni jsem otěhotněla 4 měsíce po vysazení HA - nedopadlo to. Po revizi jsem brala 3 měsíce Clostík a Utrogestan - zase nic. Pak jsem začala pít kontryhel a drmek - nic. Začala jsem měřit BT - ovulka jak z učebnice - ale zase nic. Už jsem začala být zoufalá, protože ten věk u nás sakra hraje velkou roli. Není starší jen můj přítel, ale i já. Měla jsem laťku - do kdy. Takže tento, popř. příští měsíc poslední šance. Minulý měsíc jsem se zbavila jedné věcičky, kterou jsem měla pro mimčo koupené z loňského těhu - dudlíku. Je to 1. měsíc co jsem neměřila BT, takže ovu byla jen tušená. V ten den ale k ničemu nedošlo (zvadnul jak lilie). Samozřejmě jsem to obrečela. Pak jsem se dozvěděla, že nevyjde ani září, takže zase bulíky a úplná ztráta naděje. Jediný co jsem tento měsíc dělala je, že jsem pila 100% grepový džus s dužinou (na plodný hlen). A JE TO TAM!! 🙂) Takže neztrácej naději 🙂) J.
1.9.2010 10:15:59"
Odpověděla: Anonymní uživatelka

lucija
20. bře 2011

Hezkou sobotu 🙂

@lenik_25 aha, děkuji za info....já teda na ten plodný hlen piju ten maliník, pila jsem ho teď poprvé a myslím, že hlen byl docela výrazný, tak jsem si snad i ovulkou byla jistá...tak uvidíme 😉

lucija
20. bře 2011

Marodi, ať je brzy lépe 🙂

eveleninka
20. bře 2011

domca 89-tak to buď ráda že tě to ještě nepostihlo,já jsem ráda že jsem se zbavila horeček ale ještě stále se mě drží rýma a to je děs ☹ už bych chtěla být fit..no já jsem po laparoskopické operaci takže jsem ráda že jsem doma po operaci a můžu se v klidu vymarodit..kdybych to chytla v práci tak bych musela chodit snad i v horečkách jelikož dělám v krámu a jsem tam jen 3 a já jsem zástupkyně a dělám nějaké objednávky... 😒

eveleninka
20. bře 2011

holky nevíte jak dlohou se nesmí provozovat milování po laparoskopické operaci??jsem totiž po ní a včera jsme měli chutě 😲 s přítelem a já jsem radši couvla 😢 ...přítel se chtěl snažit o miminko už včera když byl ten úplněk 🙂 ale zase jsem slyšela že po laparoskopické operaci se prý brzy otěhotní nemáte v tom někdo zkušenosti z vašich kamarádek??děkuji za odpovědi 🙂

domca89
20. bře 2011

@eveleninka Tak to je síla. No já teda se jako otužuju a myslím, si, že tím to možná je, loni jsem byla nemocná jen jednou. Jinak sprchuju se buď vlažnou a nebo studenou a vodou a letos sem zimní bundu ještě nevyndala. 😉

eveleninka
20. bře 2011

domca89 - tak to jsi dobrá já jak je trošičku zima tak už jsem zabalená a nabalená,přítel mi koupil minulý rok k vánocům bundu a mě v ní byla šílená zima a tak jsem jí dala jemu na ven jemu to prý stačí ale já bych v ní zmrzla...já se zásadně vlažnou nekoupu ani nesprchuji já mám ráda horkou vanu,a přítel když jde po mě do vany tak vždycky nadává jaký je to horký tak si tam musí dávat ještě studenou...no jsem prostě citlivka jak se jedná o teploučko 🙂 🙂 🙂

lenik_25
20. bře 2011

@lucija Tak to jo. No vidíš, to jsem ani nevěděla, že maliník je na plodný hlen. Já myslela, že se jen pije ke konci těhotenství, aby ulehčil porod. Zas nové info 🙂 A jinak ten grepový džus nedoporučují pít ženským, které berou antikoncepci, protože to prý tak zvyšuje plodnost, že by antikoncepce mohla docela jistě selhat. Zajímavé... dočetla jsem se na netu.

@eveleninka Já věřím, že po laparo se rychleji otěhotní. I když to se říká i o revizi a nám se ani tak nedaří. Hele, zkus si zítra ráno hned ciknout tam, kde ti tu laparku dělali a zeptej se jich, kdy můžete sexovat. To je asi nejrozumnější řešení.

@domca89 To tě obdivuju, taky bych se měla otužovat. Jak přesně to děláš? Vůbec se nesprchuješ teplou vodou nebo to střídáš se studenější? Já jsem strašnej zimomřivec a teda miluju horkou vanu, horkou sprchu...

lucija
20. bře 2011

@lenik_25 Porod by měl ulehčit snad právě kvůli tomu hlenu....že jako zvlhčí a vnitřek a mimi lépe klouže ven, tak nevím, jsou to zas věci které nevím ze své zkušenosti, ale pouze čtu, takže nemůžu zaručit.... 🙂

lenik_25
20. bře 2011

@lucija No já si dám ten grep, už jsem stejně přečajovaná tím kontryhelem 🙂 Ale zas jsem o něco moudřejší.

adrous
20. bře 2011

@lenik_25 mylím že než maliník u snažení lepší kontryhel teda mě se osvědčil tak ho zas začnu pít 😵 😵 😵 to je můj názor maliník si myslím není až tak dobrý 🙂

lenik_25
20. bře 2011

@adrous Tak on i maliník má určitě něco do sebe, ale já jsem na něj připravená až v 8. měsíci těhotenství 😀 A ty jsi měla dobrou zkušenost s kontryhelem? Já ho piju první cyklus, k tomu dám ten grepový džus a to by bylo, aby UŽ KONEČNĚ nebylo 🙂

lenik_25
20. bře 2011

Kontryhel - přímo magická bylinka, byla odpradávna doporučována na všechny ženské problémy včetně neplodnosti. Posiluje ženské orgány, především dělohu. Působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Kontryhel je jedinečný při menstruačních poruchách, tlumí mentruační bolesti, nadměrné krvácení. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbříšku včetně zánětu vaječníků a výtoků. Po porodu zastavuje krvácení, podporuje tvorbu mléka a stahuje dělohu. Upravuje nepříjemné potíže při menopauze včetně psychických. Kromě ženských potíží lze Kontryhel použít i na výplachy při zánětech v puse nebo třeba po vytržení zubu, na oční záněty. Je dobrý na průjem, čistí krev, pomáhá při obezitě, zlepšuje spánek a působí jako netoxické sedativum. Při zevním použití hojí rány, včetně hnisavých. Kontryhel nemá žádné vedlejší účinky.

domca89
20. bře 2011

@lenik_25 No takhle v zimě si třeba dávám teplou sprchu když jsem vymrzlá a je mi zima. Ale jinak začnu s normální teplou vodou na co jsi zvyklá a pak pomaličku ubírám a to tak po 2-3minutách sprchování a ubírám tak dlouho až se dostanu studenou vodu, ne úplně ledovou, tu jen v létě, kdy jsou vedra. V létě začínám kolikrát na studený vodě a ubírám až se dostanu na ledovou, zimní bundu vytahuju pouze v případě, že mrazy jdou pod -20°C a to ještě jen v případě, že jdu delší cestu pěšky, jinak jen tričko a mikinu a tak nějak pořád dokola. Jinak musím se přiznat jednou za čas si dám absolutně vařící vanu a cáchám se co to jde. 🙂

ivanka8485
20. bře 2011

Ahojky, takže z toho nic nebylo, dnes jsem 1. DC 🙂 Jinak do tabulky můžete dopsat, že beru kyselinu listovou a občas kontryhel.

eveleninka
20. bře 2011

lenik-25 děkuji ti za odpověď a za radu,jak dlouho se snažíš ty o miminko??já už od června a stále nic no a pak mi něco našli na levém vaječníku tak jsem musela jít na operaci,tak doufám že to teď už půjde samo a že se konečně s přítelem dočkáme našeho vytouženého miminka 🙂

lenik_25
20. bře 2011

@domca89 Aha, tak to asi začnu taky s otužováním. Teda s tím mírnějším. Díky.

@eveleninka Antikoncepci jsem vysadila v říjnu 2009 a snažíme se od ledna 2010. V sprnu se podřilo, ale potratila jsem a v 9tt byla na revizi. Tak se snažíme nanovo.

lenik_25
20. bře 2011

@eveleninka Moc držím palce, ať vám to vyjde, když už jsi pořádně zkontrolovaná.