Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nathali
22. bře 2011

@evol06 a kedy si nasla // ?? 🙂
no ale aspon ti to dr.potvrdi ze si nenamyslas a ze testy neklamu 😉 🙂
ako sa citis?neni ti zle???

evol06
22. bře 2011

@nathali Ve čtvrtek a testovala jsem až do neděle a každé ráno maličko silnější 🙂 Tak snad 4 testy nebudou falešné teď hlavně aby se vyvíjel tam kde má a tak jak má 🙂

nathali
22. bře 2011

@evol06 tak to je super ze silneli a snad si mimco uz spravilo miestocko a bude mnu tam dobre 🙂

majjka24
autor
23. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................4DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus......................................8 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel)..........................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................2 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................2 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

eveleninka
23. bře 2011

@lenik_25:jedu si pro papíry v pátek do motola tak se určitě ozvu jak jsem dopadla...docela se toho bojím co mi řeknou,no doufám že mi poví jen samé dobré zprávy a já se budu konečně s přítelem moct snažit o miminko 🙂

eveleninka
23. bře 2011

@adrous:tak to znám když já mám chutě nebo bych chtěla tak můj přítel je třeba nabrušený nebo nemá chuť a když nemám chuť já tak chce on..asi zatím jsem se nikdy nesešli že by jsme to chtěli oba na jednou..vždycky někdo z nás začíná tak nevině hladit na zádech atd..no a pak už se to pozná...a já pak nedokážu odolat...a jak je to u vás?pokud to není tajný... 🙂 🙂 🙂

adrous
23. bře 2011

@eveleninka když on je noční pták a pak by vyspával já třeba přijdu a řeknu že nemůžu usnout jestli si nepůjde za mnou hajnout a většinou dochází na sex a já jsem za chvíli nato tvrdá 😀 😀 😀 někdy to mám že prostě neusnu 😅 většinou spolu koukáme na film a pak se tak nějak hladíme a přijde nato 🙂 😉

pajinka29
23. bře 2011

AHoj holky, patřím taky mezi snažilky a mám na vás dotaz. Vidím, že některé z vás užívají kontryhel. Chtěla jsem se zeptat, jeslti byste mi neporadily, jak dlouho, v které části cyklu a kolik bych toho čaje měla užívat? Děkuji

adrous
23. bře 2011

@pajinka29 no nevím jak ostatní,ale ja ho piju denně buď 2 malý hrnky nebo jeden půl litrový hrnek podle mě to není tak že bys ho měla pít po menstruaci nebo když ovuluješ musíš prostě ho pít denně 🙂 😉

lenik_25
23. bře 2011

@domca89 @nathali Holky, já už jsem dneska 11 DC 😅

@domca89 To mě mrzí, že to nevyšlo ☹

@evol06 Mooooc gratuluji k // 🙂 Dělali jste něco spešl, nějaký fígl, který by nám snažilkám mohl pomoci?

lenik_25
23. bře 2011

@eveleninka No vidíš, já taky budu mít v pátek novinky z toho CARu. Tak si řeknem.

@pajinka29 Ahoj, no jasně, 2 čajové lžičky kontryhelu na 250 ml vroucí vody. Nechat v přiklopené nádobě 10 minut louhovat a pít ještě teplé 2x denně. Začni 1. den menstruace a skonči s ovulací. Od ovulace do MS ho nepij.

lenik_25
23. bře 2011

TAK JSEM MRKLA DO KALENDÁŘE A JÁ JSEM DOKONCE 12 DC. TY VOGO!!! BUDE ZNÁSILŇOVAČKA, PROTOŽE TO JSEM NEVĚDĚLA. 😅

adrous
23. bře 2011

@lenik_25 tak si to oprav sama většinou to tady tak funguje 😀 😀 😀 😀

lenik_25
23. bře 2011

@adrous Aha, já měla za to, že tady někdo dělá tabulku nastálo

lenik_25
23. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................4DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................12 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel)..........................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................2 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................2 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

adrous
23. bře 2011

@lenik_25 to je zajimavý že já ho pila každy den a za 3 měsíce jsem byla těhotná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrous
23. bře 2011

@lenik_25 jako dělá ale když je tu u někoho jinak tak si opraví DC sama 😀 😀

adrous
23. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................4DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................17 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................12 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel)..........................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................2 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................2 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

pajinka29
23. bře 2011

holky, díky za info🙂 snad se brzy zadaří, nám všem🙂

lenik_25
23. bře 2011

@pajinka29 Někdo ten kontryhel opravdu pije denně, ale radila jsem se s hodně holkama, co ho pijou a našla jsem i různé diskuse na netu a doporučuje se minimálně na 1 týden za měsíc (po ovulaci) vynechat, protože si tělo na to moc zvykne. Žádné bylinky by se neměly pít nepřetržitě.

adrous
23. bře 2011

@lenik_25 ale zrovna kontryhel je neškodný pomáhá prokrvovat hlavně ženské orgány a žlázy takže bych z toho neměla strach rozhodně lepší než jakýkoliv ibalgin to je větší sračka ☹ 😠 promiň že to tak píšu mě docela baví že lidi do sebe cpou chemii,ale jak mají pít bylinky tak se bojí to pít celý měsíc 😀 😀 😀 😀 😀

pajinka29
23. bře 2011

tak hlavně se tady, holky,, kvůlli mě nepohádejte🙂. Budu to pít asi jen od ms do ovulky a uvidíme...stejně na zázraky nevěřím a jestli je tělo ok, tak to půjde i bez čaje a jestli je problém, tak třeba nepomůže ani čaj. Právě jen mám pocit, že mám ted slabou ms, takže jsem usoudila, že třeba není ta sliznice dostatečně vysoká, tak mě napadlo pít ten čaj, jeslti to pomůže. Jinak se snažíme.jeslti se to tak dá vůbec nazvat, druhý měsíc.

lenik_25
23. bře 2011

@adrous Tak já do sebe chemii necpu nikdy 😀 Jsem zrovna ten typ, který se všeho zbavuje přírodou. Sama dělám reiki a to jaksi nemá ani nic společnýho s doktorama 😀 Nehádám se, jen zrovna u toho kontryhelu to může být po ovulaci kontraproduktivní, protože způsobuje stahy děložního svalstva a naopak to, co by se mělo uchytit, pak můžeš vypudit.

lenik_25
23. bře 2011

@pajinka29 V pohodě, to není hádka, ale výměna zkušeností 😀 😀 😀

adrous
23. bře 2011

@lenik_25 jasan já to nemyslela osobně však víš 😀 😀 😀 ale jsou prostě případy kdy prostě do sebe ženský cpou chemii a když mají používat bylinky tak mají strach ☹ 😅 no já ten kontryhel taky tak zkusím jak jsi tu psala 😵 😵 😵 a uvidím 🙂

adrous
23. bře 2011

@lenik_25 však mi rozumíš viď nebereš to osobně viď 😵 😵 😵 😵

lenik_25
23. bře 2011

@adrous Fff poho 😀 Já si taky ráda vyslechnu jinej názor. A hele, ostatně oni se liší třeba na kontryhel i názory odborníků. Většinou jsou tedy proti dlouhodobému užívání, ale najdou se i tací, kteří doporučují pít pořád. Těžko říct. Ale je fakt, že kontryhel i maliník způsobují ty stahy dělohy, což je super při ovulce, kdy ta děloha snáz vtáhne ty mrňavý potvůrky. Ale pak už by se měla uklidnit, aby je zas nevypudila. Tak radši bacha na to! Já nebudu pokoušet osud 🙂

eveleninka
23. bře 2011

@lenik_25 tak já ti budu držet taky palečky aby ti to vyšlo vše v pořádku 🙂 dneska jsem byla celý den se svou nejlepší kamarádkou a jejím 4 měsíčním chlapečkem venku a strašně jsem si to užila..kéž bych já už taky vozila svůj kočárek s miminkem ☹ 😒 ☹ 😒

eveleninka
23. bře 2011

@adrous tak u nás je to tak že přítel nějak zajiskří očima a má takové řečičky jako dneska by to šlo...občas než se on dostane do postele tak už jsem tuhá a on mě něžně budí nebo se začneme hladit a oba vycítíme že jen u hlazení nezůstaneme...dneska jsem byla se svou nejlepší kamarádkou venku a s jejím 4 měsíčním chlapečkem a tak jsem si to s nimi užila..kamarádka vařila a já jsem pod pergolou malého vozila a uspávala.. 🙂 ani nevíš jak bych chtěla mít to svoje mimčo a taky si ho tak uspávat tak jak jsem dnes uspávala toho malého drobečka 🙂 🙂 🙂 🙂