Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

kamcatkakoc
28. bře 2011

@eveleninka 😀 😀 😀 To znám, sestra má 4-letou holčičku a je taky šíleně ukecaná a vždycky musí mít poslední slobo 😅 Jak píšeš,je mi toopravdu jedno, hlavně aby vše dopadlo dobře a my si mohli s manželem v listopadu pochovat svoje první mimi 😵

lenik_25
28. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................49 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................47 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................44DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................39 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................8DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................7DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................23 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................17 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).........................8 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC

domca89
28. bře 2011

Teda dámy, mrzí mě, že vždycky když někdo, jak sám napíše, obnoví tabulku, tak v ní obnoví jen sám sebe. Víte i ostatním plyne čas. :(

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................50 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................48 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................45 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................40 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................9 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................12 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................24 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................19 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................17 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).........................12 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................7 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................7 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................7 DC

Takže až někdo bude obnovovat tabulku, prosím aby změnil i ostatní.

medvik
28. bře 2011

@domca89 víš, ono je to trochu problém. Jak máme vědět, jak má která dlouhé cykly?

medvik
28. bře 2011

Ono je hezké opravit 49 na 50 DC, ale má snad někdo tady cykly dlouhé 50 dní?

lenik_25
28. bře 2011

@domca89 Já si obecně myslím, že ta tabulka tady stojí za velký kulový, dámy 🙂 Měl by to dělat jeden člověk, který by si ta čísla ohlídal a basta.

eveleninka
28. bře 2011

@kamcatkakoc ani nevíš jak ti závidím že si budeš brzy chovat miminko svoje,doufám že se mi to taky už brzy splní,zítra jdu na tu gyndu jak jsem ti říkala a zeptám se doktora co mi tam tedy vyoperovali jelikož mi v motole řekli že mi si to vyčtu z toho a že je to dobrý nic víc mi neřekli..tak se chci zeptat jesli je to dobrý a jestli už to bude stále jen a jen dobré...a co děláš ty??ještě pracuješ nebo už jsi radši doma na neschopence?? 🙂 🙂 🙂

eveleninka
28. bře 2011

já si myslím že by si každá měla véct svoji tabulku...pak v tom máte holky jen samý bordel..jen to je můj názor.. 😉

kamcatkakoc
28. bře 2011

@eveleninka Taky se brzy dočkáš, uvidíš 😵 Nevím, jak vy se snažíte dlouho,my se snažili rok a půl a nakonec nám museli pomoct doktoři 🙂 Teda ale jak to,že ti neřekli přesně, co ti vyoperovali? Já když jsem byla na laparce, tak hned na druhý den mi primář ve Zlíně podrobně popsal, co a jak. Chodím do práce, sedím v kanclu, takže žádná těžká práce. A ty nevolnosti se dají přežít 😅

eveleninka
28. bře 2011

@kamcatkakoc mi se snažíme od června a stále nic 😒 ,nakonec mi můj gynekolog našel v prosinci nějakou bouli na levém vaječníku a v lednu jsem šla na kontrolu a gynekologovi se to nelíbilo a tak mě poslal do motola a tam mi něco našli prý nějakou bulku na levém vaječníku tak proto jsem prý měla zvětšení i ten levý vaječník a tam mi řekli že se to musí odoperovat jinak by mi to do budoucna dělalo problémy..a v pátek mi v motole neřekli nic co to bylo jen mi řekli že je to dobré..tak se zítra zeptám Švamberka co to bylo atd...

kamcatkakoc
28. bře 2011

@eveleninka Aha, tak to byla možná cysta,ne? Uvidíš zítra, určitě to bude dobré, když ti to řekli....Nás poslal doktor až po roce snažení na různá vyšetření...tak nevím,jak to funguje u vás..... 😵

haaninaa
28. bře 2011

@majjka24 - děkuju moc.....

domca89
28. bře 2011

@medvik @lenik_25 Jo to jo, jeden člověk by to měl dělat,ale nezáleží na tom, jak má kdo dlouhé cykly, každá si pak napíše, že MS dorazila a obnoví si to, ale když už to měníte sami sobě, je to většinou každý den obnovené, tak snad můžete ten jeden den připsat všem. A nebo se na tabulku vykašlete, když si myslíte, že to nemá význam.

eveleninka
28. bře 2011

@kamcatkakoc no to se dozvím vše zítra dneska jsem si náramně užila den s neteří..fakt super škoda že to není moje dcera...no snad někdy mi to vyjde 🙂 tak to máš dobrý že děláš v kanceláři že si ještě můžeš přividělávat výplatou,já až otěhotním tak půjdu hned marodit jelikož dělám prodavačku a tahám basy a těžké věci tak mi doktor dá hned neschopenku jelkož už jsem to zažila když otěhotnila moje nejlepší kamarádka se kterou jsem tam dělala a hned jí poslal s neschopenkou marodit jakoby rizikové ale při tom to měla vše v pohodě ale u prodavaček to asi tak dělá co já vím..a odkud pocházíš??ještě jsem se nestihla kouknout odkud jsi? 🙂 já jsem ze Zdic pokud víš kde jsou?? 🙂 🙂

lenik_25
28. bře 2011

Tak na tabulku kašlem.

kamcatkakoc
29. bře 2011

@eveleninka Tak mi dej pak vědět, co ti teda mudrcové řeknou...To budeš mít určitě lepší,když pak půjdeš hned na nemocenku, přece bys nechtěla ublížit sobě nebo miminku 🙂 Holky v práci včera stěhovaly šanony a ani to mě nenechaly dělat 😅 Dělala jsem jim jen asistentku a kontrolorku 😀 Vůbec netuším,kde jsou ty Zdice 😨 , musíš mi napovědět. Já jsem od Zlína z malé vesničky na Moravě. Se moc těším na tu dnešní návštěvu u doktora, jak mi vystaví průkazku 😵 😵 😵

eveleninka
29. bře 2011

@kamcatkakoc určitě ti dám vědět jak jsem dopadla 🙂 buď ráda že i holky z práce mají o tebe starost a nenechají tě nic tahat buď ráda né 🙂 🙂 kdy se nám zase povede aby jsme byli obletované když jsme jako mi holky těhotné...ať taky pomáhají chlapy když mi se celý život staráme o ně 😉teď píšu jen o holkách co čekají mimíska 🙂 🙂Zdice jsou mezi Prahou a Plzní..na levé straně mám Beroun a na pravé mám Hořovice takže jsem veprostřed..doufám že jsi to pochopila já nejsem dobrá ve vysvětlování 🙂 🙂když jdu třeba po Zdicích a někdo vedle mě zastaví s autem a zeptá se mě kde je tohle??tak já tam a tam a vlevo a vpravo a když odjede proč já to neřekla jednoduše?? 😀 😀taky se ti to někdy už stalo??určitě jsi dneska blahem bez sebe když držíš v ruce těhotenskou průkazku viď?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eveleninka
29. bře 2011

@kamcatkakoc tak jsem dneska byla na té gyndě a byla cystička obtočená kolem vaječníku...ale můj gynekolog nechápe proč mě chtějí vidět znova v motole..taky mě viděl před střediskem tak říká,antikoncepci chcete a já ne a on píšu si že chce mít miminko ale jedno musíte udělat a já věděla kam a já přestat kouřit a on ano a já já to omezuji a on já to slyšet nechci a že bych měla zhubnout a já zhubla jsem 3 kila a on nevěřím a tak mě vážil a čučel že nekecám a že mám jít zeleninu a ovoce a maso a musela jsem mu slíbit že na bolej pupek přestanu kouřit a on si napsal do počítače pacienta mi slíbila že přesta kouřit 🙂 🙂 a už se můžeme snažit o mimíska 🙂 🙂 tak dneska budu mít asi romantiku 😉 mám gynekologa takového srandistu 🙂 🙂 a jak jsi dopadla ty dneska? 🙂 🙂 🙂

majjka24
autor
29. bře 2011

Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................9 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................25 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................20 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................18 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).................................13 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................8 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................8 DC

majjka24
autor
29. bře 2011

Jsem to trošku umazala, stejně ty holky tu nechodily, tak snad se na mě nebudou zlobit 🙂
@lenik_25 100% grep??A nějakýs speciální zančka? na co to je? to taky nějak pomáhá?

adrous
29. bře 2011

@majjka24 už jsem se lekla že jsi mě umazala 😅 ☹

domca89
29. bře 2011

@majjka24 no ty jsi zlato. A po dnešní informaci, můžete v podstatě smazat i mě, pokud se tu někdy ukážu tak o víkendu. Měním práci a příští týden začínám. 🙂

adrous
29. bře 2011

@domca89 no super gratuluji 😵 😵 ikdyž bych ti moc přála to miminko ☹ 😢

domca89
29. bře 2011

@adrous No to jsme chtěli taky, ale teď asi bude lepší trochu mu zabezpečit lepší život. ☹ A taky jednou na miminko dojde.

adrous
29. bře 2011

@domca89 já vím bereš to rozumně 🙂 😉 tak budu na tebe myslet a držet palce 😵 😵 😵

domca89
29. bře 2011

@adrous Děkuju. Aspoň někdo, komu se můžu pochlubit a má z toho taky radost jako já. 🙂 Jsi jedinákdo to takhle ví a má z toho trochu radost

adrous
29. bře 2011

@domca89 to víš já jsem přející i přesto co mě potkalo ikdyž to moc bolí a někdy někomu trošinku závidím že má mimi druhý a mě to docela komplikuje život hlavně co se týká nové práce ☹ 😢 ale jinak to všem moc přeji říkám si přej a bude ti přáno 😵 😵

domca89
29. bře 2011

@adrous To já ti taky přeju brzo nové mimčo, tak brzo jako mě nová práce, ale víš co mamině o nové práci říct nesmím a dozvědět se to taky nesmí, už by semnou nepromluvila, táta radost z toho má, ale proto, že naštve mámu, jestli se to ta někdy dozví, v současné práci se pochlubit nemůžu, nepustili by mě na dohodu a tak si myslí, že se budu stěhovat hodně daleko a má drahá polovička z toho, že mě uvidí akorát o víkendech taky radost nemá a moje kamarádky bydlí poblíž maminy, tudíž bych tím porušila bod 1 a kamarádky v mém nynějším okolí jsou kolegyně z práce. Takže se nemám komu pořádně svěřit až mě to štve a žene do slz. ☹

adrous
29. bře 2011

@domca89 jo už ti rozumím že se potřebuješ svěřit 🙂 😉 v klidu můžeš mi napsat kdykoliv a svěřit se 😉 já jsem taková vrba a docela i ráda poradím 🙂 😉 můžeš se na mě obrátit když sama budeš chtít 😵 😵 😵

domca89
29. bře 2011

@adrous Prostě občas si říkám, že by to chtělo vypustit a radovat se z okamžiku, ale znáš to, nejde to, je toho moc okolo. A co ty??? Tak yse svěř. 🙂 Víš jak my pracující mrchy potřebujeme trochu té lidskosti.