• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@eveleninka :grinning: :grinning: :grinning: To znám, sestra má 4-letou holčičku a je taky šíleně ukecaná a vždycky musí mít poslední slobo :sweat_smile: Jak píšeš,je mi toopravdu jedno, hlavně aby vše dopadlo dobře a my si mohli s manželem v listopadu pochovat svoje první mimi :dizzy_face:
28. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................49 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................47 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................44DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................39 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................8DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................7DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................23 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................17 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).........................8 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC
28. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dámy, mrzí mě, že vždycky když někdo, jak sám napíše, obnoví tabulku, tak v ní obnoví jen sám sebe. Víte i ostatním plyne čas. :(

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................50 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................48 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................45 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................40 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................9 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................12 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................24 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................19 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................17 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).........................12 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................7 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................7 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................7 DC

Takže až někdo bude obnovovat tabulku, prosím aby změnil i ostatní.
28. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 víš, ono je to trochu problém. Jak máme vědět, jak má která dlouhé cykly?
28. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je hezké opravit 49 na 50 DC, ale má snad někdo tady cykly dlouhé 50 dní?
28. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 Já si obecně myslím, že ta tabulka tady stojí za velký kulový, dámy :slight_smile: Měl by to dělat jeden člověk, který by si ta čísla ohlídal a basta.
28. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc ani nevíš jak ti závidím že si budeš brzy chovat miminko svoje,doufám že se mi to taky už brzy splní,zítra jdu na tu gyndu jak jsem ti říkala a zeptám se doktora co mi tam tedy vyoperovali jelikož mi v motole řekli že mi si to vyčtu z toho a že je to dobrý nic víc mi neřekli..tak se chci zeptat jesli je to dobrý a jestli už to bude stále jen a jen dobré...a co děláš ty??ještě pracuješ nebo už jsi radši doma na neschopence?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že by si každá měla véct svoji tabulku...pak v tom máte holky jen samý bordel..jen to je můj názor.. :wink:
28. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka Taky se brzy dočkáš, uvidíš :dizzy_face: Nevím, jak vy se snažíte dlouho,my se snažili rok a půl a nakonec nám museli pomoct doktoři :slight_smile: Teda ale jak to,že ti neřekli přesně, co ti vyoperovali? Já když jsem byla na laparce, tak hned na druhý den mi primář ve Zlíně podrobně popsal, co a jak. Chodím do práce, sedím v kanclu, takže žádná těžká práce. A ty nevolnosti se dají přežít :sweat_smile:
28. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc mi se snažíme od června a stále nic :unamused: ,nakonec mi můj gynekolog našel v prosinci nějakou bouli na levém vaječníku a v lednu jsem šla na kontrolu a gynekologovi se to nelíbilo a tak mě poslal do motola a tam mi něco našli prý nějakou bulku na levém vaječníku tak proto jsem prý měla zvětšení i ten levý vaječník a tam mi řekli že se to musí odoperovat jinak by mi to do budoucna dělalo problémy..a v pátek mi v motole neřekli nic co to bylo jen mi řekli že je to dobré..tak se zítra zeptám Švamberka co to bylo atd...
28. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka Aha, tak to byla možná cysta,ne? Uvidíš zítra, určitě to bude dobré, když ti to řekli....Nás poslal doktor až po roce snažení na různá vyšetření...tak nevím,jak to funguje u vás..... :dizzy_face:
28. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 - děkuju moc.....
28. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik @lenik_25 Jo to jo, jeden člověk by to měl dělat,ale nezáleží na tom, jak má kdo dlouhé cykly, každá si pak napíše, že MS dorazila a obnoví si to, ale když už to měníte sami sobě, je to většinou každý den obnovené, tak snad můžete ten jeden den připsat všem. A nebo se na tabulku vykašlete, když si myslíte, že to nemá význam.
28. bře 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc no to se dozvím vše zítra dneska jsem si náramně užila den s neteří..fakt super škoda že to není moje dcera...no snad někdy mi to vyjde :slight_smile: tak to máš dobrý že děláš v kanceláři že si ještě můžeš přividělávat výplatou,já až otěhotním tak půjdu hned marodit jelikož dělám prodavačku a tahám basy a těžké věci tak mi doktor dá hned neschopenku jelkož už jsem to zažila když otěhotnila moje nejlepší kamarádka se kterou jsem tam dělala a hned jí poslal s neschopenkou marodit jakoby rizikové ale při tom to měla vše v pohodě ale u prodavaček to asi tak dělá co já vím..a odkud pocházíš??ještě jsem se nestihla kouknout odkud jsi? :slight_smile: já jsem ze Zdic pokud víš kde jsou?? :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tabulku kašlem.
28. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka Tak mi dej pak vědět, co ti teda mudrcové řeknou...To budeš mít určitě lepší,když pak půjdeš hned na nemocenku, přece bys nechtěla ublížit sobě nebo miminku :slight_smile: Holky v práci včera stěhovaly šanony a ani to mě nenechaly dělat :sweat_smile: Dělala jsem jim jen asistentku a kontrolorku :grinning: Vůbec netuším,kde jsou ty Zdice :fearful: , musíš mi napovědět. Já jsem od Zlína z malé vesničky na Moravě. Se moc těším na tu dnešní návštěvu u doktora, jak mi vystaví průkazku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc určitě ti dám vědět jak jsem dopadla :slight_smile: buď ráda že i holky z práce mají o tebe starost a nenechají tě nic tahat buď ráda né :slight_smile: :slight_smile: kdy se nám zase povede aby jsme byli obletované když jsme jako mi holky těhotné...ať taky pomáhají chlapy když mi se celý život staráme o ně :wink:teď píšu jen o holkách co čekají mimíska :slight_smile: :slight_smile:Zdice jsou mezi Prahou a Plzní..na levé straně mám Beroun a na pravé mám Hořovice takže jsem veprostřed..doufám že jsi to pochopila já nejsem dobrá ve vysvětlování :slight_smile: :slight_smile:když jdu třeba po Zdicích a někdo vedle mě zastaví s autem a zeptá se mě kde je tohle??tak já tam a tam a vlevo a vpravo a když odjede proč já to neřekla jednoduše?? :grinning: :grinning:taky se ti to někdy už stalo??určitě jsi dneska blahem bez sebe když držíš v ruce těhotenskou průkazku viď?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc tak jsem dneska byla na té gyndě a byla cystička obtočená kolem vaječníku...ale můj gynekolog nechápe proč mě chtějí vidět znova v motole..taky mě viděl před střediskem tak říká,antikoncepci chcete a já ne a on píšu si že chce mít miminko ale jedno musíte udělat a já věděla kam a já přestat kouřit a on ano a já já to omezuji a on já to slyšet nechci a že bych měla zhubnout a já zhubla jsem 3 kila a on nevěřím a tak mě vážil a čučel že nekecám a že mám jít zeleninu a ovoce a maso a musela jsem mu slíbit že na bolej pupek přestanu kouřit a on si napsal do počítače pacienta mi slíbila že přesta kouřit :slight_smile: :slight_smile: a už se můžeme snažit o mimíska :slight_smile: :slight_smile: tak dneska budu mít asi romantiku :wink: mám gynekologa takového srandistu :slight_smile: :slight_smile: a jak jsi dopadla ty dneska? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................9 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................25 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................20 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................18 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).................................13 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................8 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................8 DC
29. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem to trošku umazala, stejně ty holky tu nechodily, tak snad se na mě nebudou zlobit :slight_smile:
@lenik_25 100% grep??A nějakýs speciální zančka? na co to je? to taky nějak pomáhá?
29. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 už jsem se lekla že jsi mě umazala :sweat_smile: :frowning2:
29. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no ty jsi zlato. A po dnešní informaci, můžete v podstatě smazat i mě, pokud se tu někdy ukážu tak o víkendu. Měním práci a příští týden začínám. :slight_smile:
29. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 no super gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: ikdyž bych ti moc přála to miminko :frowning2: :cry:
29. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous No to jsme chtěli taky, ale teď asi bude lepší trochu mu zabezpečit lepší život. :frowning2: A taky jednou na miminko dojde.
29. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 já vím bereš to rozumně :slight_smile: :wink: tak budu na tebe myslet a držet palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Děkuju. Aspoň někdo, komu se můžu pochlubit a má z toho taky radost jako já. :slight_smile: Jsi jedinákdo to takhle ví a má z toho trochu radost
29. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 to víš já jsem přející i přesto co mě potkalo ikdyž to moc bolí a někdy někomu trošinku závidím že má mimi druhý a mě to docela komplikuje život hlavně co se týká nové práce :frowning2: :cry: ale jinak to všem moc přeji říkám si přej a bude ti přáno :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous To já ti taky přeju brzo nové mimčo, tak brzo jako mě nová práce, ale víš co mamině o nové práci říct nesmím a dozvědět se to taky nesmí, už by semnou nepromluvila, táta radost z toho má, ale proto, že naštve mámu, jestli se to ta někdy dozví, v současné práci se pochlubit nemůžu, nepustili by mě na dohodu a tak si myslí, že se budu stěhovat hodně daleko a má drahá polovička z toho, že mě uvidí akorát o víkendech taky radost nemá a moje kamarádky bydlí poblíž maminy, tudíž bych tím porušila bod 1 a kamarádky v mém nynějším okolí jsou kolegyně z práce. Takže se nemám komu pořádně svěřit až mě to štve a žene do slz. :frowning2:
29. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 jo už ti rozumím že se potřebuješ svěřit :slight_smile: :wink: v klidu můžeš mi napsat kdykoliv a svěřit se :wink: já jsem taková vrba a docela i ráda poradím :slight_smile: :wink: můžeš se na mě obrátit když sama budeš chtít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Prostě občas si říkám, že by to chtělo vypustit a radovat se z okamžiku, ale znáš to, nejde to, je toho moc okolo. A co ty??? Tak yse svěř. :slight_smile: Víš jak my pracující mrchy potřebujeme trochu té lidskosti.
29. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek