• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................21 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................34 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................24 DC

Takže stále nic stále mi MS nedorazila, dneska si udělám další testík a uvidíme. Ale moc tomu nevěřím.
6. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobreee ranko :slight_smile:
@domca89 no tak bude drzat palce aby tam na teba vykukli //
ja som zase zvedava ze ako to u mna skonci kedze uz 3 den spinim-nespinim-spinim ach jaj :confused:
6. únor 2011 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přeju krásné nedělní dopoledne :slight_smile: , jsem měla sen dneska, ýe jsem si dělala testík a že tam byly // a když jsem to chtěla ukázat manžovi, tak zase zmizli, jak jsem se kukla já, byly tam, jsem z toho čarování nějak mimo :grinning:
@domca89 taky držím palečky :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikissek28 , tak jsem si vybrala chcu 26. 10. 2011, čili se snaž čarodejnice ju :wink: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak sen by bol a teraz to zmenit na skutocnost :wink:
ale kedze tu mame carodejnicu tak to pojde lavou zadnou :wink: :grinning: :grinning:
@domca89 tak co testla si???
6. únor 2011 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali že jo :slight_smile: bude čarovat jak divá, ale ještě o tom neví :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak ked ju tu uz mame tak ju aj troska vyuzijeme :wink: :slight_smile:
no ona je zlataaa a myslim ze protestovat nebude
6. únor 2011 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali určo nebude :slight_smile: mě se dneska vůbec nic nechce, musíme do obchodu nakoupit, pak něco na ten oběd, prádlo pověsit (zase) pak provjetrat chlupáče a nehtíky si musím udělat, no práce jak na kostele :sunglasses: Co vaříš na obídek?
6. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ja som robila pekingske kura a bolo to moooc dobre sice mi tam este nieco ostalo ale aj to je maalo lebo priatel bol vecer kradnut z hrnca :grinning: tak chcem sparvit par reznikov a je to
jooj aj ja musim dat prat a tiez sa mi to nechce nikdy vesat :confused:
6. únor 2011 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali není problém.... čáry mary 5*// :D
@majjka24 se hlavně snaz ty s manželem... já jsem teprve začátečník čarodějnice :grinning:
6. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 vidiiis ja som ti vravela ze nebude prostestovat ze je to zlatiiicko :slight_smile:
@nikissek28 no snad tie tvoje kuzla aj zaberaju ale to sa dozvieme asi az o par dnii :wink: :slight_smile:
co porabas???
6. únor 2011 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali pověsit jak pověsit, ale to žehlení, za tento víkend mám 3 pračky a jednu ze středy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fůůůj, Já chcu dělat brokolici a přírodní maso (kuřecí - které musím nejdřív koupit) v parním hrnci, hmmmm, ale pekingské kuře zní dobře, jak se to dělá??
6. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikissek28 začátečník, nezačátečník, ČARUJ !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali njn, to je naša malá čarodějka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ještě aby byla šikovná a čáry se jí povedly :wink: :grinning:
6. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 300g kuracieho mesa alebo ake mas doma nakrajas na pasiky zarobis si z 2 velkych lyzic solamylu 1 velkej lyzicky vody 1 vajicka a 2 velkych lyzic sojovej omacky omacku ktoru potom vylejes na mesko a das na hodinu chladit :slight_smile:
zmes das na panvicku trocha opiect pridas posekanu 1cibulu, 2 struzky cesnaku, na pasiky pokrajanu papriku a pridas 2lyzicky bieleho vina a podusis podava sa to s ryzou
ja som k mesu pridala aj cinske korenie a vina som dala viac a dala som tam troska vody aby to malo aj stavu a kludne si to dochut podla seba ale je to vyyborne :wink: :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali hmmmm, tak to vypadá skvěle :slight_smile: , mňami, to udělám příští víkend, děkuji ti dobrá vílo :dizzy_face:
6. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali Ještě ne, pořád se přemlouvám
6. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@domca89 kolik jsi DPO?
6. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@domca89 HCG se uvolňuje 8-9 den po oplodnění, takže podle toho kolik jsi DPO, tak bys měla vědět jak na tom jsi :wink:
6. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 já jakozto čarodějnice ti říkám že budou // borůvkove dálnice
@nathali caruju a cpu do sebe vitamíny :D
@majjka24 fajn. tak se toho 26.10.2011 tes na mrne
6. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikissek28 a jestli neeee, tak tě upálíme na hranici :wink: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no tak kolik jsem DPO netuším, nehlídám si to. Jinak dneska 34DC,
@nikissek28 Jestli to pak nevyjde, můžu to u tebe jako u čarodejnice reklamovat??
Jinak pokud to nevyjde, snažení dáme do fáze když to vyjde zlobit se nebudeme, když ne, tak taky ne. A já půjdu do jiné práce.
6. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@domca89 už víš, do jaké?? taky silně nad tím uvažuju a já už jsem v té fázi, i když počítám a hlídám si to, ale tož vlasy si rvát nebudu :wink:
6. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 No ještě to domluvit a je to, takže vím kam.
6. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@domca89 tak to je fajn, moc ti to přeju :slight_smile: Já jdu v pondělí hodit můj život na papíře a pozeptat se jak to tam chodí a tááák :sunglasses:
6. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no a jak som pisala ze chcem spravit tie rezne tak som ich nerobila ale zas som si nakrajala kuracie mesko na pasiky dala to do hladkej muky a potom na panvicku potom pridala jednu cibulu a zaliala cervenym vinom a jak si spominala brokolicu tak ma to napadlo ze ju tam dam vsetko som podusila pridala troska vody ochutila korenim na grilovanie pridala troska soj.omacky a je to vyyborne :grinning: mnaaam nejak ma chytilo vymyslat same dobroty :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 No uvidíme, když to dopadne tak budu šťastná jako blecha, moje vysněná prácička. Sice se to příteli moc nelíbí, ale bude to muset zkousnout. :slight_smile: Jinak přeju hodně štěstí, aby ti to brzy dobře dopadlo jak s prací tak s mimčem.
6. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a dost. OPTIMISMUS!!! VYJDE TO.
Reklamace leda když se to povede ;)
6. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby taka otazka : ako dlho trva hniezdenie ja som niekde citala ze aj 4-5 dni?a jedna baba mi povedala ze len jeden den tak jak to je????
@domca89 tak to drzim palce aby tam kolanice boli :wink: :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali nejhorší je, že momentálně si nejsem jistá, co chci víc, jestli dvě čárky na testu a nebo práci, nemůžu se rozhodnout. m
6. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek