• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
@nathali nevím tvůj menzes mi spíš připomíná špinění a uhnizďování vajíčka :sweat_smile: :sweat_smile: tak držím aby to vyšlo :slight_smile: :dizzy_face:

@erin4 to mě mrzí,ale myslíš že nemůžeš být těhotná i tak?? :sweat_smile: :sweat_smile:
21. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous uhniezdovanie to urco nebude lebo spinim uz od 16dpo a na 18dpo bol testik biely takze to tehu nebude :frowning2: ale co narobim po sviatkoch idem k dr. nech sa na to pozrie ze co sa deje zase :frowning2:
21. dub 2011 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin4 ja myslim ze si tehulka a este k tomu si mala 4 testy pozitivne a k tomu zvracias :slight_smile: to ze sa ti pustila "ms" este nic neznamena miminko tam mozno je ved sama pises ze ms neni taka ako zvycajne :slight_smile: tak drzim palceky a este skus testnut a testikom sa aj nam pochval :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc asi měla nějakou vyrozu ale už je to o.k.dneska jsem hotová z práce celý den to je záhul a ještě 4 palety zboží,uff mám to vybalené...a co ty jak jsi si užívala dneska sluníčko??já jsem si ho užívala přes výlohy :frowning2: pak jsem přišla domů a poklidila jsem a ostříhala jsem si svého 4 nohého miláčka čikouška :slight_smile: teď se půjdu koupat a pak jen a jen relaxovat,ještě že mám volný víkend tak jsem se objednala na nehty abych byla fešanda a včera jsem se dala ostříhat tak jsem na ježuru hodně kraťoučkého :slight_smile: :slight_smile: už jsem si dala udělat letní sestřih :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali aha to mě teda mrzí :frowning2: :cry: taky by se vám mohlo zadařit viď :wink: :slight_smile: já čekám koncem měsíce co bude jsem nějaká unavená že by jaro mě tak unavilo :wink: nedělám si zatím naděje :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky copak je u vás nového to bylo dneska nádherně taky jste ho trávili zavřené v práci jako já?? :frowning2: :frowning2:
21. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka já jsem nemocná a vykašlávám zbytky hlenu :frowning2: :frowning2: jinak jsem byla tak unavená že jsem prospala odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous tak to jsem ráda že jsem byla radši v práci když tě tak slyším :frowning2: :wink: :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous ako pekne ma to sere :frowning2: ved som mala taky pekny folik ach jaj a zas nic s toho a este si ms zo mna robi srandu :angry:
no snad to u teba len jarna unava :wink: snad sa vam zadarilo :slight_smile: kedy planujes testovat???
@eveleninka ja som bola tiez v praci ale len do 14-tej a potom som poupratovsla v byt a troska vyzdobila a navarila :grinning:
co nove u teba??
21. dub 2011 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali nechci si dělat naděje aby to nevypadalo že jsem si ty příznaky vsugerovala :grinning: :grinning: :grinning: jako pár dní jsem měla kovovou chuť v ústech,tak nějaká únava je a byli křeče při čůrání,ale spíš se bojím jestli to nebude zamlklé těhotenství.křeče teď nemám :frowning2: :sweat_smile: no mám to dostat 30.4 takže zatím vyčkám co bude :sweat_smile: :rolling_eyes:
21. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveleninka no já to chytla před týdnem nebo 10 dny šla jsem z cvičení rozehřáta a asi jsem schládla a na druhý den jsem nemohla polykat :frowning2: teď mě zmáha nějaká únava :sweat_smile:
21. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali moc ti přeji aby se ti už konečně zadařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous viem ze si nechces robit nadeje ani ja si ich nerobim ale stale vo mne hloda taky cervik co mi stale hovori ze co ak......?
tak ze este tyzden a dva dni a ms ti nepride :slight_smile: daj vediet ze ako si dopadla a naozaj vydrzis netestovat???
a skoro sa uzdrav :wink:
21. dub 2011 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali to a i ve mě hlodá pořádný červ :grinning: :grinning: :grinning: ale snažím si to nepřipouštět pak není člověk zklamaný :sweat_smile: se školkou jsem taky říkala že to nevyjde a školka nakonec vyšla :sweat_smile: :wink: neboj ozvu se jak jsem dopadla :slight_smile: :wink:
21. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous ja som tak dufala ze to teraz vijde ked bolo take vajucho a ono nic no nevadi ideme dalej snad nabuduce :slight_smile:
takze skolku mate?? :slight_smile: to je super
21. dub 2011 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali no hej školka vyšla je to super vůbec jsem nedoufala :slight_smile: :wink: tak jsem byla tak šťastná skoro v sedmém nebi :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous no tak pomalicky to zacina vychadzat :slight_smile: najprv skolka a potom aj tehu budes uvidis :slight_smile:
som na teba zvedavaa :grinning:
21. dub 2011 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali tak jsem taky zvědavá zatím chodím cvičit tak jsem zvědavá co se dozvím :slight_smile: :wink: zatím budu chodit než se dozvím jestli jo nebo ne :wink:
21. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca1983 Ahojky, do CAR pojedu, až mi skončí MS, teď by se mnou nic nevyřešil. Jsi moc hodná, ale jsem fakt už v pohodě. Hrozně mi pomohlo srovnat si myšlenky, začala jsem zdravě jíst a 4x týdně cvičit. Fakt bezva pocit :slight_smile: Co se týče toho snažení, tak mě doktor doporučil dva dny před ovulkou nesouložit (spermie budou pohyblivější) a v den OVU se na to vrhnout ráno, v poledne i večer a pak to můžete pojistit ještě den PO. A zabralo to, otěhotněla jsem hned, jak mi tuhle radu dal. Ale asi jsem přišla s radou pozdě co?

@ivanka8485 Druhou čárku vidím krásně! A dělej testy jen ráno, abys měla lepší srovnání.
22. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to je super že jsi začala cvičit a něco co tě bude bavit :slight_smile: :wink: to co tebe potkalo není nic strašnýho to se dá překonat já překonala uměle ukončení těhotenství a tohle je už dejme tomu docela velkej problém :frowning2: :cry: nechci tím říct že tvůj případ je malichernej,ale nesmíš se nato tak upínat :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak MS už konečně odjela, já se vrátila ze Švýcarska a může začít nové snažení a co vy jak pak to jde??? Jinak jen tak trošku pro přehled:

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)....................................... ???.
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................11 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................33DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................34 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................32 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................5 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................22 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................16 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................20 DC
22. dub 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Já se na nic neupínám :slight_smile: Jsem už fakt v pohodě. Však už jsem to psala :slight_smile:

22. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se s dovolením vymazala

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................11 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................33DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................34 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................32 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................5 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................22 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................16 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................20 DC
22. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 jak se daří my dnes razíme s malým na celej den na výlet se docela těším :slight_smile: :wink: snad se mu to bude líbit :slight_smile: tak přeji pěknou sobootu a neděli :slight_smile: :wink:
23. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrous Ahojda, no pokud jsem za volantem a na silnici tak je mi fajn, ale jak přijedu domů tak se akorát zhádáme a nic dobrýho z toho není, takže na jednu stranu šťastná jako bleška a na stranu druhou nešťastná. :frowning2:
Jinak je fajn, že jdete užít volného dne, my možná dneska pojedeme ke známým na grilovačku a opékat masíko a jinak zlehka opálená ze Švýcarska a těším se na další lehké opalování, jinak se spálím. :slight_smile: A co vy jak si užíváte víkend??
23. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vypadá to, že čárka sílí, co říkáte...? Nevím co teď, asi se objednat na prohlídku, ale nechci, aby bylo příliš brzy nebo na druhou stranu pozdě, v úterý si tam zavolám a uvidím. Jinak je nádherně, tak se procházíme a procházíme :slight_smile: Na čerstvým vzduchu pěkně. Tak přeju všem krásné velikonoce :slight_smile:
23. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 Jj taky se mi podle fotek zdá, že je líp vidět než na začátku, blahopřeju.
23. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 no tak to je paraaada :slight_smile: carka siili tak drzim palceky aby bolo vsetko ok az do konca :slight_smile:
23. dub 2011 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali děkuju, uvidíme, mám z toho zatím takový smíšený pocit, ještě je to všechno strašně na začátku. :slight_smile: V úterý si zavolám Dr. a uvidíme, co mi řekne a kdy mě objedná. :wink:
23. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka8485 no ved // to zacina tak si to zacni uzivat :slight_smile: a ako ti je???
nevies asi v ktorom tt by si mala byt???
ked by si nevedela tu si to mozes spocitat :slight_smile: http://www.pregnology.com/due-date.php?cycle=28&month=1&day=01&year=2010&o1=2&omonth=12&oday=09&oyear=2010
23. dub 2011 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek