Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ka_cenka87
1. čer 2011

Tak to vypadá, že jsme tenhle měsíc propásli ovulaci a nebo vůbec nebyla (což bych se vůbec nedivila)... I když jsem pro jistotu testovala dřív, čárka pokaždé vypadala na testíku spíš jako duch 😒 Nevadí, třeba nám to příští měsíc vyjde 🙂 😉 😵

majjka24
autor
1. čer 2011

Holky děkuji za rady a pomoc, rááda se budu řídit Vašimi radami - sexovat a sexovat 😀 😀 😀 Zítra jdu poprvé k nové mudre, tak jsem fakt zvědavá, než jí to všechno vyklopím jak to se mnou je a co všechno po ní chcu 🙂 Asik mě pak už nepustí dovnitř 😀
@beruni121 Ahojki vítej mezi námi, a přeju co nejdřív // a můžu se zeptat jak ty stopro poznáš že máš ovulku???

majjka24
autor
1. čer 2011

@ka_cenka87 hojki, třeba příjde ppozději, máš ještě čááásu 😉

ka_cenka87
1. čer 2011

@majjka24 Právě že už nemám... ☹

beruni121
1. čer 2011

@majjka24 - poznám to podle hlenu,čípku a taky mě docela hodně bolí břicho ☹ / no aspoň k něčemu je to dobrý / 🙂

A děkuji za přivítání 😉

hanysek.hanysek
1. čer 2011

@ka_cenka87 Tak může být ovu později. Kolikátý DC jsi?

eveleninka
1. čer 2011

ahoj holky moje,tak jsem se na vás přišla podívat,tak jsem včera byla na gyndě a naštěstí teď těhotná nejsem když jsem se hodně ve zlém rozešla s přítelem který mě ještě ve vzteku kousl,a gynekolog mi tam opět našel zase tu cystu kterou mi v únoru vyoperovali přesně je na stejném místě a ještě větší tak se bojím abych nešla znova na operaci a copak je nového u vás??

ka_cenka87
1. čer 2011

@hanysek.hanysek Dneska to je 16DC...

hanysek.hanysek
1. čer 2011

@ka_cenka87 Tak to ovu může klidně ještě dojít. Udělej si ovu testík. Někdo mívá i 20DC. Tak vydrž, testuj, určitě ste neprošvihli.

beruni121
1. čer 2011

@ka_cenka87 Kačenko, taky bych vydržela... já v nepravidelných cyklech měla ovu i po 25 dni...

/ máš jej jinak pravidelný ?? /

ka_cenka87
1. čer 2011

No nemám, ale právě díky těm duchům, jsem si myslela že přijde a ono nic, spíš naopak. Zmizela i ta nepatrná čárečka... 😒

majjka24
autor
2. čer 2011

@ka_cenka87 Jsem ti psala, že máš ještě čaaaasu 😉 😀 I ta ovulace se dá ovlivnit psychicky.
@eveleninka Hojki 🙂 Jsem ráda, že se přišla juknout. Ty teda máš období, neboj, ale zas bude dobře, na příteláka se vybodni a užívej si. Já vím, že se to lehko řekne, ale život je takový, jednou jsi nahoře a pak se sra...., vím o čem mluvím a skoro doslova. Moc bych ti přála aby se to co nejdřív zase obrátilo !!! 🙂 Se nám zase brzo ukaž 😀

majjka24
autor
2. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................16 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................17DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................17 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................15 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................16 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................30 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................19 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................17 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................17 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................11 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................10 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................9 tt

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

Holky bojím bojím, jdu na kontrolu k dr. a jsem z toho pokaždé vyklepaná jak ratlík i když jsem zatím nikdy žádný problém neměla, musím zaklepat, ale ty nervíky....😖 😅 Tak mi držte palce 😀

hanysek.hanysek
2. čer 2011

@majjka24 Tak jak? dělala sis další ovu testík?

lenasss
2. čer 2011

ahojky přeji pěkný den všem.Holky před 2dny jsem našla // a dnes jsou silnější 😀jsem jakási štastná ikdyž vím že se může ještě cokoli státá a nemám to potvrzeno od Dr.

lenasss
2. čer 2011

přidávám svůj těhu test

strihalka
2. čer 2011

@ka_cenka87 ahoj, rada bych ti napsala, ze ja jsem mela na testu carku uz 17.5., byl tam duch,to bylo desty den cyklu, pak zmizela objevil se naplno az 31.5., taky jsem si ymslela ze to bude anovulak,.......ted jen cekam uz🙂ale me zase neodpovidaji tepltoy

domca89
2. čer 2011

Holky teda jak na to koukám, měla bych začít něco dělat, ovu testy nemám, teplotu neměřím, hlen nesleduju, jen sexujeme pořád a stále. Tak uvidíme jestli se zadaří nebo ne, každopádně přítel se konečně rozhoupal, takže bude svatbička v létě a co nejdřív snad i miminko.

majjka24
autor
3. čer 2011

@domca89 Juuu, gratulka ke svatbičce, teď si zaměstnáš myšlenky a mimi příjde samo a ni o tom nebudeš vědět 😉

majjka24
autor
3. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................17 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................18DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................18 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................16 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................17 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................31 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................20 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................17 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................17 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................11 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................10 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................9 tt

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

@lenasss Velká gratulace, 🤐 🤐 A přeju ti aby zbytek těhu bylo na jedničku 🙂 🙂 🙂
@hanysek.hanysek Ahojki, testík jsem si nekupovala, protože vím, že ovulka byla včera nejpozději dneska ráno, jsem byla včera u té nové dr. vyklepaná a dr mám úplně mladou, super, vyptávala se , tak jsem jí všechno vylíčila, i ty slabé čárky a ona říkala, že se top považuje za negativní výsledek a jinak je všechno v pořádku, ufff jsem šťastná jak blázen, protože po revizi mě dr. nekontroloval. Jsem přesně v polovině cyklu, mi ukazovala folikul těsně před prasknutím, takže dufám, že se nějaká ta manžova potvůrka konečně uchytí, 😵 , ale pro jistotu to ještě dneska a zítra pojistíme, člověk nikdy neví, že? 😉 😀 😀 😀 A jelikož se snažíme od ledna, tak mám přijít za půl roku a dá mi nějaké tabletky na podporu, že do mě nechce moc "vrtat" když to předtím šlo. Jsem se jí patala jestli mě pak pošle na laparku o ona že neee a začla se smát, že to vůbec neměla v plánu. Ne, jak tam en minulý dr. 😠 Jsem se jí zeptala jestli se mi může juknout na ty folikuly a že jo teda, jsem poděkovala a úplně se divila, proč děkuju. Mám z ní dobrý pocit. Konečně nebudu tak úplně ve stresu když tam půjdu. tak uffff, snad jsem na nic nezapoměla 🙂
Hezký páteční den přeju všem 😀

hanysek.hanysek
3. čer 2011

@majjka24 Tak to je super, tak sexíkovat sexíkovat a zhruba za 14dní udělat těhu test :o) A nebo taky dřív :o) Mě ukázal pozitivní těhu test 10nebo11DPO. Hodně štěstíčka.

janca1983
3. čer 2011

@lenasss ahojky no to je super. Přidávám gratulaci. Ať // jen sílí

janca1983
3. čer 2011

@majjka24 tak to je dobře že si našla konečně pořádnou doktorku. Když je tam mezi vámi důvěra tak to je asi nejdůležitější. Držím palečky ať to výjde 😵

lenasss
3. čer 2011

@majjka24 děkuji a přeji at to vyjde 😵
@janca1983 děkuji a sílí dnes je zase silnější 🙂

domca89
3. čer 2011

@majjka24 No to doufám. Zatím teda vše ve fázi spekulací a domluv, kdy a kde, ale doufám, že to vyjde letos srpen a nebo září, uvidíme jak to vyjde. Jinak teď mě tak zlehka napadá, že to mohlo vyjít, protože jak mě v poslední době bolí prsa to jsem ještě nezažila. Tak uvidíme. Ale zatím nechci nic předbíhat, těšit se nebo něco vymýšlet, když by to pak nemuselo vyjít.

ka_cenka87
4. čer 2011

@domca89 Tak to držím pěsti, ať vám ta svatba vyjde 😉 Jen předem varuji, pokud budete chtít mít svatbu v srpnu nebo září, chtělo by to začít už zajišťovat věci. Ne že bych chtěla poučovat, ale vzhledem k tomu, že mám svatbu teď 1.července, tak vím, co je s tím práce, běhání a zařizování... 😒 ☹ A to už to plánujeme od konce minulého roku. Takže si nedovedu představit, že bysme to měli všechno nějak zařídit během 2-3měsíců!!! A to jsem si ještě loni říkala, že nevím, proč všechny ty nevěsty a rodiče kolem toho nadělají tolik cavyků... 😀

hanysek.hanysek
5. čer 2011

@majjka24 Tak jak, je zaděláno? :o)

hanysek.hanysek
5. čer 2011

Holky prosím vás, od včerejška mě bolí levá strana podbřišku, spíš i tam kde mám jizvu po císaři, tak někde v těch místech. Je to taková bolest, jako namožení. Dělá mi to zle i když se třeba chci na posteli otočit na druhou stranu a to jakoby namožení začne bolet, tak nevím co by to mohlo být.

domca89
5. čer 2011

@ka_cenka87 No znám někoho, kdo zorganizoval svatbu během 1týdne, takže typy mám dobré navíc vše co potřebuju vyřídit dopředu jsou akorát šaty a datum. 🙂

majjka24
autor
5. čer 2011

@hanysek.hanysek Ahojki, si piš že je zaděláno 😀 ten zbývá jen čekat , 😉 Sice tomu moc nevěřím, že by se nám to povedlo, ale tak uvidíme 🙂 testit rozhodně dřív nebudu, třeba by se ukýzaly // a pak stejně přišla mrcha, nechcu být zbytečně natěšená a pak zklamaná 😉

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................19 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................20DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................20 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................18 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................19 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................33 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................22 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................17 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................17 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................11 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................10 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................9 tt

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC