Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
13. čer 2011

@janca1983 ty jsi teda slepejš 😀 😀 😀 to já naproti na monitoru neviděla srdíčko a říkám že nevidím srdíčko on mi otočil svůj monitor a hned jsem viděla jak do mě ďobe nožičkama ručičkama 😵 😵 😵

janca1983
13. čer 2011

@adrous tak to jsi teda dobrá a závidím že jsi to viděla i když bych neměla 😵 jsem slepá jak patrona a stydím se 😅 😵 no snad to uvidím příště . Musim

hanysek.hanysek
13. čer 2011

@adrous První pozitivní test byl 7dní před MS a bylo to 10nebo11DPO. A ta první pozitivní čárka se mi ukázala v pátek 13.tého :o)

adrous
13. čer 2011

@hanysek.hanysek no já až den před menstruaci a byla negativní 😀 😀 😀 😀

majjka24
autor
14. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................28 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................29 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................29 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................27 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................28 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................5 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................27 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

Ahojki, já netestuju, mám to dostat až ve čtvrtek, takže času dost, břuško trošku občas pobolívá, prsa mě začínají trošku bolet (kupodivu), ale to to není nic, Tento měsíc se mi zdálo už 2 x o holčičce, že měla tmavé vlásky a smála se na celé kolo a vlastně včera o tom testování. Nějak tomu nevěřím a snažím se na to nemyslet, minulý měsíc kolik byli přiznáků a prdlajs......
Jsem byla včera si včera udělala radost, jsem byla u kadeřnice (huráá), tak mi tam hodila červený melír do tmavě hnědé, pak jsem si koupila prádlo, přišel mi Avon, než manža skončil a mohli jsme jet domů tak jsem zhltla rychlostí blesku hambač, přišla domů vyvenčila jsem chlupáče okoupala a při pohledu na postel jsem byla tuhá už v té chvíli. ufff, no náročný den to byl 😀 A co vy tak děláte ostatní po práci nebo doma?

majjka24
autor
15. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................29 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................30 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................30 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................28 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................6 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................28 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

Zdravím dámy 🙂
Skoro všechny jsme na tom stejně, tak se pochlubte 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
15. čer 2011

@majjka24 Takže si ještě netestovala? To sem byla jen já takový blázen, že sem testovala 7dní před MS a ukázala se mi čárka? Hm... vy ste teda všichni poseroutkové :o)

janca1983
15. čer 2011

@hanysek.hanysek To já testovala 3 dny před MS a taky to tam bylo. Byla jsem strááášně zvědavá 😕 . Vždy když jsem šla testovat tak jsem si říkala že vím že tam nic nebude ale chci se přesědčit. No a když jsem šla testnout naposledy a čárky tam byly tak jsem na to koukala jako husa do flašky 😀 😵

hanysek.hanysek
15. čer 2011

@janca1983 My se strefili přímo do ovu ( díky ovu testům), takže sem tak nějak tušila, že to prostě musela vyjít- přece jenom toho sexíku bylo až moc :o) Dnes jsem 7+6 na kontrolu jdu až za 14dní a vůbec si nepřipadám těhotná.

janca1983
15. čer 2011

@hanysek.hanysek no ta to buď ráda že si nepřipadáš těhotná to mě po 5 týnech těhu bylo až do minulého týdne zle jak amině 😖 Když jsem nezvracela tak se mi neustále chtělo 😝 ale teď se to nějak sklidnilo a vypadá to slibně. Kybych nebyla chvílema utahaná a neusla v sedě tak taky ani nevím že jsem těhotná 😵

ka_cenka87
15. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................29 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................1 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................30 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................28 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................6 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................28 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

mandreey
15. čer 2011

ahoj hoky, tak já už jsem totálně zblblá ze všeho toho čtení diskuzí, pozorováním se, študováním na netu, že se mi dneska zdály za noc dva sny a v obou jsem se testovala, oba testy vyšly pozitivně a v jednom snu mi dokonce podle nějakýho znamínka na testu bylo řečeno, že to bude holčička 😀 😀 😀 už fakt dobře bláznim 😀 Jináč mě stále popichuje střídavě na pravé a levé straně podbřišku a mám průjemky ..zítra to mám dostat, tak jsem zvědavá 😲

tery58
15. čer 2011

Ahojky holky koukám, že tu máme nové snažilky. Všechny Vás zdravím. Dlouho jsem sem nenapsala, nějak jsem se potřebovala odreagovat a nemyslet na mimi. Tak Vám můžu říct, že se vyplatilo!!! 😵 Ještě jsem to nedostala a od pondělka mám pozitivní testíky... z počátku jen trochu, ale dnes ráno už je to celkem hezky vidět. Bohužel to sem nemůžu dát, ale moje milovaná Kačenka to sem dá za mě. Dnes jsem si koupila ten digi test, tak si ho zítra ráno udělám a díky stávce budeme s manžílkem doma, tak mu to dám předčasně k svátku (ten má příští týden). Tak snad bude nadšenej. 😀

hanysek.hanysek
15. čer 2011

@tery58 Tak to je super, potichoučku gratulace. Já dělala ten digi test tři dny před očekávanou MS, ale to už sem věděla, že sem těhotná. Papírkové těhu testy pozitivní už 7dní před očekávanou MS. Takže hodně štěstí. Jo a pozor- ten digi test vydrží "funkční" jen 24hodin, takže jak se ukáže plus a týden těhu, tak si to vyfoť, protože na druhý den už tam nic nebude :o( já ten svůj naštěstí stihla vyfotit :o)

tery58
15. čer 2011

@hanysek.hanysek děkuju...no teoreticky podle výpočtu MS bych to měla dostat dnes, ale podle DPO jsem to měla dostat v neděli. A je pravda, že dnes jsem trochu špinila. Rovnou jsem se i objednala k doktorce a tam jdu 24.6., takže to bude mít manžel úplně k svátku ( má ho toho 24.6.). Tak ještě, že si mi to řekla, jinak bych si ho nevyfotila, chtěla jsem si ho schovat k těm ostatním na památku. Zatím si nějaknepřipouštím, že bych měla mít mimi... Bojím se...
A jak daleko si ty?

hanysek.hanysek
15. čer 2011

@tery58 Já se taky bojím, se čerstvá. Dnes jsem 7+6. Až za 14dní kontrola, takže bojím bojím stále. Máme doma už prcka, má rok a tři měsíce, takže plazení, skákaní, nosení na rukách je na denním pořádku, tak se o to malinké v břichu bojím. Zatím nezvracím a sem z toho nějak smutná, jestli to tak dá říct, že nemám ještě těhu příznaky. Já mám taky schované testy a že jich bylo- testovala sem 7dní před očekávanou MS každý den a různé značky :o) takže já jich mám dost na památku, víc než u syna :o)

tery58
15. čer 2011

@hanysek.hanysek no tak dnes jsem jak na vodě... chvilku mi je dobře a pak začnu mít hlad, z toho mi začne být hned špatně a když začnu jíst tak se mi chce zase zvracet z toho jídla... už hodinu obědvám... zatím jsem snědla jen 2 a půl knedlíku. to je síla... vezmu si jedno sousto a hned se mi zvedá žaludek... ale na druhou stranu si říkám, že to je dobře, že vím, že se něco děje... a už si byla na UTZ?

hanysek.hanysek
15. čer 2011

@tery58 Jojo už dvakrát mi dělal UTZ, poprvé tam byl jen váček a podruhé už miminko se srdíčkem.

ka_cenka87
15. čer 2011

Tak tohle je Terky testík!!!

hanysek.hanysek
15. čer 2011

Terce tichá gratulace :o) hodně štěstí :o)

tery58
15. čer 2011

@hanysek.hanysek To je můj testik z dnešního rana. Ještě jednou děkuju...

majjka24
autor
16. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................30 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................2 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................29 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................30 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................7 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................29 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).........................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

majjka24
autor
16. čer 2011

@tery58 Moc gratuluju !!!
@hanysek.hanysek Ahojki, no ještě jsem netestovala, si myslím, že zatím není důvod, ms zatím nemeška, přiznaky nejsou, unavená můžu být i z toho horka, škoda testu, peněz to stojí 😀 Myslím, že ms stejně dorazí, mám to dostat dneska, pokud nic, tak si test udělám v sobotu. kdyby NÁHODOU 😀

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@majjka24 A to já bych už testovala :o) zas tolik peněz to nestojí :o)

smudlinka10
16. čer 2011

Ahoj holky, příjmete ještě jednu dušičku?

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@smudlinka10 Jasné, vítáme tě :o) tak jak si na tom ty?

smudlinka10
16. čer 2011

@hanysek.hanysek tak já jsem teď 23 DC, MS bejvá 30 DC, takže s testem ještě týden čekám, protože jsem zkoušela včera a byl bílej... no co jsem taky chtěla po prvním měsíci opravdového snažení a i tak je ještě brzo. Snažíme se prakticky od poslední květnové MS, jinak jsme to před tímto rozhodnutím nechávali na náhodě

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@smudlinka10 Tak já jsem těhu, sice na začátku, dneska začínám 8týden. Doma mám už syna, má rok a tři měsíce. Mě pomohly ovulační testy, poprvé jsem je vyzkoušela, hodně zasexovali a čekám miminko. První pozitivní těhu test se mi ukázal 23DC, taky sem mívala MS 30DC. A pozitivní těhu test byl 10nebo11DPO a bylo to 7dní před očekávanou MS. Já jdu za dva týdny na kontrolu, dostanu průkazku a objednám se na screening. Takže pokud začínáte se snažením, tak si hlídej ovu, nakup ovu testy a miminko bude okamžitě v bříšku :o)

smudlinka10
16. čer 2011

@hanysek.hanysek Gratuluji k miminku, ovu testy nakoupím... uvidíme jestli se třeba ještě nějaká čárka vyklube. Nebyla bych první co by měla ovulku třeba i později než má být. Příští týden se to rozsekne, hned zoufat nebudu 🙂 Času dost, byla bych i ráda kdyby nám miminko vyšlo až na duben, to budeme mít první výročí svatby 😵

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@smudlinka10 My sme měli teďka třetí výročí svatby, ale jinak sme spolu šest let. O prvního syna sme se snažili dva roky. A teď toto těhotenství přišlo po asi 11měsících- sexovali sme na ostro od té doby, co se po porodu mohla ( byla sem císařem), takže taky docela dlouho se nedařilo. A teď díky ovu testům jsem těhotná. Zatím se bojím, že se může něco pokazit, ale těšíme se. Už i nějaká jména padly, ale nějak se na klučičích nemůžeme shodnout, dle manžela to musí být holka, jinak chlapeček bude bez jména :o)