• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se a ono se to povede!

5. září 2016 
autor
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................7 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................9 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................5 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................14 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................36 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)......................................................?? DC

Koukám, že tady máme diskuzi v plném proudu :wink: :grinning: :grinning: Šmankote u nás je dusno jak něco, bouřku jsem asik prospala , mokro je, tak asik popršelo. Kde je to ochlazení?? Bych radši brala déšť a 20 stupnu než toto, včera jsem úspěšně přežila zkoušení v práci, v listopadu má k nám přijít inespekce, tak všechno musíme umět a znát. No prča :sunglasses: No nif milé dámy přeju hezký den :slight_smile:
23. čer 2011 v 05:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda já se nestíhám divit, jestli to takhle půjde dál budu tady za chvíli sama. Jinak všem nastávajícím gratuluju.
@majjka24 souhlasím s tebou, ty vedra jsou šílený, já včera čekala 9 hodin na nakládku a to bylo venku na sluníčku 36°C, tak si představte, kolik bylo v autě. :slight_smile: Když začlo pršet hurá na boso na asfalt užít si ten déšť a bylo mi báječně.
23. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@domca89 Joo, ten déšť na rozpálený chodníky miluju - tu vůni, ten čerstvej vduch ! to je žůžo :sunglasses:
No a já zas koukám, že jsem tady jediná "nefungující" :frowning2: Dnes opět test negativní a ms nikde :frowning2: už aby dorazila, mrška :sweat_smile: pěkný den všem!
23. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandreey to já začla normálně fungovat až po 7 měsících.
23. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Těhulky, kdy jste zjistili pozitivní test? Myslim ale výraznější, ne uplně pididucha...Jsem 35DC a // je uplně slaboulinká... :unamused:
23. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncicak.as Já měla pozitivní těhu test 7dní před MS. Měla jsem 30DC, takže mě se zobrazil pozitivní test 23DC. A byla to čárka, kterou jsem nemusela hledat, prostě jsem se podívala a viděla. Ale já jsem asi vyjímka.
23. čer 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@moncicak.as Ahojki, záleží kolik jsi DPO :wink: 100 % by měla jít krásně vidět tak 14,15 DPO :slight_smile: Jinak to může být i boichemické těhu :pensive: . Jak často testuješ ? Myslím, jeslti ted zda je čárka sílí nebo slábne nebo je stejná??? Nejlepší je testovat tak obden. Přeju hodně štěstí :slight_smile:
24. čer 2011 v 05:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................10 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................15 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................37 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)......................................................?? DC
24. čer 2011 v 05:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@domca89 V tom autě to musí být šílené, mě stačí jak stojíme chvíli na křižovatce a já umírám,okna stažené (nemáme klimu :frowning2:) ten vzduch ještě z těch aut a fskt síla když se před nás postaví nějaká stará sradlavá avie nebo tak.....zuřím a omdlévám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt tě obdivuju že tak jzdíš, klobouk dolů :slight_smile:
Ale ted je u nás faj, pod mrakem, cca 18 stupnů, akorát na riflíky a nějaké čači tričko :grinning: Milé dámy přeju Vám hezký paťulínek :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 05:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncicak.as já jsem měla 10DPO slabého ducha ale nemusela jsem ho hledat a 11 DPOuž byla čárka silnější a potom už jen sílila tak testni dnes nebo zítra a uvidíš přeji at čárky sílí :slight_smile:
24. čer 2011 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se hlasim mezi oficialne tehotny. dnes jsem btgla na kontrole a vudela jsem jen vacek, ktery odpovida stari 5tt +2 . tehu karticku dostanu za mesic a za 14 dni jdu na odbery. vsechno je v poradku, dostala jsem vitaminky a jeste jedny prasky kvuli te me blbe krvi. takze jsme s muzikem moooc stastny.
24. čer 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majjka24 Není co obdivovat, práce jako každá jiná. Klimatizaci taky nemám. A tak jak začla bouřka, okýnka jsem jen zlehka přivřela, zula boty a ťapkala bosky po asfaltu a užívala si to zchlazení. Většinou to není tak hrozný, ale při nakládání a vykládání musím být na autě a pod plachtou je šílený vedro. Horší jak v sauně a ještě když u toho člověk něco dělá tak to je síla.
24. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................10 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................15 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................37 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)................................................................3DC

Ahojky holky, moc moc moc Vás zdravím... Od neděle začínáme stimulovat na 7.-mou inseminaci... už mi z toho asi hrábne, ale teď to to fakt musí vyjít...
24. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@haaninaa Tak to držím pěsti aby to vyšlo!!! :grinning: :wink: :slight_smile:
24. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tery58 Tery moc gratuluju a doufám, že příště už uvidím fotečku!!! Jen jsem netušila, že to v práci řekneš takhle na plno, o to víc jsem ráda, že to můžu prožívat s tebou!!! :grinning: :wink:
24. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................9 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................11 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................7 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................16 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ..........................................................38 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................4 DC

Kamcatkakoc...........................................................................................................19 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................... 13 tt
Janca 1983................................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...................................................5 tt

terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC
25. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka_cenka87 ahojky no byla jsem tak nadšena, ze jsem to musela říct, ale víš jak to u nás chodi. Reknes to jen par lidem a pak to ví cely barák. Ale na druhou stranu jaky pak copak aspoň se to tam nebude suskat.
26. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska odjíždím do Švýcarska. Pokud my chodí ovu jak má, tak měla být tenhle víkend a tak jsme hezky pracovali na mimču, teď už jen čekat, jestli se povedlo nebo ne.
26. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@haaninaa ahojky taky držím pěsti!!!
26. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................12 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................17 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ..........................................................39 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................5 DC

Kamcatkakoc...........................................................................................................19 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)................................... 13 tt
Janca 1983................................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...................................................5 tt

terioza1 (??) ........................................................................................................?? DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka).................................................?? DC
26. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí

Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................12 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................17 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ............................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..............................................................5 DC

YES, návrat mezi fungující ženýý :sunglasses: sice po 40dnech..ale hlavně, že to přišlo samo, uuf... DOUFÁM že naposledy :grinning: Teď ještě vyzkoumat, zda vůbec ovuluju.. :confused:
Pěkný den všem!!
27. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ............................................................1 DC

Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................13 tt

27. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................13 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................18 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).............................................................6 DC

Kamcatkakoc........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..................................................................20 tt
Nikissek 28 (...).....................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................13 tt
Janca 1983............................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..........................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)...............................................5 tt

27. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................13 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................18 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................1 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800).............................................................6 DC

Kamcatkakoc........................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..................................................................20 tt
Nikissek 28 (...).....................................................................................................14 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... 13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................13 tt
Janca 1983............................................................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)..........................................................................6 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin).................................................................................5 tt

27. čer 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že už těhotná nejsem. V neděli jsem začala ráno krvácet, byla jsem 9+4, jela jsem do nemocnice, kde mi řekli, že miminko už není. Tak mě vzali na sál, zbytky plodu vyškrábly a navíc mi udělali laparoskopii. Teď 4cykly pauza a můžeme se začít snažit znovu. Všem těhotným přeji hodně štěstí a opatrujte se.
28. čer 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek to mi neříkej to je hrozný :frowning2: :frowning2: :cry: mě to tak moc mrzí strašně :cry: :cry: to byl teda fičák že ti hned řekli že mimi není :frowning2: no já začala špinit v 6 tt a dr mi napsal utrogestan a brát jsem ho měla až do 12 tt :sweat_smile: tak přeji hodně štěstí ve snažení aby se mimi udrželo a vše bylo v pořádku :slight_smile: :wink:
28. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous Já sem začala ráno dost krvácet, takže mi to bylo okamžitě jasné. V nemocnici mi to jen potvrdili. Je to hrozný. Snažili sme se rok. Teď čekat a doufat, že se podaří a bude všechno v pořádku. Je to pro mě těžké.
28. čer 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek Je mi to moc líto :cry: Budu držet pěsti, ať je vše v pořádku a ať se zadaří co nejdříve... :wink:
28. čer 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek to úplně chápu on v podstatě je jedno jestli potratíš na záčátku nebo 2.trimestru ikdyž potom máš k miiminku větší vztah.já procházela fotečky miminka o které jsem přišla před rokem na genetiku v 1 trimestru jsem šla 26.6.2010 a letos jdem na genetiku 30.6.2011 je to bezmála rok trošku jsem si poplakala :frowning2: musíš věřit že se to brzy podaří já se taky bojím genetika nám nedopadla dobře.ale jsem natěšená že uvidím mimi :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrous Musím mít 4měsíce pauzu. Až potom se můžeme začít snažit.
28. čer 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek