Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ka_cenka87
15. lis 2011

@majjka24 Teda ani nevis jak moc ti to preju. Neboj urcite bude vsechno v poradku a za chvili bides mit toho sveho drobka u sebe... Jeste jednou moc gratuluju a urcite se ozvi,jak to s tebou pokracuje dal!!!

nikissek28
15. lis 2011

@majjka24 Mají 🙂 nevím co říct 🙂 snad jen "DRŽÍM PALCE KOČKO" 😉 😉 😉

tery58
15. lis 2011

@majjka24 SUPER!!!!!!
gratuluju a tfuj tfuj tfuj !!!!!
no přijde mi, že to je včera co jsem je našla a nemohla tomu uvěřit.... myslela jsem si, že špatně vidím...
Tak jen ať jsou čárečky silnější a silnější...

rebelie
15. lis 2011

@majjka24 Občas sem ještě nakouknu a zrovna na Tebe jsem hodně myslela a co to nevidím, koukám, žes našla // - tak to moc gratuluju a držím palečky, aby bylo vše OK.

ka_cenka87
15. lis 2011

Holky já tu končím, stejně se tu kromě majky nikdo moc neukazoval... Vzhledem k tomu, že je těhulka, tak já končím a přestupuju do sekce neplodnost 😉

majjka24
autor
15. lis 2011

@rebelie jůůů ty jsi v 37 tt, taky moooc gratuluju. a děkuju,
Děkuju všem holky, snad to tentokrát už výjde a za 36 tt budem držet v náručí zdravé a krásné miminko 🙂
@tery58 letí to úplně neskutečně,

HLAVNĚ ZDRAVÍ VŠEM !!! 🙂 🙂 🙂

rebelie
15. lis 2011

@majjka24 Nj, už je to tak... strašně to letí, ani se nenaděješ a budeš se taky chystat na porod... My už stříháme metr, respektive ujídáme čokoládičky z adventního kalendáře 🙂.

majjka24
autor
15. lis 2011

@rebelie To je krásné, to budeš mít úžasný dáreček, jste si to krásně načasovali 😉 A co to bude, víte?

rebelie
15. lis 2011

@majjka24 Jasně, načasovali 😀, však víš, jak to bylo... A bude to na 50% kluk a na 50% holka 🙂, chceme se nechat překvapit...

majjka24
autor
15. lis 2011

@rebelie Tak to jste dobří, že jste to vydrželi, já bych to asik nezvládla, já jsem od přírody strašně zvědavá a pokud možno , už ted bych to chtěla vědět 😀 😀 😀 tašku už máš sbalenou? A bojíš se?

majjka24
autor
15. lis 2011

@ka_cenka87 si piš, že se budu ozývat, tu zas budu furt 😀

rebelie
15. lis 2011

@majjka24 Tašku mám sbalenou tak napůl a zatím se nebojím, respektive bojím se tak max. toho, zda budou respektovat moje přání, nebudou mi brát miminko apod.

majjka24
autor
16. lis 2011

@rebelie napůl? už jsi 38 tt 😉 😀 bys to měla dobalit 😀 😀

SÍLÍ ČÁREČKA SÍLÍ !!! 😀 😀 😀

majjka24
autor
16. lis 2011

majjka24(listovka, kontryhel)...................................................................................35 DC // 14.11.2011
ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................11 DC
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).................................................................... .30 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................5 DC
zuzumka.......................................................................................................................16 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
17. lis 2011

ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................12 DC
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).................................................................... .31 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................6 DC
zuzumka.......................................................................................................................17 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC

tomh
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majjka24
autor
19. lis 2011

ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................14 DC
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).................................................................... .33 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................8 DC
zuzumka.......................................................................................................................19 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC

tery58
19. lis 2011

@majjka24 Ahojky, tak co jak Ti je? a už tu novinu ví manžel? a kdy jdeš k dr.?

nathali
20. lis 2011

ahojky holky
do temy na kukujem obcas ale moc nepisem a pozeram ze sa tu baby zastavili a aha kolko tehuliek 😀
@majjka24 mooooc silno drzim palceky aby bolo vsetko ok az do konca a ako ti je? ako sa mas???co dr.? uz si tam bola?
@rebelie jeej tak ty to mas uz za par asi mas uz vsetko nachystane ze?

rebelie
20. lis 2011

@nathali No, letí to neuvěřitelně... nachystané to mám tak plus-mínus... Vše podstatné asi už mám, ale úplně ťip-ťop to není... ale kdyby něco, tak by snad neměl nastat nějaký závažný zádrhel... Ono to stejnak chce mít asi nachystané hlavně v hlavě 🙂, materiálně se to dá vždycky pořešit docela rychle....

nathali
20. lis 2011

@rebelie no to mas pravdu 🙂 ja som podla hlavy teda uz nachystana 😀 ale este nekupujeme nic mam par veci co som neodolala ale s priatelom pojdeme na velke nakupi a tam pokupime to najnutnejsie aj tak kopec veci budem mat od kamosky 🙂 a zvysok sa uz doladi
a pohlavie vete ci pockate si?

rebelie
20. lis 2011

@nathali Pohlaví je překvapení - přáli jsme si to tak... Nakupování jsme taky odkládali (docela úmyslně) - docela dost věcí jsme dostali (hlavně oblečky) a většinu jsme pořídili tak v tom 7., 8. měsíci... A s tou nachystanou hlavou - hele, já si nejsem jistá... já jsem o tom porodu začala vážně přemýšlet až tak před měsícem a teď teprve cítím, že se tomu nevyhnu... Víš co, na miminko se těším celé těhotenství, ale teď si člověk uvědomuje, že to fakt bude muset porodit 😀

nathali
20. lis 2011

@rebelie ja som sa vzdy tesila ze ako zistim ze som tehu zacnem nakupovat a po pravde ani sa mi do toho nechce a viem ze moc veci podostavam a este aj podedim 🙂 a ten zvysok ma este cas a s kocikom sa moc neponahlam
joj ja by som to nevydrzala nevediet 😀 som zvedava uz teraz ale bude to urcite kraaasne prekvapenie 🙂
s tym porodom mi je teraz este lahko o tom hovorit ked drobca obcas citim ale ked uz bude vecsi tak porod budem asi inak vnimat 😀

rebelie
20. lis 2011

@nathali Hele, já se jednak obecně v nakupování nevyžívám a pak jsem to vědomě oddalovala - asi bych se zbláznila, kdybych se vrhla do nakupování, a pak to nevyšlo... (což se teda samozřejmě může stát kdykoliv, ale čím dál, tím je ta pravděpodobnost přeci jen menší). A pohlaví - já fakt chci zažít to překvapení - že se mimčo narodí a já se teprve kouknu, co to je... Mám nějak pocit, že ty děti maj taky nárok na soukromí a na tajemství... 😉.

majjka24
autor
20. lis 2011

@nathali Ahojki 🙂 Tak máme se celkem dobře, mimi se okorát dožaduje pravidelného jídla, jinak je mi zle až na zvracení. Prsa bolí hroyně, kolikrát nevím jak si lehnout. 😔Na první utz jdu 29.11. tak určo písnu a jsem moooc zvědavá a bojím bojím, musím věřit, že všechno bude v pohodě. že bude silné srdíčko. 😵A jak se máš ty?už víš co to bude?

nathali
20. lis 2011

@majjka24 juuj pametam si zaciatky presne jak ty pises 😀 ale neboj bude dobre a nevolnost sa strati 🙂
ale mam radost s teba 🙂 a mimco ta necha aspon najest mna teda nenechalo az teraz si zacinam uzivat chut mesa a potravin 😀
utz mas za chvilu to vydrzis 🙂 a mozno bude uz aj srdiecko 🙂 joj drzim silno palceky aby bolo uz len dobre
my este nevieme co to bude akurat ked som bola na utz mimco sa na protest otocilo dole hlavickou a prdelku si strazilo tak moc ze dr.ho ani zmerat nemohol tak len podla hlavicky meral 😀
ale o mesiac idem na velky utz tak snad sa nam uz ukaze sme zvedavy ze co sa tam skryva a priatel si je isty ze je to dievca tak chcem vediet ze ci ma pravdu 😀
@rebelie to mas pravdu aj drobcek ma pravo na sukromie 🙂

rebelie
20. lis 2011

@majjka24 Jj, taky si pamatuju ty začátky - musela jsem začít fakt pravidelně jíst, jinak mi bylo blbě... teda bylo mi blbě i jinak, ale jakmile jsem delší dobu nejedla, bylo to ještě horší... Chvíli to asi budeš muset vydržet, ale snad ty nevolnosti brzy přejdou... Na utz budeme držet palce, ale věřím, že bude vše OK.

majjka24
autor
20. lis 2011

@rebelie ,@nathali Tak mě ty nevolnosti zas tak moc netrápí. Konečně mám důvod pravidelně jíst 😉 Užívám si každou minutu. Jsem spíš hodně náladová a každá blbost a mám na krajíčku 😔 A holky děkuji, že na mě tak myslíte , jste moc hodné. Vám taky přeju už jen samé štěstí 🙂

hanysek.hanysek
20. lis 2011

@majjka24 Jéééé, co to tady čtu. Po dlouhé době jsem k vám nakoukla a velmi milé překvapení. Tak ses konečně dočkala. A bylo to, že si to nechala tak, nebo si používala ovu testy, aby si věděla, kdy přesně " na to" máte jít? :o) to je fakt super, tak držím moc palečky, ať je všechno v pořádku.

majjka24
autor
20. lis 2011

@hanysek.hanysek Ahojki 🙂 Jsem tě tu neviděla snad 100 let 😀 Kdepak ses toulala? Jak pak se máš? Spíš, že jako tak, těžko říct, ovu testík jsem použila snad jen 2 x, hlídala jsem si hlen a v ty dny (ob den) sexík, ale spíš že byla chuť, než že by to bylo, že jsme "museli" 😉 Vůbec jsem tomu nevěřila , že by se mohlo povést, spíš jsem počítala stím, že v lednu by mi mudra napsala nějaké tabletky. Jsme si sexik jen užívali 😉 😀 Byla jsem překvapená, když se na testíku objevila druhá čárečka.No, ale zas tak ne. jsem asik ta jedna zmála co to vycítí. I to předešle těhu jsem vycítila i bez testíku. Testík mi to jen potvrdil 🙂