Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

domca89
14. dub 2011

@adrous Jj kéž bych alespoň jedno mimčo. ☹ Akorát mi přijde, že fakt buď já nebo přítel děti mít nemůžeme. ☹ ☹ ☹

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 No to jo, když už jsem našla doktorku, tak ordinuje jen v pondělí, tak další ty neberou lidi a podobně a s tím se prostě nedá nic dělat. 😖

adrous
14. dub 2011

@domca89 a co kdyby jste šli do centra reprodukce a udělali by vám testy a spermiogram 😅 😅 nebo nechcete?

domca89
14. dub 2011

@adrous No tak já bych šla, ale má drahá polovička si myslí, že na takové věci je ještě čas, protože kolega v práci mu sdělil, že pokud se nesnažíš alespoň rok a půl tak to nemá cenu. 😖 A on se bohužel jeho slov drží. ☹ Takže nic a přemluvit se nedá.

adrous
14. dub 2011

@domca89 tak to je horší no nám se to podařilo po roce to je tak nějak optimální doba bych řekla 😅 🙄 no jo jeden chlap radí druhýmu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domca89
14. dub 2011

@adrous No právě a ještě k tomu chlap, kterej je pobožnej až na půdu. ☹ No uvidíme, třeba se mi podaří ho zvyklat.

adrous
14. dub 2011

@domca89 tak to ti moc držím palce 😅 😅 😀 😀 😀 kéž by na takovýho moc nedal ☹ ☹

domca89
14. dub 2011

@adrous No bohužel navíc, teď mi přijde, že o mimčo nějak moc nestojí. ☹

adrous
14. dub 2011

@domca89 to jsou ti chlapi noooo ☹ 😠 no manža mě zas překvapil to jsem nečekala v dobrém slova smyslu 😀 😀

majjka24
autor
15. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................27DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................26DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................13 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................25 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................25DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................25 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................15DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................9DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................13DC

majjka24
autor
15. dub 2011

@domca89 Chytní chlapa za pačesy a jděte k dr. Za to to to stojí a ne, je lepší vědět, že jste oba úplně zdraví, než čekat....co kdyby byl nějaký problém a muselo by se zase čekat na mimi??? A k dr by se mělo chodit po ročním snažení. A roky letí co si budem říkat i u toho chlapa. Manža mi šel na testy v pohodě, Vzorečešk vyprodukoval doma a já to tam jen hodila s žádankou a za 2 min jsem věděla výsledek 😉
@haanninaa Ahojki kočko, vítej zpátky, dlouho jsem tě tu neviděla. Nesmutni, určo si Vám to povede a nechcete si dát třeba chvíli pauzu?? Ať příjdete na jiné myšlenky. Ani nevíš, jak ti to mimi přeju.

majjka24
autor
15. dub 2011

@lenik_25 Ovečko třeba si mimísek s tebou hraje na schovku, třeba to byl nějaký špatný test, i když hodně vypiješ, tak se ta moč hodně zředí a neukáže se to. 😉 dneska jdeš k mudr, že?? Tak držím moc palečky !!!!!!

medvik
15. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................27DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................26DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................13 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................25 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................25DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................25 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................15DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................9DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................13DC

medvik
15. dub 2011

@lenik_25 Leni, ať už je to jakkoli, přeju hodně sil a hlavně, neztrácej naději. Teď chodíš do CAR, tam Ti určitě pomůžou.

lenik_25
15. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem pěkně zmatená. Dneska jsem byla u svého doktora v CAR a ten mi udělal ultrazvuk a řekl mi, že mám tak vysokou sliznici a všechno vypadá, že na 70% JSEM těhotná. Nechápal to hcg z krve a mizející čárku na testu, protože podle utz to prý vypadá dobře. No mám počkat a v pondělí jít znova na krev. Co si o tom myslet???

lenik_25
15. dub 2011

@majjka24 Negativní byl právě i test z krve a tam jsem byla taky ráno nalačno a před testováním z ranní moči nepiju asi 12 hodin.

ivanka8485
15. dub 2011

@lenik_25 je to zvláštní, každopádně držím moc pěsti. Uvidíš co bude, jak se to bude vyvíjet dál. Asi na to bohužel není žádná jiná rada.

lenik_25
15. dub 2011

@ivanka8485 Já jsem stejně smířená (relativně, nevím, jak se ten můj stav dá nazvat) s tím, že to už je pryč.

ivanka8485
15. dub 2011

@lenik_25 je to tak lepší, pak můžeš být jen příjemně potěšená, když budeš raději počítat s tou horší variantou.

lenik_25
15. dub 2011

@ivanka8485 Přesně tak. Ale já si fakt myslím, že to je beznadějné a že ta sliznice odejde s MS.

domca89
15. dub 2011

@lenik_25 No každopádně ti to hrozně moc přeju...

ivanka8485
16. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem 28 DC, dneska by měla přijít MS, ale zatím to moc nevypadá, teplota byla včera ráno 37, dnes 37,1, čípek je uzavřený, tak jsem si zkoušla test s citlivostí 25 HCG test, ale tam nic, tak nevím :( Sakriš, to čekání je na houby. Kdyby alespoň malý stíh :( žádné příznaky, jako obvykle mívám před MS nemám, jen mě bolí v kříži a mám žaludek jaksi na vodě, ale to může být vsugerované. Prsa nebolí, bříško nebolí jen občas mi v něm jakoby zatrné, ale jinak nic. Ani nešpiním. Ach jo...

nathali
16. dub 2011

@ivanka8485 odfot testik 🙂
a mozno je na ciarky este skoro niektorym babam sa // ukazu meskani ms tak by som este pockala na tvojom mieste a ked by ms neprisla tak by som za 3-4 dni testla 🙂

ivanka8485
16. dub 2011

@nathali vyhodila jsem ho, byl úplně bílý, tak to nemělo cenu nechávat, ani po půl hodině v podstatě nic, i když já jsem pořád chtěla něco vidět 🙂 No teď to nechám do pondělí a pak se uvidí. A jak ty? Už zkoušelas?

nathali
16. dub 2011

@ivanka8485 nie nie ja som strasna v tom to ja si pockam do dna dna ms uz je to len 8dni a potom mozno testnem alebo este pockam kym nebude ms meskat nechcem testovat a potom by ms prisla to sa mi uz stalo takze teraz poctivo cakam 😀

ivanka8485
16. dub 2011

@nathali to děláš dobře, já zatím nejsem tak disciplinovaná 🙂 jsem hrozně nedočkavá, ale toto je věc, kterou neuspěchám, i kdybych se na hlavu postavila... 😖

nathali
16. dub 2011

@ivanka8485 ved prave preto nechcem testovat viem ze by tam uz duch nemal byt ale niektorym babm // silneju pomaly a nechcem sa nejak stresovat kedy tam naaahodou nieco bolo 😀 ved ciarky nikam neujdu len zosilneju tak ja si radsej pockam 🙂

lenik_25
16. dub 2011

@domca89 Děkuju, jsi zlato.

@ivanka8485 Chtělo by to citlivější test, třeba mamatest s citlivostí 10.

eveleninka
16. dub 2011

ahojky holky tak jsem tady asi po 4 dnech jsem pracovně zatížená a zítra na novo do práce ☹ musí se pochlubit mám dole 8 kilo,asi jsem zhubla díky té operaci,holky padají mi kalhoty ale na večer mám jako nafouklé břicho a tvoří se mi sliny jak kdybych měla blinkat,lítám čůrat ale to je asi tím že hodně piju v práci 😒 ve středu jsem si koupila rybí salát který jsem v životě vůbec nemusela a teď mám na něj skoro pořád chutě,, 😉 co to semnou sakra je??vždycky k večeru mám takové trochu nafouklé bříško jak kdybych to měla dostat mám mít asi až za 14 dní myslím 😒 nevíte čím to je??a co je nového u vás holky?@adrous: tak to je super že malého vzali do školky,aspoň to je pro začátek dobré né? 🙂
@domca89 : já jsem taky nevěděla přesně kdy ovuluji a když jsem řekla svému gynekologovi že mě před 14 o víkendu bolelo v podbříšku tak mi řekl že jsem ovulovala,a že bych si měla dělat graf a měřit si teplotu že když ten graf bude klesat tak je nejvhodn.den na otěhotnění... 🙂 @lenik_25:tak to je super né že čekáš miminko jestli jsem to dobře t těch zpráv tady vydedukovala tak to ti z celého srdíčka přeji 🙂 🙂 🙂 @majjka24:tak kde mám tu slibovanou fotečku?a jak se máš?stále pracovně stále pracovně?a co odpolední jak ti utíká a utíkalo? 🙂 🙂

domca89
16. dub 2011

@eveleninka No tak nevím, jestli jsem ráno víc líná a nebo mám málo času na to si měřit teplotu. Takže to nějak relativně dobře nevidím, navíc si nejsem jistá, zda to je můj přístup nehrotit to. 😉 Takže měření teploty nee.