Snažíme se. Je tady někdo, kdo se také snaží nebo už nějaká těhotná budoucí maminka?

lucinkaab
7. říj 2019

je tu nekdo kdo se snazi nebo uz zjistil ze je v tom???? chtela bych najit nakou budouci maminku o sdileni snazeni nebo tehu ( kdyby byla okres Beroun jeste lepsi)
my se snazime o druhe ut mame 14m holcicku 😘.
klido piste i sz 😉

julinecka24
7. říj 2019

@lucinkaab ahoj já jsem se dozvěděla díky testům že jsem těhotná a 4 dny už meskam i testy mi vyšli pozitivní

lucinkaab
autor
7. říj 2019

juuu to je super a nake priznaky mas??

lucinkaab
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
danask88
7. říj 2019

My se snažíme o třetí, dostat to mám až za týden tak nevím nic. Je to dost napínavé. Ale příznaky nemám vůbec žádné, tak se bojím že zatím nic. Už máme 14ti letého kluka a 17ti měsíční holčičku. Teď bychom nejraději chlapečka.

lucinkaab
autor
7. říj 2019

@danask88 tak budu drzet palecky at ms nedojde 🤗🤔

danask88
7. říj 2019

@lucinkaab děkuju moc! Vám taky ať se to povede 🙂

mmichaella
7. říj 2019

Holky, vsem drzim palce. My se snazime skoro 2 roky, ale po novem roce uz pujdeme nekam na konzultaci a podrobnejsi vysetreni. Kazdopadne vsem preji brzy //

lucinkaab
autor
7. říj 2019

@mmichaella je to me moc mrzi, ale zas treba to budete mit lepsi 😉

terezatomesova
8. říj 2019

Ahoj máme už dvě holčičky a dva měsíce se snažíme o další mimčo 🙂 (Kladensko)

zikisek
8. říj 2019

My se snažili skoro 3/4 roku a 3.10. jsme byli objednaní do Cube na Dejvický na vstupní konzultaci proč nám to nejde a na konci září jsme byli na dovolené a nedostala jsem to. Po příjezdu jsem si udělala test a ejhle, pozitivní. Jsem 5+1 dneska a za týden jdu poprvé na gyndu 🙂 Držím vám palečky holky, hlavně klid, je to hodně v hlavě..aj my jsme to měli. Už jsme se smířili, že partner bude plnit nádobku,tak jsme si užívali prostě jen my, bez myšlenky na mimčo a je to tu 🙂

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab ahojky když už jsem to vzdala tak to přišlo

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@mimisef jak dlouho jsi mepa spozdeni??

lucinkaab
autor
8. říj 2019

dnes 31dc 2spozdeni ja neverim vlastnim ocim....

danask88
8. říj 2019

@zikisek To je tak krásný!

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab neměla jsem ještě ani zpoždění ,když jsem to náhodou zjistila na pohotovosti z krve viz.prvni test....měla jsem den před ms

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@mimisef toho 24.9. uz jsi mela spozdeni ze??

katerina_j
8. říj 2019

My jsme už nějakou dobu ve fázi “snažení” 😉

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@katerina_j a jak dlouho se snazite? a prvni miminko??

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab ano ms měla dorazít 19.9 já už z krve věděla že jsem těhotná 18.9

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@mimisef to je krasny 😉

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab nečekaný a krásný ❤️

lucinkaab
autor
8. říj 2019

ja jsem taky necekala ze kdyz sme si rekli s pritelem ze chcem druhy ze se to tak povede...a nakonec dnes na testu a podle posledni ms 4+2 bych mela byt

donika
8. říj 2019

@lucinkaab Ahoj holky, já našla // minule pondělí, momentálně, ale čekáme, podezření na mimoděložní těhu.. 😟 Dnes jsem 4+5. Tak se modlím aby bylo vše v pořádku. V pátek jdu na KO.

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika drzim palecky aby vse dopadlo dobre😉 dej vedet 😉

donika
9. říj 2019

@lucinkaab děkuji. 😉 Ty jdeš kdy ke G?

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika noo jeste zitra udelam digi test oznamim to pritelovy, a pak v patek tam zavolam abych se objednala az tak za tyden nebo za 14dni aby tam bylo rovnou srdicko

katerina_j
9. říj 2019

@lucinkaab jojo, první 🙂 od ledna, v květnu v 7tt samovolně odešlo a teď čekáme na další // 🙂

donika
9. říj 2019

@lucinkaab jo, tak to je rozumný.. já chtěla taky az tak 6-7tyden, aby člověk viděl rovnou.. ale měla jsem celkem velký bolesti. Tak raději šla hned. No a teď to čekání je samozřejmě šílený.. 😱😲
Tak pritel ještě nic neví? 😁 A jak mu to řekneš? To je první Mimi?

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@katerina_j taky pred loni jsem v 9tt sp a pak za 5m se nam povedla holcicka a ted ji 14m

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika noo taky jsem nedockava ze bych uz tam volala co nejdriv....reknu mu to vecer az prijde z prace zitra, uz mame 14m holcicku