Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se. Je tady někdo, kdo se také snaží nebo už nějaká těhotná budoucí maminka?

lucinkaab
7. říj 2019

je tu nekdo kdo se snazi nebo uz zjistil ze je v tom???? chtela bych najit nakou budouci maminku o sdileni snazeni nebo tehu ( kdyby byla okres Beroun jeste lepsi)
my se snazime o druhe ut mame 14m holcicku 😘.
klido piste i sz 😉

julinecka24
7. říj 2019

@lucinkaab ahoj já jsem se dozvěděla díky testům že jsem těhotná a 4 dny už meskam i testy mi vyšli pozitivní

lucinkaab
autor
7. říj 2019

juuu to je super a nake priznaky mas??

lucinkaab
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
danask88
7. říj 2019

My se snažíme o třetí, dostat to mám až za týden tak nevím nic. Je to dost napínavé. Ale příznaky nemám vůbec žádné, tak se bojím že zatím nic. Už máme 14ti letého kluka a 17ti měsíční holčičku. Teď bychom nejraději chlapečka.

lucinkaab
autor
7. říj 2019

@danask88 tak budu drzet palecky at ms nedojde 🤗🤔

danask88
7. říj 2019

@lucinkaab děkuju moc! Vám taky ať se to povede 🙂

mmichaella
7. říj 2019

Holky, vsem drzim palce. My se snazime skoro 2 roky, ale po novem roce uz pujdeme nekam na konzultaci a podrobnejsi vysetreni. Kazdopadne vsem preji brzy //

lucinkaab
autor
7. říj 2019

@mmichaella je to me moc mrzi, ale zas treba to budete mit lepsi 😉

terezatomesova
8. říj 2019

Ahoj máme už dvě holčičky a dva měsíce se snažíme o další mimčo 🙂 (Kladensko)

zikisek
8. říj 2019

My se snažili skoro 3/4 roku a 3.10. jsme byli objednaní do Cube na Dejvický na vstupní konzultaci proč nám to nejde a na konci září jsme byli na dovolené a nedostala jsem to. Po příjezdu jsem si udělala test a ejhle, pozitivní. Jsem 5+1 dneska a za týden jdu poprvé na gyndu 🙂 Držím vám palečky holky, hlavně klid, je to hodně v hlavě..aj my jsme to měli. Už jsme se smířili, že partner bude plnit nádobku,tak jsme si užívali prostě jen my, bez myšlenky na mimčo a je to tu 🙂

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab ahojky když už jsem to vzdala tak to přišlo

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@mimisef jak dlouho jsi mepa spozdeni??

lucinkaab
autor
8. říj 2019

dnes 31dc 2spozdeni ja neverim vlastnim ocim....

danask88
8. říj 2019

@zikisek To je tak krásný!

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab neměla jsem ještě ani zpoždění ,když jsem to náhodou zjistila na pohotovosti z krve viz.prvni test....měla jsem den před ms

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@mimisef toho 24.9. uz jsi mela spozdeni ze??

katerina_j
8. říj 2019

My jsme už nějakou dobu ve fázi “snažení” 😉

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@katerina_j a jak dlouho se snazite? a prvni miminko??

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab ano ms měla dorazít 19.9 já už z krve věděla že jsem těhotná 18.9

lucinkaab
autor
8. říj 2019

@mimisef to je krasny 😉

mimisef
8. říj 2019

@lucinkaab nečekaný a krásný ❤️

lucinkaab
autor
8. říj 2019

ja jsem taky necekala ze kdyz sme si rekli s pritelem ze chcem druhy ze se to tak povede...a nakonec dnes na testu a podle posledni ms 4+2 bych mela byt

donika
8. říj 2019

@lucinkaab Ahoj holky, já našla // minule pondělí, momentálně, ale čekáme, podezření na mimoděložní těhu.. 😟 Dnes jsem 4+5. Tak se modlím aby bylo vše v pořádku. V pátek jdu na KO.

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika drzim palecky aby vse dopadlo dobre😉 dej vedet 😉

donika
9. říj 2019

@lucinkaab děkuji. 😉 Ty jdeš kdy ke G?

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika noo jeste zitra udelam digi test oznamim to pritelovy, a pak v patek tam zavolam abych se objednala az tak za tyden nebo za 14dni aby tam bylo rovnou srdicko

katerina_j
9. říj 2019

@lucinkaab jojo, první 🙂 od ledna, v květnu v 7tt samovolně odešlo a teď čekáme na další // 🙂

donika
9. říj 2019

@lucinkaab jo, tak to je rozumný.. já chtěla taky az tak 6-7tyden, aby člověk viděl rovnou.. ale měla jsem celkem velký bolesti. Tak raději šla hned. No a teď to čekání je samozřejmě šílený.. 😱😲
Tak pritel ještě nic neví? 😁 A jak mu to řekneš? To je první Mimi?

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@katerina_j taky pred loni jsem v 9tt sp a pak za 5m se nam povedla holcicka a ted ji 14m

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika noo taky jsem nedockava ze bych uz tam volala co nejdriv....reknu mu to vecer az prijde z prace zitra, uz mame 14m holcicku

Sem začni psát odpověď...

Odešli